pitanje

Ovdje možete postaviti pitanje o svemu što vas zanima vezanom uz kuglački sport

Re: pitanje

PostPostao/la lukodp » 23 ruj 2018

Vidim na dosta ekipnih zapisnika da se kao kapetani ispisuju i potpisuju predstavnici ekipa. Jel to neko novo pravilo koje sam propustio ili ...
Čak mislim da iz aplikacije na ekipni zapisnik povlači predstavnike ekipa a ne kapetane. Koliko znam do sada je bilo da se predstavnici potpisuju na sudačka izvješća a kapetani (netko iz prijave igrača) na ekipni zapisnik. Jel zna netko kako, kada i zašto je to promijenjeno?
Nekako mi to sada glupo izgleda, npr. utakmica Admiral - Mlaka a kapetani Saša Petković i Tonči Mikac :shock: :?
Luko Del Ponte
lukodp
Forumsko piskaralo

PostPostao/la Nikola » 23 ruj 2018

Na excelu su zaboravili promijeniti, ali na pdf-u u aplikaciji izlaze predstavnici, a ne kapetani. Je promijenjeno je. Uskladjivanje sa medjunarodnim pravilnikom. Tamo postoje vodje ekipa i oni potpisuju sve dokumente. Sada je tako i kod nas, pa sudac ne mora vise traziti dvije osobe poslije utakmice kao dosad.
Nikola
Tipka sa dve ruke

PostPostao/la pedro » 04 stu 2018

PITANJE:
Je li moguće da nema nikakvih tema ili pitanja
koji su interesantni ili diskutabilni??
Znači da je Doktor sve tako dobro poredao, jasno kako je obećao u Programu, da je sve regularno i po Ps-u.
Ili više nema zainteresiranih?
pedro
Tek protipkao

PostPostao/la igrač desne buže » 07 stu 2018

pedro je napisao/la:PITANJE:
Je li moguće da nema nikakvih tema ili pitanja
koji su interesantni ili diskutabilni??
Znači da je Doktor sve tako dobro poredao, jasno kako je obećao u Programu, da je sve regularno i po Ps-u.
Ili više nema zainteresiranih?

Kako nema pitanja? Da li si ti Pedro za uvođenje vlastitih kugli?
igrač desne buže
Zna gdje su sva slova

PostPostao/la pedro » 07 stu 2018

pitanje vlastitih kugli treba riješavati HKS ako ima
trebalo bi omogućiti takav način izbora kugli naravno da su u propisanim dimenzijama, težini i kvaliteti koju propisuje BBC
Nekada je takav način omogućavao igraču da igra sa svojim kuglani....crne, žute....ko se sjeća, do dolaska leukorit
Svi bi imali koristi a HKS mogao kontrolirati putem kontrolnih brojeva na svakoj kugli......tako nekako.....
u bužu......
pedro
Tek protipkao

PostPostao/la perovz » 07 stu 2018

Na prvu ideja nije loša. Ali što više razmišljam o tome to mi izgleda blesavije.
Znaći za utakmicu bi ti trebale barem dvije kugle jer inaće ne bi stigao izbacati. Te tvoje kugle bi HKS morao nekako ovjeriti što bi te sigurno koštalo. Vlasnik kuglane bi opet se mogao napraviti blesav i reći da on ne dozvoljava da ti igraš sa svojim kuglama. Igrač protiv kojeg igraš bi mogao (namjerno ili ne) uzeti tvoju kuglu iz kuglovoda ...
Kao što rekoh, što više razmišljam to je blesavije...
I ono najbitnije na kraju, koliko bi bilo vas pametnih koji bi bacali sa svojim kuglama? Ja mislim, premalo da se išta poduzima.
perovz
Tek protipkao

Prethodna

Natrag na Tko pita ne skita

Na mreži

Trenutno korisnika/ca: / i 1 gost.