Kriteriji dobivanja organizacije natjecanja

Ovdje možete postaviti pitanje o svemu što vas zanima vezanom uz kuglački sport
Odgovorite
Nikola
Raspisani lik

Kriteriji dobivanja organizacije natjecanja

Post Postao/la Nikola » 22 stu 2009, 22:42

Eto jedno pitanje i jedna zanimljiva tema. Budući da nigdje ne piše do kada treba prijaviti kuglanu za neko natjecanje ja sam kao tajnik svog Gradskog saveza prijavio kuglanu za ekipna natjecanja do kraja ove godine. Dakle, ekipno U14, U18 i U23. Nisu niti navedeni kriteriji za dobivanje natjecanja, ali nekom logikom bi išao najbolji ponuđač. Kuglanu sam dao besplatno, sat sudaca košta 90 kuna (suci su jedni od kvalitetnijih prema viđenom na ovim prvenstvima u Koprivnici i Ravnoj Gori), kuglana je nova (Ogulin) i ima ploče, tradiciju i rezultate imamo (lani 2 prvoligaša, ove godine jedan, osvojene medalje policajki je teško i prebrojati, škola kuglanja koja broji preko 30 mladih od 9 do 21 godine starosti). Je li Hrvatskom kuglačkom Savezu tako teško dati jedno od tih prvenstava našoj kuglani? Zar ne treba djeci dati poticaj da postignu dobar rezultat pred svojim roditeljima i prijateljima? Nije li to sramotno od strane saveza? :twisted: :oops:

sasa
Forumsko piskaralo

Re: Kriteriji dobivanja organizacije natjecanja

Post Postao/la sasa » 22 stu 2009, 22:55

kriteriji su sigurno vrlo jasni samo ih mi ne vidimo i ne razumijemo :lol:

Nikola
Raspisani lik

Post Postao/la Nikola » 22 stu 2009, 22:57

Sigurno se treba nekome dobro zavući.... :mrgreen:

ZrntscheZ
Forumsko piskaralo
Lokacija: Kneževina Međimurje, 46 24' 10.32''N 16 25' 17.81''E

Post Postao/la ZrntscheZ » 22 stu 2009, 23:14

to pitanje smo i mi postavljali godinama...bez konkretnih odgovora...
kao kriterij je bil najbolji/najjeftiniji ponuđač...davali smo sve gratis, (čak i suce čini mi se), pa opet smo svaki put izvisili

konačno smo sada dobili U-23...
nije bitno koliko padne od pogođene kugle...cifra se stvara s većim brojem srušenih drva iz promašaja :roll:

Odgovorite