pitanje

Ovdje možete postaviti pitanje o svemu što vas zanima vezanom uz kuglački sport
sasa
Forumsko piskaralo

Re: pitanje

Post Postao/la sasa »

bugar B je napisao/la:zakaj su tak skupi troškovi registracije ..... i te finte
pa izlazi godišnje 5 000 kn za 2.ligu,kaj je tu tak skupo
Troškovi registracije igrača 2011 g. 16x50 kn +800 hks + 300 ksvž i eto 1900 kn
a kome ide tih 50 kn ,
pa i savezi moraju od nečega živjeti...

klukasster
Tek protipkao

Post Postao/la klukasster »

pa zašto onda savez/i rade tako loše.....
može i po damama

tomcat
Zna gdje su sva slova

Post Postao/la tomcat »

Zar nije već trebala biti skupština HKS i čini mi se da treba biti izborna.Ako netko zna nešto o održavanju molio bi da napiše.I o neodržavanju,kašnjenju isto tako nek napiše.

ZrntscheZ
Forumsko piskaralo
Lokacija: Kneževina Međimurje, 46 24' 10.32''N 16 25' 17.81''E

Post Postao/la ZrntscheZ »

mislim da izborna nije sigurno jer je u travnju 2009. godine u Rijeci bila izborna, a kolko mi se čini mandat je 4g...

al ima tu puno upitnika za postaviti...

kao npr. kako si "banda" dopušta da još uvijek nisu objavili NOVI STATUT HKSa usvojen 30.06.2009. (dakle pred skoro 2g) na Skupštini u Pakracu?!

onda kak je moguće da cijelu 2010.godinu nije bilo prema statutu OBAVEZNE (izvještajne) skupštine, na kojoj bi kolko sam nešto načul inače trebalo, barem onak čisto formalnosti radi, predsjedniku nakon podnošenja njegovog izvještaja za proteklu godinu, biti dano daljnje povjerenje za nastavak mandata...
nije bitno koliko padne od pogođene kugle...cifra se stvara s većim brojem srušenih drva iz promašaja :roll:

PaoloDP
Tek protipkao

Post Postao/la PaoloDP »

Pozdrav, evo i mene nakon dugo vremena.
Ovako, radim na igrici kuglanje (s 9 čunjeva) već sam napravio glavninu, fizika radi odlično, jedino mislim da previše "curi". No ne mogu nigdje naći doma onaj pravilnik sa dimenzijama staze, čunjevima itd. Pogotovo dimenzije novih čunjeva. Izmodelirao sam ih do približne slićnosti, ali volio bih i to napraviti autentičnim jer mislim da su moji možda malo predebeli. Dakle, zanimaju me dimenzije križa i čunjeva... Ako netko zna gdje to ima online...

kegler_star
Tek protipkao

Post Postao/la kegler_star »

PaoloDP je napisao/la:Pozdrav, evo i mene nakon dugo vremena.
Ovako, radim na igrici kuglanje (s 9 čunjeva) već sam napravio glavninu, fizika radi odlično, jedino mislim da previše "curi". No ne mogu nigdje naći doma onaj pravilnik sa dimenzijama staze, čunjevima itd. Pogotovo dimenzije novih čunjeva. Izmodelirao sam ih do približne slićnosti, ali volio bih i to napraviti autentičnim jer mislim da su moji možda malo predebeli. Dakle, zanimaju me dimenzije križa i čunjeva... Ako netko zna gdje to ima online...
svaka cast na ideji i realizaciji

sasa
Forumsko piskaralo

Post Postao/la sasa »

dimenzije čunja http://commons.wikimedia.org/wiki/File:Kegel_2.jpg

dimnezije staze i čunjeva http://kegeln.tus-leitzkau.de/BildderWoche-2006.html skrolaj dole do Bild der 17. Woche

PaoloDP
Tek protipkao

Post Postao/la PaoloDP »

Super, odlično Petkoviću :D
Ipak ću sve sad napraviti u mjerilu!

lukodp
Forumsko piskaralo
Kontakt:

Post Postao/la lukodp »

kegler_star je napisao/la:
PaoloDP je napisao/la:Pozdrav, evo i mene nakon dugo vremena.
svaka cast na ideji i realizaciji
Ako otkupim prava, moći ćete ju exkluzivno igrati na www.kkciglenica.com ;)
Pošto nam nejde na kuglani u zadnje vrijeme, morat ćemo se baciti u virtualni svijet kuglanja...
Luko Del Ponte

PaoloDP
Tek protipkao

Post Postao/la PaoloDP »

Evo ovako bi to trebalo izgledati, ovo je animacija, ali i sama igra već funkcionira tako, sad moram poraditi na interfaceu i na logici čišćenja :D kad završim, javim! Hvala.
http://www.youtube.com/watch?v=NNg4awtgjXI

Odgovorite