pitanje

Ovdje možete postaviti pitanje o svemu što vas zanima vezanom uz kuglački sport
lukodp
Forumsko piskaralo
Kontakt:

Re: pitanje

Post Postao/la lukodp »

zagreb1234 je napisao/la:Ne brkajte pojmove gospodo !

Liga sistem je jedno i tu postoji mogućnoat podjele bodova !

U kupu se igra jedna utakmica na ispadanje i tu se nakon utakmice mora dobiti pobjednik, tj ako je sve jednako, mislim 4:4, 12:12 onda se igra syden yistory i nema druge solucije ! Nikakva čišćenja i neki drugi bakrači !
E sad što si netko od voditelja liga ili predsjednoco natjecateljskih komisija u pojedinim savezima, dopuštaju donositi neka druga pravila to je monopol i ništa više !

Pozdrav !
Samo pitajte, netko zna !
Monopol? Nisam ovo skužio ali nema veze, jasno mi je da pravila moraju biti drugačija nego u ligi, i OK ovo sa sudden victory (ili sudden history ;) ) može proć. Zakaj su se onda ovi naši (regija sjever) pravili pametni... :?
Luko Del Ponte

Krunoslav
Forumsko piskaralo

Post Postao/la Krunoslav »

Pa gdje ste svi? Možda na skijama?

mrbean
Raspisani lik

Post Postao/la mrbean »

ma svi su tu.. samo neče niš pisati da bi ostali mislili da su na skijama.....

tomcat
Zna gdje su sva slova

Post Postao/la tomcat »

Jel istina da se zjopa vrača u turopolje u mini prijelaznom :shock: ?

tomcat
Zna gdje su sva slova

Post Postao/la tomcat »

Je bome je Pajo je prešo iz Zaprešića u Radnik.Mora da je pala dobra pinka a valjda bude nešto izdvojil da plati rundu :D PS.Možda mu je i Zaprešić kaj platil da ode? :lol: :?

zeljar
Raspisani lik

Post Postao/la zeljar »

Gospodine Lukodp da li možete pobliže objasniti što je sa kladionicom I HKL. Koliko me pamćenje služi rekli ste da
bi trebalo biti na stranicama Zagrebačkog kuglačkog saveza ali ja to tamo ne vidim.
Unaprijed se zahvaljujem na odgovoru.

lukodp
Forumsko piskaralo
Kontakt:

Post Postao/la lukodp »

zeljar je napisao/la:Gospodine Lukodp da li možete pobliže objasniti što je sa kladionicom I HKL. Koliko me pamćenje služi rekli ste da
bi trebalo biti na stranicama Zagrebačkog kuglačkog saveza ali ja to tamo ne vidim.
Unaprijed se zahvaljujem na odgovoru.
Tamo je gdje je uvijek i bila. Propustili ste samo jedno kolo :) . Ostavio sam portal da radi, jedino što ne objavljujem gotovo ništa, ali kladionicu ću odraditi do kraja kako sam i obećao. Isprike svima koji to nisu vidjeli.
Luko Del Ponte

zeljar
Raspisani lik

Post Postao/la zeljar »

Je li možda netko zna zašto za "konikom" u zadnje dvije službene utakmice (liga prvakau Beogradu i 10.kolo u
Gospiću) nije nastupio makednonski slovenac Uroš Stoklas. Da li je u pitanju povreda ili nešto drugo.

Croman007
Raspisani lik

Post Postao/la Croman007 »

zeljar je napisao/la:Je li možda netko zna zašto za "konikom" u zadnje dvije službene utakmice (liga prvakau Beogradu i 10.kolo u
Gospiću) nije nastupio makednonski slovenac Uroš Stoklas. Da li je u pitanju povreda ili nešto drugo.
Otišao je iz kluba,protiv Partizana u Osijeku mu je bila oproštajka. Koliko sam shvatio nema više ni Konikom love.Malo po malo i za koju godinu svatko bude igrao u svom mjestu.

cezar
Forumsko piskaralo
Kontakt:

Post Postao/la cezar »

Nisam znao pod koji post da stavim ovo moje pitanje pa sam izabrao ovaj. Moje pitanje glasi? Dali netko zna dali će u subotu 21.12. kad se igra utakmica Hrvatska – Reprezentacija Svijeta na Dragaševom turniru ulaz biti ograničen zbog prostora i dali će se plaćati ulaz . Odnosno za nas koji nismo iz Zagreba da nebi kako se kaže poljubili vrata da nabavimo karte ranije ako se plaća ulaz..... dali se može kupiti karta ranije……kod koga….. i koja je cijena
Najlakše je ljudima reći ono što im se sviđa, to stvarno može svatko, a reći im istinu za to treba imati hrabrosti.

Odgovorite