pitanje

Ovdje možete postaviti pitanje o svemu što vas zanima vezanom uz kuglački sport
pravda i nepravda
Tek protipkao

Re: pitanje

Post Postao/la pravda i nepravda » 16 vel 2019, 20:09

Molio bih učesnike foruma da ako netko zna da mi odgovori na pitanje: Koje državljanstvo ima Alen Kujundžić, igrač KK "Zadar".

Neron
Zna gdje su sva slova

Post Postao/la Neron » 17 vel 2019, 11:42

pravda i nepravda je napisao/la:Molio bih učesnike foruma da ako netko zna da mi odgovori na pitanje: Koje državljanstvo ima Alen Kujundžić, igrač KK "Zadar".
Republike Srbije.

pravda i nepravda
Tek protipkao

Post Postao/la pravda i nepravda » 17 vel 2019, 19:45

Neron hvala na odgovoru. I sam sam pretpostavljao da ima državljanstvo Srbije jer na kuglačkoj iskaznici ima broj stranog državljanina.
A sada pitanje za gospodina Burku i gospodina Filipovića. Kako je Alen Kujundžić mogao polagati i položiti sudački ispit u RH i kao takav
suditi kuglačke utakmice (2. liga Zapad žene KK "Šubićevac" - KK "Donat"). Pravilnik o sudačkoj organizaciji, članak 12. govori da sudac može postati državljanin RH sa navršenih 18 godina i položenim sudačkim ispitom. Izgleda da ljubimac Pavlica može sve u ovoj našoj lijepoj državi. Od gluposti u KK "Zadar" pa do polaganja sudačkog ispita unatoč Pravilniku. Vjerujem da će Nikola koji je forumaš objasniti ovu situaciju na čemu se unaprijed zahvaljujem.

Nikola
Raspisani lik

Post Postao/la Nikola » 17 vel 2019, 20:58

pravda i nepravda je napisao/la:Neron hvala na odgovoru. I sam sam pretpostavljao da ima državljanstvo Srbije jer na kuglačkoj iskaznici ima broj stranog državljanina.
A sada pitanje za gospodina Burku i gospodina Filipovića. Kako je Alen Kujundžić mogao polagati i položiti sudački ispit u RH i kao takav
suditi kuglačke utakmice (2. liga Zapad žene KK "Šubićevac" - KK "Donat"). Pravilnik o sudačkoj organizaciji, članak 12. govori da sudac može postati državljanin RH sa navršenih 18 godina i položenim sudačkim ispitom. Izgleda da ljubimac Pavlica može sve u ovoj našoj lijepoj državi. Od gluposti u KK "Zadar" pa do polaganja sudačkog ispita unatoč Pravilniku. Vjerujem da će Nikola koji je forumaš objasniti ovu situaciju na čemu se unaprijed zahvaljujem.
Alen Kujundzic ima hrvatsko drzavljanstvo i hrvatsku osobnu iskaznicu, samim time i ispunjava uvjete za polaganje prema pravilniku o radu i organizaciji kuglackih sudaca.

pravda i nepravda
Tek protipkao

Post Postao/la pravda i nepravda » 18 vel 2019, 07:28

Nikola hvala na brzom odgovoru. Nije mi jasno ako Kujundžić ima hrvatsku osobnu iskaznicu (a tako i hrvatsko državljanstvo) zašto onda kod registracije
kao igrač ima HKS ID kao strani državljanin kao i ostali strani državljani a ne HKS ID kao svi hrvatski državljani. Nadam se da ćeš i ovu nejasnoću objasniti.

Neron
Zna gdje su sva slova

Post Postao/la Neron » 18 vel 2019, 09:19

pravda i nepravda je napisao/la:Nikola hvala na brzom odgovoru. Nije mi jasno ako Kujundžić ima hrvatsku osobnu iskaznicu (a tako i hrvatsko državljanstvo) zašto onda kod registracije
kao igrač ima HKS ID kao strani državljanin kao i ostali strani državljani a ne HKS ID kao svi hrvatski državljani. Nadam se da ćeš i ovu nejasnoću objasniti.
Vrlo jednostavno. I Zdravko Mamic. Kutle. Daruvarac. Vaso Brkic itd.. imaju hrvatski drzavljansvo i hrvatsku osobnu i putovnicu ali isto tako imaju i drzavljanstvo Bosne i Hercegovine. Stvar je kod Alena sto je povremeni igrac reprezentacije Srbije i kao takav se vodi kao stranac.

Nikola
Raspisani lik

Post Postao/la Nikola » 18 vel 2019, 09:25

pravda i nepravda je napisao/la:Nikola hvala na brzom odgovoru. Nije mi jasno ako Kujundžić ima hrvatsku osobnu iskaznicu (a tako i hrvatsko državljanstvo) zašto onda kod registracije
I Damir Fuckar i Leonarda Majer imaju iskaznicu stranih drzavljana, pa imaju nasu osobnu iskaznicu. Za igracku iskaznicu je vazno sportsko drzavljanstvo.

pravda i nepravda
Tek protipkao

Post Postao/la pravda i nepravda » 18 vel 2019, 09:27

A tako. Malo baba malo deda. Sada je i Mamić strani državljanin. Tako ga smatraju u DORH-u pretpostavljam.

Nikola
Raspisani lik

Post Postao/la Nikola » 18 vel 2019, 09:56

pravda i nepravda je napisao/la:A tako. Malo baba malo deda. Sada je i Mamić strani državljanin. Tako ga smatraju u DORH-u pretpostavljam.
Hrvatska i balkanska posla...

julio
Raspisani lik

Post Postao/la julio » 18 vel 2019, 10:45

ima li kakvih informacija po pitanju utakmice šubićevac-plitvice i scena koje je pavlic tamo radio ?

Odgovorite