Raspored treninga mladih

Ovdje možete postaviti pitanje o svemu što vas zanima vezanom uz kuglački sport
lukodp
Forumsko piskaralo
Kontakt:

Re: Raspored treninga mladih

Post Postao/la lukodp » 27 ruj 2011, 13:50

mrbean je napisao/la:gospon bracsvila.. može jedno pitanje.. . koliki je vaš najbolji osobni rezultat...??
Gospodin je trener a ne kuglač, mene više zanima kaj je to tak spektakularno da nakon 5 hitaca možeš promjeniti filozofiju igre... Pa većina nas ako se potrudi može u tih 5 hitaca pogoditi isti loh... e sad je samo stvar treninga da takvih 5 hitaca neprestalno ponavlja. Jedina uloga trenera je da ukaže na pogreške iako većina igrača znaju i sami gdje su pogriješili. Največu ulogu trener ima kod početnika kad se razvija hitac, tehnika, ...
Po mom vlastitom 10-tak god. iskustvu uz neku osnovnu fizičku spremu najbitnije je "doć na kuglanu" a ne mislima bit negdje tko zna gdje. :D
A da i imam love za investiranje u kuglašku karijeru radije bih si uplatio u dodatne termine na kuglani... ;)
No, tko voli negdje ima "bracsvilin" broj pa...
Luko Del Ponte

bracsvila
Tek protipkao

Post Postao/la bracsvila » 29 ruj 2011, 06:31

mrbean je napisao/la:gospon bracsvila.. može jedno pitanje.. . koliki je vaš najbolji osobni rezultat...??
Moj osobni rezultat zanimljivo!!! Moj najbolji rezultat je 960 iz 200 hitaca ja ovaj rezultat ne smatram nešto ekstra za mene je vrijednije da u sadašnjem stanju mogu pogoditi od 13 do 15 od 15 bilo lijevih ili desnih lohova naravno s prvim čunjem, i da ovo mogu s lakoćom učestalo ponavljat. Inače ne igram utakmice ( da se malo našalim ) razlog poznat redakciji.

bracsvila
Tek protipkao

Post Postao/la bracsvila » 29 ruj 2011, 06:35

cigla je napisao/la:Možda je bolje pitati koliki je honorar.
Već sam objasnio da je moj honorar visok ako je visok rezultat, ako nema rezultata nema ni honorara da li je ovo ok. Uvijek sam spreman i za dogovor.

cigla
Zna gdje su sva slova

Post Postao/la cigla » 29 ruj 2011, 06:57

OK. Po učinku. Ali po obećanjima, teško da ćeš naći posao. Nemaju ljudi toliko novaca. Treba platiti i igrače. Možda negdje vani.

bracsvila
Tek protipkao

Post Postao/la bracsvila » 29 ruj 2011, 07:08

lukodp je napisao/la:[

Gospodin je trener a ne kuglač, mene više zanima kaj je to tak spektakularno da nakon 5 hitaca možeš promjeniti filozofiju igre... Pa većina nas ako se potrudi može u tih 5 hitaca pogoditi isti loh... e sad je samo stvar treninga da takvih 5 hitaca neprestalno ponavlja. Jedina uloga trenera je da ukaže na pogreške iako većina igrača znaju i sami gdje su pogriješili. Največu ulogu trener ima kod početnika kad se razvija hitac, tehnika, ...
Po mom vlastitom 10-tak god. iskustvu uz neku osnovnu fizičku spremu najbitnije je "doć na kuglanu" a ne mislima bit negdje tko zna gdje. :D
A da i imam love za investiranje u kuglašku karijeru radije bih si uplatio u dodatne termine na kuglani... ;)
No, tko voli negdje ima "bracsvilin" broj pa...
Vi ste mi zanimljivi. Nešto ću vam objasniti a nešto objašnjavam samo na stazi. Zašto na stazi, zato ako ja mogu izvesti zadani hitac onda vi možete i bolje.Nije moja krivnja ako ne možete izvesti moj hitac bilo bi mi drago da pokušate jer i pokušaj je velika stvar.
Evo jedan karakterističan slučaj iz moje prakse. Dođe igrač s ciljem da mu pokažem dobro kuglanje netko ga je uputio na mene. Neštu u kuglanju zna i kažem mu da odradi 10 hitaca. Sad mu kažem da mora promjeniti 5 elemenata iz tehnike kuglanja. On kaže da to on ne može.Ja mu kažem da mu ja ne trebam kao trener, neka uzme stazu i trenira sam. Nakon 2 tjedna dođe i kaže treneru idemo pokušati. Ja objasnim kako treba izgledati moj hitac. On pokuša i gle ćuda svih 9. Pita za dozvolu za još jedan hitac i gle čuda opet 9. Sada ja zatražim da odradi još jedan hitac i nije se dogodilo čudo srušio je 8. On mi tada odgovara da je sada puno lakše igrati nego je igrao prije. Ovo nije slučajno zato što nije u mojoj praksi jedinstven slučaj.Ponavljam da 5 hitaca meni može pomoći da nekog uvjerim u moju filozofiju
Sto i jedan detalj bi morao prezentirati to samo u osobnom kontaktu. Javite se na moj kontakt broj i to za početak samo porukom.
Pozdrav

lukodp
Forumsko piskaralo
Kontakt:

Post Postao/la lukodp » 30 ruj 2011, 14:32

bracsvila je napisao/la: On pokuša i gle ćuda svih 9. Pita za dozvolu za još jedan hitac i gle čuda opet 9. Sada ja zatražim da odradi još jedan hitac i nije se dogodilo čudo srušio je 8. On mi tada odgovara da je sada puno lakše igrati nego je igrao prije.
Jel to znaći da je promjenio onih zadanih 5 elemenata za koje je smatrao da nemože :?
Luko Del Ponte

bracsvila
Tek protipkao

Post Postao/la bracsvila » 30 ruj 2011, 15:53

lukodp je napisao/la:
bracsvila je napisao/la:
Jel to znaći da je promjenio onih zadanih 5 elemenata za koje je smatrao da nemože :?
Naravno da je sve što sam zatražio i odradio na stazi. Potrbno je raditi i raditi da se odradi što veći broj kvalitetnih hitaca na jednoj utakmici otprilike negdje oko 75-80% i rezultat je fantazija.
Ja dobro znam zašto je nemoguće odraditi 120 kvalitetnih i to saznanje ću podjeliti s nekim u 4 oka na stazi.

bracsvila
Tek protipkao

Post Postao/la bracsvila » 30 ruj 2011, 15:59

cigla je napisao/la:OK. Po učinku. Ali po obećanjima, teško da ćeš naći posao. Nemaju ljudi toliko novaca. Treba platiti i igrače. Možda negdje vani.
Ništa za to prilika se ne nalazi na pašnjaku, uvjek ima riješenja netko će ipak platiti ako ne vi, jer doći će i bolje vrijeme.

sasa
Forumsko piskaralo

Post Postao/la sasa » 30 ruj 2011, 15:59

bracsvila je napisao/la:Ja dobro znam zašto je nemoguće odraditi 120 kvalitetnih i to saznanje ću podjeliti s nekim u 4 oka na stazi.
ja na svakoj tekmi bacim 120 savršenih

bracsvila
Tek protipkao

Post Postao/la bracsvila » 30 ruj 2011, 16:06

sasa je napisao/la:
bracsvila je napisao/la:Ja dobro znam zašto je nemoguće odraditi 120 kvalitetnih i to saznanje ću podjeliti s nekim u 4 oka na stazi.
ja na svakoj tekmi bacim 120 savršenih
Ha ha ha Saša nema dva ista hica a kamoli 120 približno može ali ista nikako. 120 savršenih hitaca = 120 devetki, moj cilj je 25 devetki na utakmicama no zavisi i od staza.

Odgovorite