Pronalazak kluba

Ovdje možete postaviti pitanje o svemu što vas zanima vezanom uz kuglački sport
Odgovorite
krsta
Nevini

Pronalazak kluba

Post Postao/la krsta » 09 ruj 2013, 14:31

Studiram u Zagrebu i dosad sam dva ljeta po mjesec dana bacao kugle na kuglani. Imao sam dojam da imam ruku za to. Jedan klub iz Dalmacije me tada upitao bi li se volio okusati sa njima u klubu u trecoj ligi, ali nisam mogao zbog faksa. Sada imam nepune 23 godine (pretpostavljam da sam jos junior) i volio bih pokusati igrati/trenirati u nekom klubu, jer me taj sport poprilicno zabavlja.

Ima li netko savjet gdje i kako poceti?

kuglackias
Zna gdje su sva slova

Re: Pronalazak kluba

Post Postao/la kuglackias » 10 ruj 2013, 09:11

krsta je napisao/la:Studiram u Zagrebu i dosad sam dva ljeta po mjesec dana bacao kugle na kuglani. Imao sam dojam da imam ruku za to. Jedan klub iz Dalmacije me tada upitao bi li se volio okusati sa njima u klubu u trecoj ligi, ali nisam mogao zbog faksa. Sada imam nepune 23 godine (pretpostavljam da sam jos junior) i volio bih pokusati igrati/trenirati u nekom klubu, jer me taj sport poprilicno zabavlja.

Ima li netko savjet gdje i kako poceti?

Pozdrav, drago nam je da ima studenata koji bi se okušali u kuglanju.
slobodno se javi na sljedećoj adresi ili putem telefonskog broja:

Kuglački klub MEDVEŠČAK - 1958
Kranjčevićeva 2
10000 Zageb

Tel: +385 (0)1 3668 151

krsta
Nevini

Post Postao/la krsta » 10 ruj 2013, 13:22

To mi zvuci zanimljivo, a i blizu mi je. U Zagreb dolazim 30. 9. pa cu vam se javiti pocetkom 10. mjeseca ako nije kasno.

Rossonero_Zg
Nevini

Post Postao/la Rossonero_Zg » 04 stu 2014, 14:28

Pozdrav,
imam 33 g. dok sam bio mladi sam dosta kuglao, posto su moji u Osijeku imali kuglanu, na zalost vec dugo nisam imao priliku kuglati. Zanim me jel postoji mogucnos da pocmem u nekom klubu trenirati samo radi svog gusta i rekreacije, daleko sam ja od natjecateljske razine, a volio bih dva, tri puta tjedno kuglati.
unaprijed hvala.

Krunoslav
Forumsko piskaralo

Post Postao/la Krunoslav » 04 stu 2014, 17:47

Rossonero_Zg je napisao/la:Pozdrav,
imam 33 g. dok sam bio mladi sam dosta kuglao, posto su moji u Osijeku imali kuglanu, na zalost vec dugo nisam imao priliku kuglati. Zanim me jel postoji mogucnos da pocmem u nekom klubu trenirati samo radi svog gusta i rekreacije, daleko sam ja od natjecateljske razine, a volio bih dva, tri puta tjedno kuglati.
unaprijed hvala.
Gdje sada živiš? Ako si još u Osijeku, imaš "Divlju ligu" pa se prijavi u neki klub i šibaj. Sada sam vidio onaj Zg (pretpostsavljam Zagreb) pitaj sašu on bi trebao najbolje znati.

Rossonero_Zg
Nevini

Post Postao/la Rossonero_Zg » 05 stu 2014, 19:42

Trenutno sam u Zagrebu.

sasa
Forumsko piskaralo

Post Postao/la sasa » 06 stu 2014, 11:07

Rossonero_Zg je napisao/la:Pozdrav,
unaprijed hvala.
odi na bilo koju kuglanu u gradu (izaberi si najbližu za početak) i pronađi upravitelja ili voditelja ili domara i postavi mu to pitanje, oni će te znati uputiti kome da se dalje javiš ili u koje termine možeš doći kuglati...

dama2
Nevini

Post Postao/la dama2 » 17 vel 2015, 23:50

Ako i nađes neki klub u sto sumljam,veoma teško,trenirat ces 1 put tjedno a ako imas utakmicu a nisi u momcadi neces niti trenirati! ja sam jedva pronasao klub i uspio sam da udem medu prvih 6,ali zelim jos vise,bar 2 treninga!Ali jednostavno nema mogucnosti a nitko ti nece paliti kuglanu za tebe jednoga,a svi su klubovi popunjeni i večini plačaju firme gdje su zaposleni!pa eto hajmo naci još dvojicu pa si iznajmiti termin na nekoj od kuglana?

Odgovorite