Pitanja za Tončija Mikca, aktualnog predjednika HKS-a

Ovdje možete postaviti pitanje o svemu što vas zanima vezanom uz kuglački sport
Odgovorite
kuglackias
Zna gdje su sva slova

Pitanja za Tončija Mikca, aktualnog predjednika HKS-a

Post Postao/la kuglackias » 15 lis 2014, 09:03

Poštovani predsjedniče, s obzirom da nam se na forum javio član predsjedništva NBC-a, predsjednik odjela za marketing u NBC-u koji je ujedno i član predsjedništva Slovenskog kuglačkog saveza, bilo bi vrijeme da nam se i vi javite kojom rečenicom osim ako to za vas nije ispod časti i razine u kojoj vi komunicirate u što sumnjam jer bez obzira na sve greške koje ste do sada radili vjerujem da postoji mrvica razuma i ljudske suosjećajnosti prema ljudima koji čitaju ovaj forum pa vas pitam što je sa izborom izbornika i koliko mislite otezati i odugovlačiti sa izborom? Ako niste zaboravili, još krajem srpnja kada ozbiljne ekipa započinju pripreme započeo je ciklus u kojem bi trebali izbaciti širi popis reprezentativki i reprezentativaca i ozbiljno raditi i pripremati se svjetsko prvenstvo. Do kada mislite čekati i možete li potvrditi da ove godine neće biti prijetnji suspenzijom reprezentacije zbog tehničkih problema sa kuglanama (ako ih ima) i što je sa statusom Željka Petrovića?

Postoji i otvoreni problem Maneva kojeg ste vodili u Mađarsku zbog čega je on osobno suspendiran, prijetila je suspenzija našoj reprezentaciji, plačale su se kazne čak je i Slovenski kuglački savez morao platiti kaznu jer ste u Rijeci na prijateljskoj utakmici uvrstili Maneva u reprezentaciju kao stranog igrača bez riješenih papira u vrijeme kada ste vi bili dopredsjednik. Što ste kao predsjednik učinili po tom pitanju, jeste li riješili papire i ako kojim slučajem niste kao dopredsjednik znali što se tada dogodilo, jeste li kao aktualni predsjednik postavili pitanje odogovornosti osoba (izbornik ili tajnik) koje su dovele u neugodnu situaciju Hrvatski kuglački savez, Slovenski kuglački savez i pod suspenziju potencijalnog igrača reprezentacije kao i pod prijetnju suspenzije našu reprezentaciju i velike novčane kazne. Hrvatska je bila u to vrijeme predmet sprdnje svih ostalih nacionalnih saveza i svih ljudi u kuglačkom svijetu. Postavljam pitanje tko je odgovoran i nadovezujem se na prošlo pitanje, hoće li ti isti ljudi koji su napravili veliku štetu nama i našem savezu ubuduće voditi našu reprezentaciju?

julio
Raspisani lik

Re: Pitanja za Tončija Mikca, aktualnog predjednika HKS-a

Post Postao/la julio » 20 lis 2014, 08:36

imam i ja pitanje za mikca
do kada će trajati izbor izbornika i da li mislite objaviti ime novog izbornika u travnju iduće godine tako da ima dovoljno vremena za pripremu i izbor igrača?

igrač desne buže
Zna gdje su sva slova

Re: Pitanja za Tončija Mikca, aktualnog predjednika HKS-a

Post Postao/la igrač desne buže » 02 ruj 2015, 11:54

Imam i ja pitanje. Hoćete li dozvoliti igranje sa vlstitim kuglama?

Odgovorite