Vlastite kugle

Ovdje možete postaviti pitanje o svemu što vas zanima vezanom uz kuglački sport
heku
Tipka sa dve ruke

Re: Vlastite kugle

Post Postao/la heku » 17 ožu 2015, 13:17

Poštovani!
Baš mi se i ne dopada ova diskusija ali dodati ću još samo jedno.Lijepo je doći sa svojim kuglama ,ali staviti ih u žljeb sa mojima na kuglani koje su lila boje.Kako onda ispoštovati pravilo dragog vođe da moraju biti iste boje.A ja imam u žlijebu 6 svojih iste boje.Ja svoje neću vaditi a kamo da se uguraju još i ove koje nose gosti. Evo razloga za svađu a ima ih sve više.

igrač desne buže
Zna gdje su sva slova

Post Postao/la igrač desne buže » 20 ožu 2015, 09:38

heku je napisao/la:Poštovani!
Baš mi se i ne dopada ova diskusija ali dodati ću još samo jedno.Lijepo je doći sa svojim kuglama ,ali staviti ih u žljeb sa mojima na kuglani koje su lila boje.Kako onda ispoštovati pravilo dragog vođe da moraju biti iste boje.A ja imam u žlijebu 6 svojih iste boje.Ja svoje neću vaditi a kamo da se uguraju još i ove koje nose gosti. Evo razloga za svađu a ima ih sve više.
Vrlo jednostavno gospodine Heku i gospodine Kegelmaniac, vi i dalje kuglate sa kuglama od kluba i kuglama koje pripremi ekipa u gostima i nemate nikakav problem. Ali dopustite onima koji to žele da imaju mogućnost izbora.
Neznam koliko kugli je dovoljno, dvije ili tri. To bi trebalo pitati one koji to znaju ili da nam netko podijeli iskustvo iz Njemačke gdje je to igračima omogučeno.

kegelmaniak
Zna gdje su sva slova

Post Postao/la kegelmaniak » 20 ožu 2015, 14:40

igrač desne buže je napisao/la:
heku je napisao/la:Poštovani!
Vrlo jednostavno gospodine Heku i gospodine Kegelmaniac, vi i dalje kuglate sa kuglama od kluba i kuglama koje pripremi ekipa u gostima i nemate nikakav problem. Ali dopustite onima koji to žele da imaju mogućnost izbora.
Neznam koliko kugli je dovoljno, dvije ili tri. To bi trebalo pitati one koji to znaju ili da nam netko podijeli iskustvo iz Njemačke gdje je to igračima omogučeno.
Koliko kugli je dovoljno može znati svaki igrač koji je ikad odigrao službenu utakmicu. Da se razumijemo, nemam apsolutno ništa protiv te ideje. Ali vi očekujete od saveza da riješi jedan u najmanje ruku trivijalan zahtijev dok isti taj savez ne može shvatiti ni propozicije, statut, pravila i zakone, čak ni one koje su sami donijeli. Stvarno ste nerealni... Po meni prioriteti su negdje drugdje a ne u "custom" kuglama ;)

igrač desne buže
Zna gdje su sva slova

Post Postao/la igrač desne buže » 28 svi 2015, 15:23

Ima li kakvih novosti po pitanju vlastitih kugli. Čuo sam od prijetlja koji su u Njemačkoj da tamo bez ikakvih problema možeš imati vlastitu kugla. Vidio sam na fejsbuku da si Zavarko slikao sa kuglom koja ima veliko oko :roll:

julio
Raspisani lik

Post Postao/la julio » 03 ruj 2015, 10:58

igrač desne buže je napisao/la:Ima li kakvih novosti po pitanju vlastitih kugli. Čuo sam od prijetlja koji su u Njemačkoj da tamo bez ikakvih problema možeš imati vlastitu kugla. Vidio sam na fejsbuku da si Zavarko slikao sa kuglom koja ima veliko oko :roll:
:lol: :lol: :lol:
takvu sa okom bi si i ti naručio da ti mikac dozvoli kuglat sa drugim kuglama ?

igrač desne buže
Zna gdje su sva slova

Post Postao/la igrač desne buže » 03 ruj 2015, 11:30

:lol: :lol:
Copy.jpg
Ja bi ovakvu
Copy.jpg (188.05 KiB) Pogledano 6741 put.
:lol: :lol:

julio
Raspisani lik

Post Postao/la julio » 03 ruj 2015, 11:50

:lol: :lol: :lol: :lol:
ovu kuglu bi odmah bacio preko 45 :mrgreen:

igrač desne buže
Zna gdje su sva slova

Post Postao/la igrač desne buže » 17 stu 2015, 11:59

Kao što vidite na prikazanom video, ovaj kuglač je srušio preko 200 sa svojim vlastitim kuglama.
Dovoljan argument da se i u Hrvatskoj uvedu vlastite kugle.
Sve je više dokaza da vlastite kugle moramo uvesti pa bih opet apelirao na HKS da dobro razmisle o tome.
https://www.youtube.com/watch?v=Wn_-tLDTvlc

lukodp
Forumsko piskaralo
Kontakt:

Post Postao/la lukodp » 17 stu 2015, 12:11

igrač desne buže je napisao/la:Kao što vidite na prikazanom video, ovaj kuglač je srušio preko 200 sa svojim vlastitim kuglama.
Sve je više dokaza da vlastite kugle moramo uvesti pa bih opet apelirao na HKS da dobro razmisle o tome.
Di ima za kupit takva za prek 200? Ja ih kupim odmah 12 ...
Luko Del Ponte

Krunoslav
Forumsko piskaralo

Post Postao/la Krunoslav » 17 stu 2015, 15:54

igrač desne buže je napisao/la:Kao što vidite na prikazanom video, ovaj kuglač je srušio preko 200 sa svojim vlastitim kuglama.
Pa i ona dvojica na 1 i 2 su imali vlastite kugle pa nisu rušili preko 200, a da ti uzmeš i tog kuglača zajedno sa kuglma? :lol:

Odgovorite