Vlastite kugle

Ovdje možete postaviti pitanje o svemu što vas zanima vezanom uz kuglački sport
igrač desne buže
Zna gdje su sva slova

Re: Vlastite kugle

Post Postao/la igrač desne buže »

Zar nitko nije zainteresiran da ima vlastite kugle?

julio
Raspisani lik

Post Postao/la julio »

igrač desne buže je napisao/la:
28 lis 2019, 09:47
Zar nitko nije zainteresiran da ima vlastite kugle?
da imaš vlastite kugle onda domaćini kao recimo grmošćica ne bi imala prednost jer se tamo kugle jako kližu
mikac tu ima svoje prste i neki svoj interes pa ne želi uvesti reda u kuglanje

igrač desne buže
Zna gdje su sva slova

Treba uvesti vlastite kugle pod hitno, vidite da su domaćini počeli koristiti klizave kugle kao svoju prednost. Primjeri su Šibenik i Grmoščica. I dalje ne vidim problem ako netko želi nositi svoje kugle sa sobom. Zamislite sada u ovo vrijeme bakterija i virusa koliko toga ima po kuglama. Ćovo kihne u ruku, pa primi kuglu i kugla. Dođeš ti, uzmeš kuglu i zaraziš se. Znači ima i higijenski efekt ako ništa drugo. Koliko ljudi odu na wc a ne operu ruke prije kuglanja? fuj! Onda dođeš ti i uzmeš kuglu pa njegov ili njezin nus proizvod iz debelog crijeva lijepo staviš na ručnik, pa malo po glavi, pa po kosi, zatim dođeš doma pa malo po ženi, malo po djeci i tako netko nekulturan i neodgojen svoj proizvod prenese cijeloj kuglačkoj obitelji. Hvala Mikac na govnima koja moramo trpjeti zbog tvog bahatluka, DAJ NAM VLASTITE KUGLE!!!

Krunoslav
Forumsko piskaralo

Post Postao/la Krunoslav »

Za igrača desne buže: prijavi se na turnir u Bačkoj Topoli i nosi svoje kugle, :D ali ako prođeš u finale igraš s njihovim kuglama :(

igrač desne buže
Zna gdje su sva slova

Krunoslav je napisao/la:
10 pro 2019, 15:28
Za igrača desne buže: prijavi se na turnir u Bačkoj Topoli i nosi svoje kugle, :D ali ako prođeš u finale igraš s njihovim kuglama :(
Kada je taj turnir? Nemam svoje kugle ali bi ih volio imati? Da dam 200eur za svoje kugle koje mi Miloš proda i onda mogu igrati samo kvalifikacije i to samo kod njega. Kada nema druge opcije i ta je dobra ali daleko mi brate!

Krunoslav
Forumsko piskaralo

Post Postao/la Krunoslav »

04 vel 2020, 11:27
Krunoslav je napisao/la:
Kada je taj turnir? Nemam svoje kugle ali bi ih volio imati? Da dam 200eur za svoje kugle koje mi Miloš proda i onda mogu igrati samo kvalifikacije i to samo kod njega. Kada nema druge opcije i ta je dobra ali daleko mi brate!
To ti je turnir u prosincu pardon decembru (ipak je to u Vojvodini) finale je oko Božića zavisi koji datum pada subota i kugla ti je 50 eura kod Miloša

Teke
Tek protipkao

Post Postao/la Teke »

04 vel 2020, 11:27
Krunoslav je napisao/la:
Nađi si klub u Sloveniji i igrat češ vlastitim kuglama. Od ove sezone dozvoljeno.
Pozzzzz

igrač desne buže
Zna gdje su sva slova

Mislim da će NBC i HKS nakon ove pizdarije sa virusima morati uvesti mogućnost igranja sa vlastitim kuglama jer nitko više nikada neće htjeti igrati sa kuglama koje svi koriste.

cezar
Forumsko piskaralo
Kontakt:

Post Postao/la cezar »

Da i obavezno temeljito čišćenje zaletišta i staza nakon svakog seta.
Najlakše je ljudima reći ono što im se sviđa, to stvarno može svatko, a reći im istinu za to treba imati hrabrosti.

igrač desne buže
Zna gdje su sva slova

cezar je napisao/la:
08 tra 2020, 17:19
Da i obavezno temeljito čišćenje zaletišta i staza nakon svakog seta.
To se radilo i prije na svim kuglanama osim u Karlovcu.

Odgovorite