Referendum

Ovdje možete postaviti pitanje o svemu što vas zanima vezanom uz kuglački sport
Odgovorite
andrej kovač
Zna gdje su sva slova

Referendum

Post Postao/la andrej kovač » 27 vel 2009, 20:54

Zanima me,da li se može raspisati referendum,kojim bi se,ako se prikupi dovoljnom potpisa,raspustio sadašnji bajni četvorac(LULIĆ,MEZAK,RAŠKAJ,PETROVIĆ) i sazvala izborna skupština za novo rukovodeće tijelo HKS-a i koliko bi bilo potrebno potpisa za to?

krcko
Zna gdje su sva slova

Re: REFERENDUM

Post Postao/la krcko » 27 vel 2009, 22:47

Prijedlog statuta HKS od 21.09.2006. godine postoji na službenim stranicama HKS. Vjerojatno je i usvojen u toj formi jer što se tiče opziva određenih tijela to su forme gdje nema posebnih promjena. Najbitnija je Skupština ali oni koji su u igrama oko klubova znaju da tu najveću ulogu igra Nadzorni odbor koji može pokrenuti a i kontrolirati mnoštvo stvari. Pogotovo u situacijama kada se ne održavaju Skupštine , pa provedba i kontrola Financijskog plana itd... Kod krivične odgovornosti članovi NO imaju gotovo podjednake kazne...
Pročitaj, pozdrav !

Moky
Tek protipkao

Re: Referendum

Post Postao/la Moky » 27 vel 2009, 22:48

Andraj tebi lijep pozdrav. Ja sam mišljenja isto da bi trebalo malo uzdrmati taj sastav. Oprosti za one bose koje ja nisam vidio na tekmi. Meni nije toliko bitna kao kolegici koja je sudila. Mladima je mjesto u savezu.

domi
Tek protipkao

Post Postao/la domi » 27 vel 2009, 23:57

Treba pitati susjede Slovence kako napraviti referendum. Njima to ovih dana ide jako dobro.. :lol: :lol: :lol: ...imaju ljudi iskustva

Nikola
Raspisani lik

Post Postao/la Nikola » 28 vel 2009, 00:59

Možda Tara pomogne... :D :D

Tara
Zna gdje su sva slova

Post Postao/la Tara » 28 vel 2009, 07:48

Nikola je napisao/la:Možda Tara pomogne... :D :D
Tara nema nikakve veze sa referendumima..... i da se Tara pita, nikakvih referenduma ne bi bilo.... s obzirom da studiram politicke nauke, i znam sta ide u korist nase drzave a sta ne! Tak da.... a uostalom, ja vam kazem da 99% da referenduma nece biti!!!!!

KAJTA
Tek protipkao

Post Postao/la KAJTA » 03 ožu 2009, 13:49

pridružujem se referendumu da se sazove Izvanredna skupština HKS jer po svim normativnim pravnik aktima njihov sadašnji rad je rad pojedinaca u vlastitu interesu jer njihov je mandat po nihovim odlukama istekao 31.12 2008.
Molim sa se o tome obavijesti Hrvatski olimpijski odbor jer ćemo biti kao Odbojkaški savez u vlasništvu Petrovića.

dario
Tek protipkao

Post Postao/la dario » 03 ožu 2009, 15:00

Ja se mogu samo pridružiti tari u mišljenju da referenduma neće biti :D To je dosta komplicirana zadaća, mislim da je jedina mogućnost sazivanje izvanredne Skupštine za koju je potrebna trećina članova (županijskih saveza). Inače ja mislim da je mandat istekao i ranije tj. u 06/08, jer je u 12/08, kad je izabrana sadašnja garnitura, bila izvanredna skupština, koja je samo nasljedila prethodni mandat (Vrkić, ak se netko sjeća tog lika), a ne dobila novi

razbijač
Tek protipkao

Post Postao/la razbijač » 03 ožu 2009, 15:59

kakav referendum... do iduće skupštine se neće ništa desiti.
tragedija je da samo neuspjeh reprezentacije u njemačkoj može uzdrmati ovu garnituru (i to najviše Petrovića)...
ostali su manje-više sigurni
čujem da se Petroviću loše piše jer će njega proglasiti krivcem za sve loše što se događa, i tako oprati ruke od svega!

mogla bi se osnovati udruga igrača, ili udruga prvoligaša kao u nogometu... to bi za početak bilo super!

tko je za?

el'bolanjo
Tipka sa dve ruke

Post Postao/la el'bolanjo » 20 ožu 2009, 12:45

razbijač je napisao/la:kakav referendum... do iduće skupštine se neće ništa desiti.
tragedija je da samo neuspjeh reprezentacije u njemačkoj može uzdrmati ovu garnituru (i to najviše Petrovića)...
ostali su manje-više sigurni
čujem da se Petroviću loše piše jer će njega proglasiti krivcem za sve loše što se događa, i tako oprati ruke od svega!

mogla bi se osnovati udruga igrača, ili udruga prvoligaša kao u nogometu... to bi za početak bilo super!

tko je za?

http://www.zamirnet.hr/icnl/pdf/Kako%20 ... u%20RH.pdf

nek netko pametniji pročita ovo... "Kako osnovati udrugu u RH"

Odgovorite