Kuglana u Bjelovaru

Predstavite kuglane te pišite o novostima na njima

Re: Bjelovar NEISPRAVNA KUGLANA

PostPostao/la arhont » 11 lis 2017

Opa, dobili smo zasebnu temu...
Inače pisanje velikim slovima (caps lock) na forumu znači vikanje, pa se nadam da je Juliu sada malo lakše kada se izvikao kako nam je kuglana neispravna. Metni i na RTL prije Šprajca. Statistika naših međusobnih okršaja je na našoj strani i sada, i iz vremena kada je kuglana bila "ispravna" jer je sada, kako Julio kaže, "NEISPRAVNA". Za sve ostalo suosjećam s Juliom.
Ajmo ponovno: kuglana je ispravna. Najmanje 3x tjedno kuglam na njoj i znam da je ispravna. Lijevo kraj ploče je papir koji tako kaže.
arhont
Tek protipkao

PostPostao/la julio » 12 lis 2017

arhont je napisao/la:Opa, dobili smo zasebnu temu...
Inače pisanje velikim slovima (caps lock) na forumu znači vikanje, pa se nadam da je Juliu sada malo lakše kada se izvikao kako nam je kuglana neispravna. Metni i na RTL prije Šprajca. Statistika naših međusobnih okršaja je na našoj strani i sada, i iz vremena kada je kuglana bila "ispravna" jer je sada, kako Julio kaže, "NEISPRAVNA". Za sve ostalo suosjećam s Juliom.
Ajmo ponovno: kuglana je ispravna. Najmanje 3x tjedno kuglam na njoj i znam da je ispravna. Lijevo kraj ploče je papir koji tako kaže.

imate taj papir jer globanove pertle vire mikcu iz stražnjice i neraskidiva ljubav košutića i lulića
koga briga za statistiku i tko je koga pobijedio kada godinama igrate na neispravnoj kuglani u močvari
julio
Tipka sa dve ruke

PostPostao/la zeljko » 12 lis 2017

julio je napisao/la:
arhont je napisao/la:Opa, dobili smo zasebnu temu...

imate taj papir jer globanove pertle vire mikcu iz stražnjice i neraskidiva ljubav košutića i lulića
koga briga za statistiku i tko je koga pobijedio kada godinama igrate na neispravnoj kuglani u močvari

Sad je već i godinama?! :D :D :D
zeljko
Tek protipkao

PostPostao/la arhont » 12 lis 2017

Još malo i počet će prozivat i onu bivšu Iskrinu kuglanu... pogotovo stazu 5 i 6.

I nemoj Globana i Košutića, barem im ime napiši kako spada kad ih već spominješ...Mikca i Lulića ne znam pa neću suditi.
arhont
Tek protipkao

PostPostao/la Pozitivac » 13 lis 2017

lukodp je napisao/la:
cezar je napisao/la:Koliko ja znam u 6 mjesecu je kuglana pregledana i zbog razmaka između ploča 3mm kuglana nije dobila 1.Kategoriju a da je sve drugo OK. Znači drugo je sve dobro pa ako je kuglana neispravna treba pitati pregledavača zašto je dao zeleno svjetlo.

Ako je ovo istina onda nam je savez zbilja u banani. Nije dobar razmak, daske nabubrene zbog vlage, 5 i 6 ne rade godinama ali kuglana je u redu.
Julio nemoj tako agresivno. Kažu da su juniori imali dobre rezultate. Bjelovaru su juniori mjerilo, nešto kao kada slušam priče i bajke o stručnosti Sušca.
Mogli bi sada u inat svima u ligi počet špricat a ako ih se bude dodatno ljutilo možda promijene položnice.
Pozitivac
Tek protipkao

PostPostao/la arhont » 13 lis 2017

Ne kazem da su junioro mjerilo, ali sto god kazem, uvijek nateras vodu na svoj mlin pa đaba govorit. Nista nije mjerilo. Ne kužim ovo da 5 i 6 staza ne rade godinama? Pa pogledaj youtube snimke 3. lige....
arhont
Tek protipkao

PostPostao/la newform1 » 14 lis 2017

Malo da posolim... Obrtnik Torbar je danas napravio 90 čunjeva više od Osijeka u Bjelovaru. Jel se radi o istoj kuglani i drugoj pripremi ili ??? :shock:
newform1
Forumsko piskaralo

PostPostao/la Neron » 15 lis 2017

newform1 je napisao/la:Malo da posolim... Obrtnik Torbar je danas napravio 90 čunjeva više od Osijeka u Bjelovaru. Jel se radi o istoj kuglani i drugoj pripremi ili ??? :shock:

Ma slucajnost. Ako Osijek kaze da je neispravna onda je neispravna. Jer ipak su oni izmislili kuglanje kao takvo i ja im bez zadrske vjerujem. Samo malo se tu da primjetiti lagani kompleksic od Bjelovara i jedna realnost da ce jos jako dugo Osijek biti ekipa u borbi za sredinu tablice jer naprosto imaju najbolju ekipu u drzavi ali ih stanje protivnickih kuglana uvjek odmakne od cilja. 8-) :lol: i zato potpisujen odmah peticiju da Osijek sve utakmice u ligi igra kod kuce.
Neron
Zna gdje su sva slova

PostPostao/la arhont » 15 lis 2017

Mislim da je sad svima jasno da je vrijeme da više zaključimo ovu besmislenu priču...
arhont
Tek protipkao

PostPostao/la Kegelmaniac » 16 lis 2017

newform1 je napisao/la:Malo da posolim... Obrtnik Torbar je danas napravio 90 čunjeva više od Osijeka u Bjelovaru. Jel se radi o istoj kuglani i drugoj pripremi ili ??? :shock:

Osijek Torbarima nije do koljena.
Kegelmaniac
Tipka sa dve ruke

Prethodna

Natrag na Kuglane

Na mreži

Trenutno korisnika/ca: / i 1 gost.