Rekordi kuglana

Predstavite kuglane te pišite o novostima na njima

Re: Rekordi kuglana

PostPostao/la newform1 » 21 kol 2018

To znači da savez nema ništa s tom kuglanom, pa tako niti može u bilo kom obliku sudjelovati u procesu prodaje, najma ili poklanjanja te kuglane. To bi bila socrealistička dogovorna ekonomija u kojoj oni s vrha odlučuju tko, što, kome i po kojoj cijeni netko prodaje.
Interes županije je nešto drugo, gdje vlasnik ipak sam odlučuje kome će i što prodati i po kojim uvjetima ako ima kupaca. Pa je recimo, nama u zg županiji stalo da ta kuglana ostane u županiji pa su se dva grada možda lakše dogovorila o uvjetima prodaje nego što bi to bilo sa nekim drugim gradom. Uvjete prodaje ne znam, tako da nagađam. Uopće ne znam ni da li je bilo tko osim Ivanića i bio zainteresiran za kuglanu. Znam da je bilo raznih priča, ali sve je to bilo očito na razini osobnih želja pojedinih ljudi. Osobno sam navijao za Ivanić jer njih vidim sada u situaciji u kakvoj je bio Zaprešić prije dvadesetak godina. O njima ovisi da li će to iskoristiti. Kad je objekt izgrađen, žene su im brzo bile u 1. ligi, imali su i reprezentativku... Dobili su drugu šansu.
newform1
Forumsko piskaralo

PostPostao/la Krunoslav » 22 kol 2018

newform sve pet da se zna ja nisam iz Đurdana, ali to što si nabrojao za Ivanić jedna reprezentativka a koliko je reprezentativaca dao Đurdan?
Krunoslav
Forumsko piskaralo

PostPostao/la newform1 » 22 kol 2018

Krunoslav je napisao/la:newform sve pet da se zna ja nisam iz Đurdana, ali to što si nabrojao za Ivanić jedna reprezentativka a koliko je reprezentativaca dao Đurdan?

Kakve to opet ima veze sa mojim prvim postom? Grad Zaprešić je prodavao kuglanu koju je kupio Ivanić Grad i to je to. Otkud ja znam zašto je Đurdan nije kupio?
newform1
Forumsko piskaralo

PostPostao/la sharky » 22 kol 2018

Zato što je općini bitniji nogomet koji igra drugu županijsku ligu, oni su glavni krivci i nitko drugi. Ta borba se vodi već godinama ali bezuspješno. Duga je to priča koja je ujedno i jako žalosna
sharky
Tek protipkao

Prethodna

Natrag na Kuglane

Na mreži

Trenutno korisnika/ca: / i 1 gost.