Kuglana u Bjelovaru

Predstavite kuglane te pišite o novostima na njima

Re: Kuglana u Bjelovaru

PostPostao/la Neron » 05 stu 2017

Eto moram se posuti pepelom na racun moje zafrkancije sa Osjekom,ocito da su imali pravo sa Bjelovarom. Iz pouzdanih izvora cujem da ce u Bjelovar doci "nenajavljeno" tehnicka komisija kako bi utvrdili ispravnost kuglane. Receno je da je i preko videa vidljivo ostecenje na dasci na stazi 3 i to jaaako veliko isto i na stazi 1. A to je valjda potaknula jucerasnja utakmica Bj Rijeka gdje je bila sluzbena promocija antikulganja. Mene zaanima sto u slucaju da se utvrdi neispravnost. Po meni se nebi trebalo oduzimati bodove bjelovaru vec samo zabraniti odigravanje utakmica do otklanjanja gresaka. Molim upucene u pravilnik da mi pojasne jer me bas zanima.
Neron
Zna gdje su sva slova

PostPostao/la Orson » 05 stu 2017

I to je jedino normalno rješenje i put, a ne hajka na forumu. Iako da je ne znam kakva kuglana, nitko od gostiju koji su bili ove sezone ne bi Bjelovaru uzeo bodove. :D
Orson
Zna gdje su sva slova

PostPostao/la newform1 » 01 ruj 2018

Evo Julio, Bjelovar igra na 6 staza i čini se da su i daske promijenjene. Linoleum sigurno je, a kak mi se vidi, i daske... :lol: :lol: :lol:
newform1
Forumsko piskaralo

PostPostao/la lukodp » 02 ruj 2018

Možda prijateljske igra na 6 staza ali prvenstvo ce igrati na 4 staze.
Luko Del Ponte
lukodp
Forumsko piskaralo

PostPostao/la arhont » 05 ruj 2018

Je i daske i linoleumi ( i ono ispod) su promijenjeni, kao i čunjevi.
arhont
Tek protipkao

PostPostao/la julio » 07 ruj 2018

nije mi jasno zašto se to radilo kada kažu da je sve bilo u redu :lol:
julio
Tipka sa dve ruke

PostPostao/la arhont » 07 ruj 2018

julio je napisao/la:nije mi jasno zašto se to radilo kada kažu da je sve bilo u redu :lol:

Eto tak, iz fore.
arhont
Tek protipkao

PostPostao/la julio » 07 ruj 2018

volio bi da iz fore ispadnete jer sada nećete skoro nikoga moći dobiti kod kuće... vani ionako niste ni mogli
julio
Tipka sa dve ruke

PostPostao/la arhont » 07 ruj 2018

julio je napisao/la:volio bi da iz fore ispadnete jer sada nećete skoro nikoga moći dobiti kod kuće... vani ionako niste ni mogli

Nemam ti komentara na ovo. Dobro da nisi poželio da neko od nas crkne na kuglani.
arhont
Tek protipkao

PostPostao/la julio » 10 ruj 2018

arhont je napisao/la:
julio je napisao/la:volio bi da iz fore ispadnete jer sada nećete skoro nikoga moći dobiti kod kuće... vani ionako niste ni mogli

Nemam ti komentara na ovo. Dobro da nisi poželio da neko od nas crkne na kuglani.

to ni najgorem neprijatelju ne bi poželio , to je način na kojem vi funkcionirate jer ti inače ne bi palo na pamet takvo nešto napisati
kada vi postanete sportaši i počnete igrati pošteno a ne kako ste do sada na jedan prljav i sramotan način zbog nesposobnog saveza na neispravnoj kuglani skupljali bodove onda ću i ja imati poštovanja prema vama
vrijeme će pokazati ali s obzirom da igrate na 4 staze , rezultati nove preuređene kuglane su mali što se vidi po utakmici sa zaprešićem jer ništa to bolje ne pada osim što su sada ispravne položnice i samo je pitanje do kada će to trajati
julio
Tipka sa dve ruke

PrethodnaSljedeća

Natrag na Kuglane

Na mreži

Trenutno korisnika/ca: / i 1 gost.