Ponuda - potražnja

Što koristimo i gdje to možemo nabaviti

Ponuda - potražnja

PostPostao/la Nikola » 23 srp 2009

Eto jedne teme gdje forumaši mogu reklamirati.. :mrgreen:

Ja sam imao potrebu otvoriti ovu temu jer me moja Športska zajednica zamolila da nađem kupca za kuglanu.
Ukoliko je netko zainteresiran Športska zajednica Grada Ogulina ima dvije kompletne Funkove staze za prodaju, pa ukoliko netko želi obnoviti dvostaznu kuglanu ili promijeniti dvije postojeće staze na svojoj kuglani neka mi se slobodno javi privatnom porukom. Staze su stare 4 godine i ŠZGO traži za njih 60000,00 kuna.

Eh, da i 6 kugli...
Zadnja izmjena: Nikola; 23 srp 2009; ukupno mijenjano 1 put/a.
Nikola
Tipka sa dve ruke

Re: Ponuda - potražnja

PostPostao/la sasa » 23 srp 2009

samo sam premjestio temu i preimenovao ju pa možemo nastavit dalje

puma cipele za bowling, broj 45, nekorištene, prikladne za početnika, vrlo povoljno...
sasa
Forumsko piskaralo

PostPostao/la Krunoslav » 06 kol 2009

Ako je netko mjenjao trbušaste čunjeve, a još su solidni i ne zna što bi s njima (smetaju mu u skladištu) neka mi ih slobodno pokloni :oops: :oops: :oops: :roll:
Krunoslav
Forumsko piskaralo

PostPostao/la ZrntscheZ » 06 kol 2009

Krunoslav je napisao/la:Ako je netko mjenjao trbušaste čunjeve, a još su solidni i ne zna što bi s njima (smetaju mu u skladištu) neka mi ih slobodno pokloni :oops: :oops: :oops: :roll:

Hmmm...
u ČK postoji 5 garnitura starih čunjeva ako nekog zanima, možda bi se moglo to jaaaaaaaako povoljno utržit.
A ako promjenimo i ove godine čunjeve, onda će biti i 4 garniture trbušastih...jedino kaj teško da će GP EKOM to ići poklanjati...al o prihvatljivoj cijeni bi se dalo raspravljati, tim više kaj bi onda ti čunjevi bili stari samo 1 sezonu
nije bitno koliko padne od pogođene kugle...cifra se stvara s većim brojem srušenih drva iz promašaja :roll:
ZrntscheZ
Forumsko piskaralo

Lokacija: Kneževina Međimurje, 46 24' 10.32''N 16 25' 17.81''E

PostPostao/la arcy » 06 kol 2009

ZrntscheZ je napisao/la:
Krunoslav je napisao/la:Ako je netko mjenjao trbušaste čunjeve, a još su solidni i ne zna što bi s njima (smetaju mu u skladištu) neka mi ih slobodno pokloni :oops: :oops: :oops: :roll:

Hmmm...
u ČK postoji 5 garnitura starih čunjeva ako nekog zanima, možda bi se moglo to jaaaaaaaako povoljno utržit.
A ako promjenimo i ove godine čunjeve, onda će biti i 4 garniture trbušastih...jedino kaj teško da će GP EKOM to ići poklanjati...al o prihvatljivoj cijeni bi se dalo raspravljati, tim više kaj bi onda ti čunjevi bili stari samo 1 sezonu

Kakvi su dojmovi o novoj/staroj kuglani u ČK? Jel Jura napravio kugalnu za preko 600?
arcy
Tipka sa dve ruke

Pa zaletište zaista djeluje neusporedivo bolje nego je to bilo ranije.
Promjenjeno je kompletno...pojačano je "temelje" na način da je na prvih 2m položnice na vrhu gdje je opterećenje najveće udvostručen broj poprečnih "greda" koje nose ploče iverice....stavljena su 2 sloja novih ploča iverica i naravno linoleum na vrhu.
Daske su mekanije nego što su bile, ali još uvijek tvrđe nego na ostalim novim kuglanama iz razloga što je naša kuglana niža u smislu da su ove poprečne "grede" manje debjine nego drugdje pa samim time nema tolko elastičnosti i upijanja.

evo par fotki sa obnove i konačni izgled...

SRC Mladost Čakovec

Tek je nekoliko treninga odrađeno, nije bilo još rezultata velikih...tak oko 570...
Trebaju se domaćini priviknuti prvo jer je podosta drugačije nego prije.
nije bitno koliko padne od pogođene kugle...cifra se stvara s većim brojem srušenih drva iz promašaja :roll:
ZrntscheZ
Forumsko piskaralo

PostPostao/la arcy » 06 kol 2009

Kuglana izgleda super. Sad samo špricaj, glancaj i rezultati moraju biti preko 600.
arcy
Tipka sa dve ruke

PostPostao/la sasa » 06 kol 2009

arcy je napisao/la:Kuglana izgleda super. Sad samo špricaj, glancaj i rezultati moraju biti preko 600.

bolje mu je da odmah osuši kuglanu jer ak leko i ja dođemo na izglancanu idemo preko 700 :lol:
sasa
Forumsko piskaralo

sasa je napisao/la:
arcy je napisao/la:Kuglana izgleda super. Sad samo špricaj, glancaj i rezultati moraju biti preko 600.

bolje mu je da odmah osuši kuglanu jer ak leko i ja dođemo na izglancanu idemo preko 700 :lol:

aha, ziher idete...
ak i zagrijavanje uračunamo još vam pol vagona drva fali ;)

evo Arcy pala danas prva šestotica...nećemo odavati ime al cifra je 619
s time da mi ne špricamo za trening...nema se tolko para za sredstva
ZrntscheZ
Forumsko piskaralo

PostPostao/la Krunoslav » 06 kol 2009

Hmmm...
A ako promjenimo i ove godine čunjeve, onda će biti i 4 garniture trbušastih...jedino kaj teško da će GP EKOM to ići poklanjati...al o prihvatljivoj cijeni bi se dalo raspravljati, tim više kaj bi onda ti čunjevi bili stari samo 1 sezonu[/quote]

I dal se mjenjaju ti TRBUŠASTI čunjevi i ako da, koliko kunića za njih traži GP EKOM?
I jeste se raspisali o nekoj drugoj temi.
Krunoslav
Forumsko piskaralo

Sljedeća

Natrag na Športska oprema i rekviziti

Na mreži

Trenutno korisnika/ca: / i 1 gost.