Ponuda - potražnja

Što koristimo i gdje to možemo nabaviti
ZrntscheZ
Forumsko piskaralo
Lokacija: Kneževina Međimurje, 46 24' 10.32''N 16 25' 17.81''E

Re: Ponuda - potražnja

Post Postao/la ZrntscheZ » 06 kol 2009, 22:57

Krunoslav je napisao/la:I dal se mjenjaju ti TRBUŠASTI čunjevi i ako da, koliko kunića za njih traži GP EKOM?
ne znam još dal će se mijenjat čunjevi (recesija je pa znate svi kak je teško doći do para od Grada), al ako se odluče za taj potez raspitat ću se za cijenu rabljenih i javit ti ovdje te ti dati kontakt s kime možeš stupiti u vezu glede tog posla onda.
nije bitno koliko padne od pogođene kugle...cifra se stvara s većim brojem srušenih drva iz promašaja :roll:

Krunoslav
Forumsko piskaralo

Post Postao/la Krunoslav » 06 kol 2009, 23:00

Hvala unapred.

iso
Nevini

Post Postao/la iso » 02 ruj 2009, 17:21

Nikola je napisao/la:Eto jedne teme gdje forumaši mogu reklamirati.. :mrgreen:

Ja sam imao potrebu otvoriti ovu temu jer me moja Športska zajednica zamolila da nađem kupca za kuglanu.
Ukoliko je netko zainteresiran Športska zajednica Grada Ogulina ima dvije kompletne Funkove staze za prodaju, pa ukoliko netko želi obnoviti dvostaznu kuglanu ili promijeniti dvije postojeće staze na svojoj kuglani neka mi se slobodno javi privatnom porukom. Staze su stare 4 godine i ŠZGO traži za njih 60000,00 kuna.

Eh, da i 6 kugli...
dal ste prodali kuglanu i u kakvom je stanju ako niste?

iso
Nevini

Post Postao/la iso » 02 ruj 2009, 17:24

iso je napisao/la:

Ja sam imao potrebu otvoriti ovu temu jer me moja Športska zajednica zamolila da nađem kupca za kuglanu.
Ukoliko je netko zainteresiran Športska zajednica Grada Ogulina ima dvije kompletne Funkove staze za prodaju, pa ukoliko netko želi obnoviti dvostaznu kuglanu ili promijeniti dvije postojeće staze na svojoj kuglani neka mi se slobodno javi privatnom porukom. Staze su stare 4 godine i ŠZGO traži za njih 60000,00 kuna.

Eh, da i 6 kugli...
dal ste prodali kuglanu i u kakvom je stanju ako niste?
ako nije problem dajte nam kontakt broj da možemo dogovoriti neke stvari u vezi kuglane ako nije prodana. KK Lepoglava unaprijed hvala!

el'bolanjo
Tipka sa dve ruke

Post Postao/la el'bolanjo » 04 ruj 2009, 10:36

KšK Grmoščica prodaje rabljene ploče (samo ploče) za dvije staze po cijeni od 12 000 kn. Ploče su marke Funk, zelene boje i korištene su 2 sezone. Skladištene na kuglani Grmoščica.
untitled2.JPG
untitled2.JPG (61.85 KiB) Pogledano 6152 puta.
Prodaje se i 2 seta rabljenih kugli (10 kom) marke Aramith (narančaste) boje)po cijeni od 2000 kn. Kugle su u upotrebu stavljene za NBC kup, 10. mj. 2008.

S obzirom da admin. ne dopušta objavljivanje brojeva mob. telefona, za daljne informacije zainteresirani nek mi se jave privatnom porukom, da ih spojim s čelnicima kluba radi daljnjeg poslovanja.
Zadnja izmjena: el'bolanjo, dana/u 14 ruj 2009, 21:29, ukupno mijenjano 4 puta.

ZrntscheZ
Forumsko piskaralo

Post Postao/la ZrntscheZ » 04 ruj 2009, 12:16

U ČKu su promijenjeni čunjevi tako da bi se moglo pričati o eventualnoj prodaji 3 kompleta rabljenih trbušastih.
nije bitno koliko padne od pogođene kugle...cifra se stvara s većim brojem srušenih drva iz promašaja :roll:

Krunoslav
Forumsko piskaralo

Post Postao/la Krunoslav » 06 stu 2009, 08:48

ZrntscheZ je napisao/la:U ČKu su promijenjeni čunjevi tako da bi se moglo pričati o eventualnoj prodaji 3 kompleta rabljenih trbušastih.
Jesu'l prodani čunjevi? Po kojoj cjeni komad, ako nije tajna?

ZrntscheZ
Forumsko piskaralo

Post Postao/la ZrntscheZ » 06 stu 2009, 09:18

Krunoslav je napisao/la:
ZrntscheZ je napisao/la:U ČKu su promijenjeni čunjevi tako da bi se moglo pričati o eventualnoj prodaji 3 kompleta rabljenih trbušastih.

Nigdje nije bila prodaja oglašena, a niti se itko od zainteresiranih javio samoinicijativno tak da stari čunjevi i dalje stoje u kutijama u skladištu.

Krunoslav
Forumsko piskaralo

Post Postao/la Krunoslav » 07 stu 2009, 00:29

ZrntscheZ je napisao/la:
Krunoslav je napisao/la:

Nigdje nije bila prodaja oglašena, a niti se itko od zainteresiranih javio samoinicijativno tak da stari čunjevi i dalje stoje u kutijama u skladištu.
Šteta jer još (na žalost) :( ima kuglana bez takvih čunjeva. :oops: a i one ploče na Grmoščici što zauzimaju mjesto gledaocima :roll:

turgut
Nevini

Post Postao/la turgut » 08 pro 2009, 16:46

Eh, da i 6 kugli...
Šta je sa kuglanom , jeli prodana?

Odgovorite