Koliko ima staza u RH i gdje se nalaze?

Predstavite bowling centre te pišite o novostima na njima

Re: Koliko ima staza u RH i gdje se nalaze?

PostPostao/la sasa » 16 ožu 2009

milos je napisao/la:Bbowling je lapsus calami. Mogao bih to ispraviti, ali neću, da se imaš i ti čemu smijati. Priznajem, taj smiješko ti je strašno jak argument u odgovoru. Najjači.

ma lako ćemo za lapsuse
još jednom - BSH ne postoji, postoji samo HKS
BSH nikad neće ni postojati nego će se HKS uvijek brinuti za kuglanje na 9 i kuglanje na 10 čunjeva...
sasa
Forumsko piskaralo

PostPostao/la sasa » 16 ožu 2009

tomcat je napisao/la:Mislim da je Miloš dobro ovo započeo i kako je rekao da čujemo malo što se poduzima za promociju i propagandu bowlinga.Ja sam malo istraživao i pitao oko učlanjenja,treniranja i slično ali odgovor je bio da za treniranje i učenje nema vremena jer oni trebaju iskoristiti svaku minutu kako bi se što bolje pripremili(sadašnji igrači)tako da bi mi bio uzalud put.A slažem se sa Milošom da već kad uzimaš lovu za taj sport(Saša)da i nešto učiniš po pitanju propagiranja istog a mislim da skupo koštate savez jer ipak igrate izvan zemlje što iziskuje dodatne troškove,osim ako ne snosite sve sami onda ok!Ali u svakom slučaju bilo bi interesantno čuti malo o tom sportu i iz kojih redova dovodite mlade koji bi učili i kakve šanse imaju bočari i kuglaši da budu uspiješni u tom sportu.Pozdrav!

jako puno je pitanja ovdje pa ću krenut redom i nadam se na sve odgovoriti

o bowlingu 'brine' HKS, pa tako i o njegovoj promociji i propagandi
dakle pitanje na nacionalnom nivou treba postaviti mezaku i luliću
u zagrebu sam ja pokrenuo par inicijativa, povezao neke ljude, vidio par idejnih rješenja i predračuna koji su zapeli na hrvatskoj administaciji i lakomosti najmodavaca prostora
bowling je prvenstveno biznis unutar kojeg je moguće pronaći mjesto za šport
rijetki su primjeri u svijetu da je državni kapital pokrenuo neki bowling centar radi športa - tu isključivo ovisimo o privatnim poduzetnicima
i onda očekivati da se tako nešto dogodi (poput najavljivane gradnje kuglačkog centra s x kuglačkih i y bowling staza negdje u zagrebu) je samo iluzija

krasan termin 'uzimaš lovu' :D

u zagrebu postoje 3 bowling kluba koji aktivno djeluju
2 sudjeluju u slovenskoj bowling ligi dok 3. najsiromašniji samo nastupa na prvenstvima hrvatske
sva natjecanja se održavaju u sloveniji - uglavnom u ljubljani
za ta 3 kluba sam se ja uspio izboriti kod zagrebačkog športskog saveza da dobiju godišnje 36 tisuća kuna svi zajedno
odlazak na 1 kolo lige košta oko 1500 kuna (liga ima 10 kola + razigravanje)
odlazak na prvenstva i kup hrvatske su još skuplja jer ide veći broj ljudi (5 natjecanja je godišnje)
sve ostale troškove klubovi snose sami

ne razumijem što bi trebalo značiti skupo koštate savez? koji to savez? koliko je to skupo? :roll:

što se treniranja tiče svatko je slobodan sjesti u auto, voziti se 140 km do ljubljane (ili 100 do ptuja koji je najbliži), platiti si trening i povesti nekog iskusnijeg sa sobom da mu približi neke detalje ovog športa
sve je pitanje samo dobre volje i koliko ste spremni uložiti u sebe

apsurdno bi bilo pričati sad o dovođenju mladih u bowling dok nemamo niti jedan objekt u hrvatskoj

a boćari i kuglači se mogu relativno dobro snaći u bowlingu za početak i doći do jednog nivoa jer ipak u svojim športovima igraju s manjim kuglama, a ujedno i razumiju fiziku
no boćari i kuglači nikad neće biti dobri bowlingaši ako budu boćali i kuglali na bowling stazama
moraju prihvatiti bowling stil igre
sasa
Forumsko piskaralo

PostPostao/la Irena » 24 ožu 2009

sasa je napisao/la:
milos je napisao/la:ali jedina smijurija u cijeloj stvari bi mogla biti tvoja plaćena fantomska dužnost tajnika Bbowling saveza Hrvatske.

:lol:

Baš se krasno razgovarate, Miloše kada ću dobiti poziv za navijačku klupu?
Irena
Tek protipkao

PostPostao/la milos » 28 ožu 2009

Postiđen sam. Ali ipak, ovo je virtualni svijet, zašto se ne bi malo verbalno 'pokefali'? Poslije toga, Saša i ja popijemo pivo i dobro. Irena, izgleda da je tvoje navijaje za Bjelovar prevagnulo protiv nas. Moramo te nekako pridobiti. Klupa te čeka. Pozz:)) :lol:
milos
Zna gdje su sva slova

PostPostao/la zorislaw » 29 ožu 2009

kako su divno krenula prepucavanja između Saše i Miloša , bilo je svega , klizeći start , malo đonom ukratko prava muška igra , a onda se uplela Irena i ljetu dođe kraj............
zorislaw
Zna gdje su sva slova

PostPostao/la Irena » 06 svi 2009

milos je napisao/la:Postiđen sam. Ali ipak, ovo je virtualni svijet, zašto se ne bi malo verbalno 'pokefali'? Poslije toga, Saša i ja popijemo pivo i dobro. Irena, izgleda da je tvoje navijaje za Bjelovar prevagnulo protiv nas. Moramo te nekako pridobiti. Klupa te čeka. Pozz:)) :lol:

Hvala na pozivu!
Na klupi ću biti cijeli život (po rezultatima) :lol: ali za navijački tim (ima nas više) možemo ozbiljno razgovarati!
VIDIMO SE NA NOĆNOM TURNIRU U OZLJU! POZIVAM VAS SVE DA SE PRIJAVITE!
Irena
Tek protipkao

PostPostao/la BOWLER-HR » 10 stu 2009

Poštovani,

Obavještavamo vas da 13.11.2009. počinje 45QubicaAMF World Cup u Maleziji na kojem će sudjelovati i naš predstavnik Marijan Valečić tako da možete pratiti najnovije vijesti iz svijeta bowlinga na web stranici http://www.bowling-hr.com
Uskoro počinje i nastavak prvenstava ( pojedinačno, parovi, petorke ).
Sve o bowling centrima u Hrvatskoj.

Također je postavljen i forum na kojem možete postavljati sva vaša pitanja vezana za bowling.
BOWLER-HR
Tek protipkao

PostPostao/la zorislaw » 10 stu 2009

osvojiti će kup bez zagrijavanja
zorislaw
Zna gdje su sva slova

Prethodna

Natrag na Bowling centri

Na mreži

Trenutno korisnika/ca: / i 1 gost.