SP Dettenheim 2009.

Mjesto za objavljivanje fotografija s kuglačkim motivima

Re: SP Dettenheim 2009.

PostPostao/la zorislaw » 15 lip 2009

tko je kriv našima kada samo s francuskim jezikom barataju
zorislaw
Zna gdje su sva slova

PostPostao/la milos » 15 lip 2009

Sumnja se da je sudac makedonski špijun.
milos
Zna gdje su sva slova

PostPostao/la Kegelmaniac » 16 lip 2009

Leko, interesira me priča o Luliću i onim papirićima za izmjenu igračica. Priča se također da je Lulić htio potjerati mušku reprezentaciju kući prije nego što su cure igrale sa Rumunjkama. Navodno su cure htjele bojkotirati utakmicu, rasplakale se i tko zna šta se tamo još događalo. Znaš li ti ili netko drugi detalje?
Kegelmaniac
Tipka sa dve ruke

PostPostao/la bulka » 16 lip 2009

Moram se ispričati Fučkaru što sam povjerovao glasinama da je on kriv za moj žuti karton. Ne bi on protiv hrvatske, ipak je on najveća legenda hrv. kuglanja (naravno poslje Dragaša).
Kegulmanijack, nije mi jasno zašto se Leki obračaš sa takvim pitanjima. Vjerovatno si mislio o papirićima za konzumaciju pive i kobasa u šatoru.
bulka
Tek protipkao

PostPostao/la Kegelmaniac » 16 lip 2009

Znamo da je Leko uz Miloša bio tamo, pa i na kobasicama. :lol: (možda je u tim trenucima pio pivu i jeo kobasice pa nema pojma o čemu pričam) :roll:
Isto tako znam da igrači šute i strah ih je o tome pisati, nešto sam načuo pa pitam Leku kao "neutralca" jer po pričanju nekih igračica situacija i nije bila tako bajna kao što ovi iz saveza govore i sebi prebacuju.
Kegelmaniac
Tipka sa dve ruke

PostPostao/la milos » 16 lip 2009

Matane, odgovori čovjeku, da ne dovodiš Leku u nezgodnu situaciju. Čujem da zorislaw priprema kulinarsku knjigu o specijalitetima kobasa i koje najbolje pašu uz koji Weizen, tako da bi bilo dobro da ga rasteretimo od pitanja oko repke. Na takva bi najbolje odgovorili reprezentativci. Ako smiju, naravno.
milos
Zna gdje su sva slova

PostPostao/la newform1 » 16 lip 2009

Čini se da ne smiju, ali neka me demantiraju...
newform1
Forumsko piskaralo

PostPostao/la kazem » 16 lip 2009

Naravno šutnja slavonaca po običaju,bili su spremni i guzice dati da idu na svjetsko nebili možda nešto ušičariti.Na sve nepravde koje su se događale u reprezentaciji a znali su da neke stvari nisu u redu šutjeli su ko p.....e i sve to trpjeli čak i kad se njih nešto ticalo.Svaka čast!
kazem
Tek protipkao

PostPostao/la el'bolanjo » 18 lip 2009

kazem je napisao/la:Naravno šutnja slavonaca po običaju,bili su spremni i guzice dati da idu na svjetsko nebili možda nešto ušičariti.Na sve nepravde koje su se događale u reprezentaciji a znali su da neke stvari nisu u redu šutjeli su ko p.....e i sve to trpjeli čak i kad se njih nešto ticalo.Svaka čast!

Neznam jel Saša suspendiran skupa sa semenskim pa nije u mogućnosti cenzurirati te...ugalavnom, zbog način na koji ispisuješ svoj "nick" vidim da i ti preferiraš straga!!!
el'bolanjo
Tipka sa dve ruke

PostPostao/la kazem » 19 lip 2009

El bolanjo da malo premetneš slova,malo skratiš i nešto produžiš znao bi koji sam jer te vjerojatno to zanima, ali ne želim sa tobom polemizirati jer te je od prije tomcat dobro opisao.Što se tiče odzada mislim da je tebi toga previše u klubu ali valjda ti se dopada pa se neznaš maknuti ili te nitko neće?Pozdrav?
PS:Vidim da sve kužiš jer se javljaš na skoro sve postove, ako malo mučneš znat češ tko je kazem.
kazem
Tek protipkao

PrethodnaSljedeća

Natrag na Fotografije

Na mreži

Trenutno korisnika/ca: / i 1 gost.