Kuglački suci

Pravila kuglanja, natjecanja, suđenje, športski rekviziti

Re: Kuglački suci

PostPostao/la Croman007 » 27 svi 2011

Malo promatram ove ekipne zapisnike i jedna stvar mi je posebno upala u oko.Pa zar je moguće da non-stop sedam istih sudaca sudi na SP u Sarajevu? Baš me zanima kolika im je satnica?
Croman007
Raspisani lik

PostPostao/la lukodp » 28 svi 2011

Croman007 je napisao/la:Malo promatram ove ekipne zapisnike i jedna stvar mi je posebno upala u oko.Pa zar je moguće da non-stop sedam istih sudaca sudi na SP u Sarajevu? Baš me zanima kolika im je satnica?

Da, i koliko para su pobrali... pitam se samo tko ih je delegirao ;)
Luko Del Ponte
lukodp
Forumsko piskaralo

PostPostao/la zagreb1234 » 28 lip 2011

Nadnevka 02. srpnja 2011. godine sa početkom u 10:00 sati lokacija nepoznata - valjda na kuglani), održati će se licenciranje kuglačkih sudaca.
Svima na znanje i ravnanje ! :ugeek: :geek:
zagreb1234
Tek protipkao

zagreb1234 je napisao/la:Nadnevka 02. srpnja 2011. godine sa početkom u 10:00 sati lokacija nepoznata - valjda na kuglani), održati će se licenciranje kuglačkih sudaca.
Svima na znanje i ravnanje ! :ugeek: :geek:

Sorry ! Grad je KUTINA ! :roll:
zagreb1234
Tek protipkao

Kad smo već kod sudaca evo jedne zanimljivosti:
Odigralo se finale KUP-a RH za žene i muškarce i zamislite čuda:
Finale muškaraca se igra u Ozlju i sude suci zbora sudaca karlovačke županije i to koliko znam sve je bilo OK, dok u Ravnoj Gori, a temeljem "jednoglasne odluke" nekoga iz HKS-a utakmice polufinala KUP-a RH za žene sudi sudac iz Zagreba (gospodin Drago Burka) ! Govorim o suboti ! Finale u nedjelju sudi neki manje poznati savezni sudac iz PGŽ !
Gdje nam se izgubio naš sudac iz Zagreba ? Pa zar PGŽ nema svojih sudaca, a očito ima, već se zbog nekog razloga dovodi glavni sudac iz "metropole" ! Ako netko zna razlog neka nam napiše i pojasni ! (možda sumnja u regularnost, možda pratnja vrlom tajniku, ili možda osobni vozač da se zaradi neka kuna)
Po meni velika degradacija sudaca PGŽ ! Vjerujte i tamo ima dobrih i kvalitenih sudaca ! A i Delnice su na 20 km udaljenosti, a Zagreb na cca 150 kmx2=cca 300 km pa puta i puta i + i evo lijepe svotice ! Recesija, nema šta ! :oops:
zagreb1234
Tek protipkao

PostPostao/la Krunoslav » 28 lip 2011

Croman007 je napisao/la:Malo promatram ove ekipne zapisnike i jedna stvar mi je posebno upala u oko.Pa zar je moguće da non-stop sedam istih sudaca sudi na SP u Sarajevu? Baš me zanima kolika im je satnica?

Bojim se da im je satnica vrlo mala, ne znam jel BIH savez skucao novce i za kuglanu? :oops:
Krunoslav
Forumsko piskaralo

Prethodna

Natrag na Što bih promijenio u kuglanju

Na mreži

Trenutno korisnika/ca: / i 1 gost.