VICEPRVAKINJE SVIJETA

Aktualne teme

Re: VICEPRVAKINJE SVIJETA

PostPostao/la milos » 18 lip 2009

newform1 je napisao/la:Miloše, ajde, obzirom da si bio tamo, objasni mi ulazak Zver u finalu na zadnjih 20 hitaca...Koja je tu bila ideja?

Objašnjenje je jednostavno i Leko ga je već napisao: da bi sve koje su išle na SP imale nastup. Malu Peroš je stavio umjesto Graberice. Tada je već bila izvješena 'bijela zastava'. Nisam rekao da je to trebalo učiniti. Dapače. Ja bih npr. stavio Bibu u zadnjih 60. Pukovnik ili pokojnik. 'krcko', naravno da sam ja krivi čovjek za objašnjenja poteza rukovodstva, ali mi ih nije teško shvatiti.
milos
Zna gdje su sva slova

PostPostao/la newform1 » 18 lip 2009

U trenerskom poslu vrlo često si pred situacijom kada možeš jednim potezom postati ili pukovnik ili pokojnik. Poslije toga ostaje samo odgovornost koja ti ili priskrbljuje slavu ili presudu.

Za promjene su očito bili oni koji to niti mogu niti žele učiniti. Beskrajno nabrajanje i pisanje novih scenarija, karakteristično je za ovaj ali i za mnoge druge športske forume, a zaključci tipa ,čulo nas se i poslušalo , samo su još jedan pokušaj za otvaranje novih tema.[/quote]

Mislim da se post odnosi na moje pitanje Milošu.

Dakle, dok smo uživo pratili finale, kada je ušla Perošica na zadnjih 30 hitaca, napisao sam da je Petrović ili lud ili genijalac. Vjerujem da je logika bila da uđe i, ili poludi ili pogine - logično i normalno. Ne razumijem ulazak igračice koja nije bacila ni kuglu na SP u 100. hicu. Jedino ako je to bila neka milostinja. Da sam ja bio na Marijinom mjestu... kažem, ako nije bio neki dogovor, ...u svakom slučaju odbio bih ući.

Licencirani sam trener u dva sporta, a u kuglanju sam 30 godina - psihički osjećaj igrača koji ulazi u takvim situacijama...užas. Zato me zanima ideja tog ulaska...

Što se promjena tiče, slažem se. Ljude treba prvo okupiti oko jednog jakog čovjeka i krenuti od temelja. Ja taj nisam, ali je ovo možda način da se on iznjedri. Eto!
newform1
Forumsko piskaralo

PostPostao/la krcko » 18 lip 2009

milos je napisao/la:,,, naravno da sam ja krivi čovjek za objašnjenja poteza rukovodstva, ali mi ih nije teško shvatiti.

Gle, evo i sam nisam ničiji advokat ali mi ništa nije bilo jasno kada sam vidio izostanak Skupnjak i/ili Cvitković iz seniorskog turnira i M.Zver u postavi. Njen dotadašnji udio u nastupima za repku očiti je dokaz i vjere u tu reprezentaciju i upravo zato moja diskusija na Tvoj odgovor. Glup sam i ne mogu to shvatiti. Jednostavno!
krcko
Zna gdje su sva slova

PostPostao/la zjopa » 18 lip 2009

Miloše ajde nam kaži ko je ¨Čunj¨ ali za ozbiljno kako bi svekolika kuglačka javnost konačno odahnula.
zjopa
Tek protipkao

PostPostao/la Kegelmaniac » 19 lip 2009

Perošica je ušla na inzistiranje Lulića. Zbog nje su Bulka i Uzelac skoro bili potjerani doma, nešto su je zafrkavali onda ih je ona tužila Luliću pa ih je Lulić vani pred kuglanom počeo vrijeđati... i tako... Čuo sam da je Kramar bila predviđena za zamjenu, ali je Lulić rekao "ne! ulazi Peroš!!!"
Kegelmaniac
Tipka sa dve ruke

PostPostao/la rora999 » 19 lip 2009

Zjopa, ok ti ja kažem tko je čunj buš li platil gablec kad se vidimo.
MALA PEROŠICA JE VJEROJATNO STAVLJENA DA OSJETI ATMOSFERU I DA NASTUPOM NA SVJETSKOM OSIGURA DOBIJANJE STIPENDIJE.
ŠTO SE TIČE SELEKTORA MISLIM DA JE KOD CURA SVE NAPRAVIO KAKO TREBA OSIM ŠTO NIJE VODIO MALU GAJDEKICU, ALI TO JE NJEGOVA STVAR.
kod muških je prošle godine vodio mlade, pa su se bunili, ove godine je vodio sve najbolje i opet ne valja.
"selektor je kriv što Mušanić vodi 2:0 i zadnji set izgubi 22 razlike, Bogdanovića Manev razbije 4: 0;
Čota baci 595 i izgubi 60 razlike itd."
Uvijek pričamo o nekakvoj tehnici,pa gdje je ta tehnika? Nama je glavni igrači bio Bulka koji je imao dugu pauzu
i objektivno nije bio spreman za velike domete. drugi igrač je bio Bore, koji je najstariji,ali i najspremniji i treći mali Uzelac koji objektivno još nije neki igrač.
E pa gospodo to je naša realnost, jer naš najbolji rezultat je manji nego kod Njemačkih žena.
rora999
Tek protipkao

PostPostao/la newform1 » 19 lip 2009

Selektor nije kriv za poraz pojedinog igrača 10 razlike! Selektor je kriv zato što su iz kola u kolo rezultati bili sve slabiji!!! Ako je planiranje dobro i pripreme dobro odrađene, rezultat mora rasti ili u najmanju ruku biti u kontinuitetu. Podsjećam samo, da su cifre išle obrnuto - zadnja u prvom nastupu, a prva u zadnjem nastupu, naši bi dobili Makedoniju glatko i išli dalje.To je osnovna krivica stožera. Ono što se događa u pojedinom bloku s pojedinim igračem, na to se ne može utjecati previše.
newform1
Forumsko piskaralo

PostPostao/la devetka987 » 19 lip 2009

rora999 je napisao/la:kod muških je prošle godine vodio mlade, pa su se bunili, ove godine je vodio sve najbolje i opet ne valja.

Niti je vodio najbolje, niti su igrali najbolji.
rora999 je napisao/la:"selektor je kriv što Mušanić vodi 2:0 i zadnji set izgubi 22 razlike, Bogdanovića Manev razbije 4: 0;

Je selektor je kriv. Jer ih je tako pripremio i postavio.

rora999 je napisao/la:"selektor je kriv što Mušanić vodi 2:0 i zadnji set izgubi 22 razlike, Bogdanovića Manev razbije 4: 0;
Uvijek pričamo o nekakvoj tehnici,pa gdje je ta tehnika? Nama je glavni igrači bio Bulka koji je imao dugu pauzu
i objektivno nije bio spreman za velike domete. drugi igrač je bio Bore, koji je najstariji,ali i najspremniji i treći mali Uzelac koji objektivno još nije neki igrač.
E pa gospodo to je naša realnost, jer naš najbolji rezultat je manji nego kod Njemačkih žena.

rora999 je napisao/la:Uvijek pričamo o nekakvoj tehnici,pa gdje je ta tehnika? Nama je glavni igrači bio Bulka koji je imao dugu pauzu

Bulka je bio u dobroj formi ali mu se ne smije dogoditi da ga žuti karton toliko dekoncentrira.
Na pripremama u Zadru i Ravnoj Gori repka igra 3870, 3850 i 3820 ali na SP taj sastav nije igrao niti jednu utakmicu.
Možeš sastaviti ekipu u kojoj i Petrović može biti drugi ili treći igrač (teško ali može se) prema tome trebali su ići i igrati najbolji što ovaj puta nije bio slučaj.
Pa to čak i glavni tajnik priznaje.
devetka987
Zna gdje su sva slova

PostPostao/la glas » 19 lip 2009

Hvala gosp. Čunju na otvaranju ove teme i na prekrasnim riječima, koje su naše cure zasigurno zaslužile.
Ne samo da su zaslužile, nego im se treba skinuti kapa i nakloniti im se za postignuti uspijeh.
Istina je da je kod cura prevladavala pozitivna energija, da su se maximalno trudile biti dobre na stazi, boriti se za svako drvo, zajedno su se veselile svakoj pobjedi, ali isto tako bile dobar oslonac jedna drugoj i kad nije išlo najbolje. Plakalo se od sreće kada je pobjeđena Rumunjska jel to je bila utakmica od velike važnosti, pobjeda koja ih je totalno digla na noge i dala im vjetar u leđa da sve iduče utakmice odigraju pobjednički....što se i desilo do samog finala. Na žalost Njemice su bile 'mrvicu' spremnije i treba im čestitat na pobjedi.
Siguran sam da je velika čast imati srebro oko vrata, jel ono sjaji kao i zlato, možda ono našim curamna i nije dovoljno, možda cure i žale što nisu osvojile zlato, ali trebaju znati da su osvojile srca svih nas koji volimo kuglanje i da su postigle jedan nevjerojatan uspijeh.

O svemu onome 'lošem' što se tamo događalo (a bilo ga je i previše) ne treba razgovarati u ovom postu, ostavite te teme za neki drugio post, siguran sam da ih ima na pretek....

Hvala Bogu naša se cjelokupna reprezentacija vratila kući živa, zdrava, vesela (neki manje, neki više) i prije svega ponosna.

Čestitke curama od srca !
glas
Nevini

PostPostao/la zjopa » 19 lip 2009

Rora več sam se naplačal za informacije koje nisu bile točne ni provjerene ali gablec pa i pivu(neznam jer smiješ,ak si u rep.onda sok)uvijek mogu platiti, pa čak i nešto više i jače.Samo se javi.Miloš sa tim čunjem najbolje prolazi, stalno zna koji je i svaki puta je drugi kad se vidimo.
zjopa
Tek protipkao

PrethodnaSljedeća

Natrag na Kuglanje danas

Na mreži

Trenutno korisnika/ca: / i 1 gost.