PODRŠKA MIRI SEMENSKOM

Aktualne teme

Re: PODRŠKA MIRI SEMENSKOM

PostPostao/la newform1 » 20 lip 2009

Očito nekome ne odgovara. Samo svatko, a naročito potpisnici zapisnika i članovi komisije, neka se prije pogledaju u ogledalo i razmisle o svojim djelima!!!
newform1
Forumsko piskaralo

PostPostao/la batina » 21 lip 2009

Ovo je nepotrebno pošto će tih par mudrijaša ionako završiti na sudu a to Mirek glatko dobija i pitanje je tko će na kraju odgovarati za lovu što će savez isplatiti!!!!!!!!!
batina
Tek protipkao

PostPostao/la kuglica » 22 lip 2009

Dajem podršku tajniku ZKS po onome što sam znala da je radio do sada . No malo sam ušla na stranicu ZKS i pročitala šta nije bilo u redu ,a i sastav novog Izvršnog odbora Zagrebačkog saveza i pročitala---- predsjednik Šojat, dopredsjednici Dragaš i Raškaj, članovi, Radošević, Mezak , Seginj, Kursar (?), D. Petrović ( nemojte paničariti ,to nije trener reprezentacije), Kopasić (?) .
Nadzorni odbor-Kaštelanac itd --- prilično jaka skupina i respektabilna .
Mislim da bi Miro mogao biti žrtva starog IO , šta o tome misli njegov dugogodišnji predsjednik Kujundžić??
Zar je u ovakvoj situaciji samo tajnik obrao "bostan" ??
kuglica
Tek protipkao

PostPostao/la newform1 » 22 lip 2009

Dakle, kao što rekoh, čistiti treba početi od svog praga. Sada su na redu klubovi ZKS-a: organizirati se, dogovoriti se, i očistiti ovaj IO od onih koji...dalje znate sami...
newform1
Forumsko piskaralo

Nisam razumijela nejasnu formulaciju newforma 1 --- niste dali podršku Semenskom ali ste
počeli čistiti ! Nije li stari IO ZKS-a počišćen i klubovi pokazali šta misle o njima !? Tko treba doći?. Niste baš jasni , koja je vaša funkcija? I čemu točkice??
kuglica
Tek protipkao

kuglica je napisao/la:Nisam razumijela nejasnu formulaciju newforma 1 --- niste dali podršku Semenskom ali ste
počeli čistiti ! Nije li stari IO ZKS-a počišćen i klubovi pokazali šta misle o njima !? Tko treba doći?. Niste baš jasni , koja je vaša funkcija? I čemu točkice??

Nemam funkcija...moja podrška je malo više gore...svijet nije počeo od kad si se prijavila (ni forum), prolunjaj malo starim postovima. A tko treba doći...novi ljudi koji nisu umočeni u govna kao ovi. Podrškom Luliću, i oni su se kompromitirali...i volim pisat točkice... :P
newform1
Forumsko piskaralo

Gospodine Newform 1 "prolunjala" sam starim postovima i vidim stariji ste gospodin,sve znate ,šteta da niste u puno jačem sportu , ali budite sigurni niti sport nije počeo vašom pojavom. Sigurno je jedno --pogriješili ste temu (možda namjerno??) Ponovno podrška Miroslavu Semenskom!!!
Obzirom da sam vas titulirala gospodinom ,trebali bi se i gospodski izražavati.
Jedno se samo pitam ,kako taj Lulić izgleda ,ako bi ga vi i neki vaši odozgora trebali zamijeniti (skinuti) ??? Nemorate mi odgovoriti ,jer sam se prijavila zbog druge teme i tamo sam sigurna da možemo (ćemo) nastaviti.
kuglica
Tek protipkao

kuglica je napisao/la:Gospodine Newform 1 "prolunjala" sam starim postovima i vidim stariji ste gospodin,sve znate ,šteta da niste u puno jačem sportu , ali budite sigurni niti sport nije počeo vašom pojavom. Sigurno je jedno --pogriješili ste temu (možda namjerno??) Ponovno podrška Miroslavu Semenskom!!!
Obzirom da sam vas titulirala gospodinom ,trebali bi se i gospodski izražavati.
Jedno se samo pitam ,kako taj Lulić izgleda ,ako bi ga vi i neki vaši odozgora trebali zamijeniti (skinuti) ??? Nemorate mi odgovoriti ,jer sam se prijavila zbog druge teme i tamo sam sigurna da možemo (ćemo) nastaviti.

Ah, Kuglice, ako moram crtati evo: dajem podršku Mireku, ako ništa drugo, zato što i njega znam jako puno godina, i poznam ga kao čovjeka. Zadovoljna?
E sad, da neke stvari znam, znam. Hvala Bogu na tome. Ako mogu zbog toga nekome pomoći, super, ako ne...šta mogu, pokušao sam. Zar je to loše?
newform1
Forumsko piskaralo

PostPostao/la kaliopa » 23 lip 2009

Moja puna podrška Mireku, nadam se da će sve završiti dobro po njega i kuglanje
Zadnja izmjena: kaliopa; 23 lip 2009; ukupno mijenjano 1 put/a.
kaliopa
Nevini

PostPostao/la kaliopa » 23 lip 2009

Moja puna podrška Mireku, nadam se da će sve završiti dobro po njega i kuglanje, :D
kaliopa
Nevini

PrethodnaSljedeća

Natrag na Kuglanje danas

Na mreži

Trenutno korisnika/ca: / i 1 gost.