Kaos u savezima

Aktualne teme
tomcat
Zna gdje su sva slova

Re: Kaos u savezima

Post Postao/la tomcat » 31 lis 2009, 20:42

Newform1 čovjek je u pravu jer ni jednom riječju nije rekao da netko laže ali ako čitaš između redova onda si u pravu.Što se tiče kazema valjda misli na očitovanje M.M prema HOO za nekoliko godina unazad a to je tko mu je bio trener, maser ,fizioterapeut, kojih i kakvih prvenstva itd.Pa su tu vjerojatno razni Mikci(zlo za hrvatsko kuglanje netko je napisao a možda i ja)Boljati, Petrovići i još neki a koje je on vjerojatno morao izmisliti za rad sa njime kako bi opravdao svu lovu koju je primio od njih.Mislim da se njima neće ništa dogoditi ali sebi će možda učiniti medvjeđu uslugu ali daj bože da sam u krivu, naravno ako se dozna istina o svemu.Kako je počeo Čop vjerojatno će i istjerat istinu na vidjelo.Ali moje iskreno mišljenje o cijeloj toj slavonskoj reprezentativnoj ekipi koja je od svjetskog 2000 u Poljskoj odpilila kolegu Fučkara i nije ni jednom riječju stala u njegovu obranu već su čuvali svoje guzice i čak govorili neki protiv njega a poslije mu ko bajagi bili prijatelji , je ni manji ni više jednostavno ljigava.A do danas se baš nisu puno promijenili.Pozdrav.

newform1
Forumsko piskaralo

Post Postao/la newform1 » 31 lis 2009, 21:00

kazem je napisao/la:Pričaš gluposti i nemoj stavljati nekome nešto što nije rekao ili napisao a netočno je da sam rekao da laže.Što se tiće" čuo sam" imaš hrpu takvih gluposti u postovima koje se svode na čuo sam , imam informaciju,rekao je itd. tako da i ti imaš takvih bisera ili sličnih pa nije baš umjesno nekome popovati a malo se vrati unazad i provijeri da li sam u pravu.Ako se već manje više svi znamo na ovome forumu i 90% se piše imenima ne znam što tebe mući, ako se napiše bilo čije ime a iskreno poznavajući M.M nebi me čudilo da je to istina jer je on već duže vrijeme ekipi iz HKS u ....tako da mu se još samo noge vide a ako je to istina za očitovanje onda ga ni kirurški neće moći ukloniti iz ....Ljepi pozdrav tebi i istomišljenicima.
1. Molim te , ne trpaj me u "istomišljenike"! Mada ne znam ni koji su ti to, niti podržavam, niti pripadam bilo kome. Imam svoju glavu i svoje mišljenje a predugo sam u kuglanju da neke stvari ne bih znao ili razumio.
2. Pronađi mi moj takav post, gdje sam nešto slično izjavio na takav način, pa ako ga nisi shvatio, objasnit ću ti.
3. Ovo "netočno je da sam rekao da laže" mi zvuči kao Hebrangov: "ja nikad ne lažem, samo ponekad ne govorim istinu!" Ne znam kako ti definiraš: "nije baš bio istinit"? Ako nije bio istinit - lagao je! I nema tu između redova!

newform1
Forumsko piskaralo

Post Postao/la newform1 » 31 lis 2009, 21:12

tomcat je napisao/la:Newform1 čovjek je u pravu jer ni jednom riječju nije rekao da netko laže ali ako čitaš između redova onda si u pravu.Što se tiče kazema valjda misli na očitovanje M.M prema HOO za nekoliko godina unazad a to je tko mu je bio trener, maser ,fizioterapeut, kojih i kakvih prvenstva itd.Pa su tu vjerojatno razni Mikci(zlo za hrvatsko kuglanje netko je napisao a možda i ja)Boljati, Petrovići i još neki a koje je on vjerojatno morao izmisliti za rad sa njime kako bi opravdao svu lovu koju je primio od njih.Mislim da se njima neće ništa dogoditi ali sebi će možda učiniti medvjeđu uslugu ali daj bože da sam u krivu, naravno ako se dozna istina o svemu.Kako je počeo Čop vjerojatno će i istjerat istinu na vidjelo.Ali moje iskreno mišljenje o cijeloj toj slavonskoj reprezentativnoj ekipi koja je od svjetskog 2000 u Poljskoj odpilila kolegu Fučkara i nije ni jednom riječju stala u njegovu obranu već su čuvali svoje guzice i čak govorili neki protiv njega a poslije mu ko bajagi bili prijatelji , je ni manji ni više jednostavno ljigava.A do danas se baš nisu puno promijenili.Pozdrav.
Osim prve rečenice s kojom se ne slažem (objasnih post iznad), drugo je u liniji mojih razmišljanja. Ali nisam za bilo kakva etiketiranja bez dokaza. Također, još uvijek mislim da je najveći idiot onaj koji je Fučkara izbacio iz repke. Da je na SP igrao za nas, glatko bi prošli dalje. A nisu samo igračke vrijednosti u pitanju.

kazem
Tek protipkao

Post Postao/la kazem » 31 lis 2009, 21:24

1.Post od 13. veljače Željko Petrović,izbornik,ako čitaš između redova objasni što je pjesnik htio reči
2.Post "miloša"2.9 potkrepljuje samo dio mojih tvrdnji
Kad si tako dugo u kuglanju onda bi znao što se valja iza brda i kuha u loncu HKS jer ti je to krovna organizacija i valjda te interesira što se događa?
Ali da se razumijemo ne želim sa tobom polemizirati o tome već bih želi da ako si dugogodišnji u tome sportu da se uključiš u rad svih kuglačkih zaljubljenika na pošten način i za boljitak svih vas kuglača koji uživate u tom sportu.

newform1
Forumsko piskaralo

Post Postao/la newform1 » 31 lis 2009, 21:34

kazem je napisao/la:1.Post od 13. veljače Željko Petrović,izbornik,ako čitaš između redova objasni što je pjesnik htio reči
Kad si tako dugo u kuglanju onda bi znao što se valja iza brda i kuha u loncu HKS jer ti je to krovna organizacija i valjda te interesira što se događa?
Ali da se razumijemo ne želim sa tobom polemizirati o tome već bih želi da ako si dugogodišnji u tome sportu da se uključiš u rad svih kuglačkih zaljubljenika na pošten način i za boljitak svih vas kuglača koji uživate u tom sportu.
ad 1 i 2 - malo kasnije, kad pogledam o čemu se radi.

Ne, izašao sam iz te priče prije dvadesetak godina i nemam se vremena ni volje boriti s vjetrenjačama. Uz to angažiran sam sa nekim drugim stvarima, tako i da hoću, ne stignem, a ne želim ništa raditi na pola...

newform1
Forumsko piskaralo

Post Postao/la newform1 » 31 lis 2009, 21:47

[quote="kazem"]1.Post od 13. veljače Željko Petrović,izbornik,ako čitaš između redova objasni što je pjesnik htio reči

ad 1 - Ne znam na koji post misliš, pogotovo između redaka, ali mislim da je u pitanju onaj o pivu i ćevapima. Prvo, gledajući cijeli kontekst rasprave, bila je to zafrkancija, a drugo, ako pogledaš samo taj post, van konteksta, i, kako kažeš "između redaka" imam svjedoke koji mogu potvrditi "kriterije". Znači i u zafrkanciji nisam pisao napamet...

ad 2 - moraš malo precizirati, barem temu...

Kegelmaniac
Tipka sa dve ruke

Post Postao/la Kegelmaniac » 02 stu 2009, 15:13

dajte malo pojasnite o čemu se radi i zašto se napada Mušanić i ostala repka koja je bila u Poljskoj.. nije mi jasno
za nas mlađe, zna li netko zašto su Fučkara izbacili iz repke??

Odgovorite