Novi predsjednik ZKS - Maričić

Aktualne teme
arcy
Tipka sa dve ruke

Re: Novi predsjednik ZKS - Maričić

Post Postao/la arcy » 02 tra 2010, 16:59

Ovaj tvoj upit bi prvo trebalo adresirati na HKS-a. Pero ima 100 dana, a predsjednik HKS-a je već u drugom mandatu pa ... ;)

goran bratkovic
Tek protipkao

Post Postao/la goran bratkovic » 04 tra 2010, 21:17

malo modificiran upit bi mogao slati i na Vladu...al ovo je ipak portal ZKSa dok mogućnost "diskusije" s HKSom nestrpljivo iščekujem...samo mi je malo teško vjerovati da ću doživjeti temu "Dialog s Predsjednikom HKSa" na kojoj bi isti aktivno sudjelovao

sasa
Forumsko piskaralo

Post Postao/la sasa » 06 tra 2010, 12:00

goran bratkovic je napisao/la:eto...prošlo je gotovo tri mjeseca od "ustoličenja" novih upravljačkih tijela ZKS-a. Kratko vrijeme za napraviti bilo što bitnoga, ali dovoljno za otvoriti pitanja. Budući da je Predsjednik cijelu temu o radu saveza otvorio temi "Novi predsjednik ZKS-a Maričić" nadam se da je ovo pravo mjesto za postaviti pitanja koja mogu biti shvaćena i kao prijedlozi bazirani na subjektivnom mišljenju.
evo da ja ukratko odgovorim na neka od brojnih pitanja, a vjerujem da će i Pero dati svoja mišljenja o temama s kojima je upoznat

što se SP 2013. u Zgb tiče, ZKS se kandidirao za to prvenstvo kod HKS-a koji je prvenstvo dobio
no to nije dovoljno da se ZKS primi posla jer je HKS trebao isposlovati suglasnost Vlade RH i HOO
kako to do danas nije stiglo (rok je bio 2009.) mi se ne ponašamo kao da nam je išta dodijeljeno
glupo bi bilo išta organizirati ako nemamo potporu vodećih državnih i športskih organa

što se racionalizacije tiče za nju uvijek ima mjesta
danas se nalazimo u prostoru koji nam drugi plaćaju
najam tih prostora za ovih 5 godina koliko postoji ugovor stoji taman toliko da smo mogli kupiti stan od 60ak kvadrata u centru grada
ali nismo mi ti koji odlučujemo o tome već zagrebački športski savez
da se preselimo u neki jeftiniji prostor ZŠS će nam plaćati taj prostor, a ne ovaj
što se broja klubova tiče godišnja brojka je gotovo uvijek ista, nema značajnijeg pada broja klubova
formiranjem novih bowling klubova, a gašenjem kuglačkih (nažalost to je realnost) ostat će se opet na istom broju klubova
moja pretpostavka je da će se u sljedeće 2 godine formirati 5-6 novih BK i da će ugasiti isto toliko najnelikvidnijih KK
tako da će opet ostati isti broj kuglačkih liga, a uskoro se može očekivati i pokretanje bowling lige

što se prometa na žiro-računu ZKS-a tiče on će se vrlo skoro naći na stranici u novom odjeljku koji je nedavno pokrenut pod imenom O RADU ZKS-A

zorislaw
Zna gdje su sva slova

Post Postao/la zorislaw » 06 tra 2010, 19:23

Saša mislim da si nasjeo , očito je da se lik samo dobro zeza

alan34
Zna gdje su sva slova

Post Postao/la alan34 » 07 tra 2010, 12:19

tip se zeza na bazi analitike, ha ha :lol: šta čovjek nalupa i osta živ :o

goran bratkovic
Tek protipkao

Post Postao/la goran bratkovic » 27 tra 2010, 11:01

Saša, vjeruješ li još uvijek da će se Pero javiti s kakvim odgovorom ili si prestao vjerovati u to?

sasa
Forumsko piskaralo

Post Postao/la sasa » 27 tra 2010, 11:08

goran bratkovic je napisao/la:Saša, vjeruješ li još uvijek da će se Pero javiti s kakvim odgovorom ili si prestao vjerovati u to?
siguran sam da će se javiti, čim bude imao štogod za reći...

Slavko Lepej
Tek protipkao

Post Postao/la Slavko Lepej » 28 tra 2010, 09:19

Nisam siguran treba li ovu temu širiti, ali jedno je sigurno, kuglački svijet je “gladan“ promjena, pa makar i na bolje :)
Vi, usudim se reći mlađi, niste dovoljno glasni. Sada, kada je izabran predsjednik možda bi se trebali više uključiti u rad, u “provokacije“ bilo koje vrste, da natjerate sve one za koje mislite da bi trebali osvježiti kuglanje, neka se prime posla. Status nerada je najgore stanje, netko hoće ali nezna, netko zna ali neće ili mu nedaju. Ima svega po malo. Svi se poprek poznate, jedni o drugima znadete i “koji broj cipela“ nosi i zato mi nije jasno, gdje se gubi to međusobno povjerenje, ta sportska iskrenost... Pomognite jedni drugima, kada razgovarate nije dovoljno slušati, nego ĆUTI kaj sugovornik govori.

Zdravi i veseli bili,

Slavko Lepej

goran bratkovic
Tek protipkao

Post Postao/la goran bratkovic » 17 svi 2010, 15:39

pa eto Saša...prošlo je dovoljno vremena da netko "ko i ako ima što reči" kaže nešto o pitanjima koje sam ovdje postavio.

tvoji odgovori, na žalost baš ne idu uz činjenice...barem gledano iz moga kuta. Pitanje koje sam postavio o broju osoblja ZKS se odnosilo na period u kojem je u Zagrebu kuglanje doživljavalo svoj procvat. Naime tada je, po svjedočenjima onoh koji su tada u tome i sudjelovali, bilo u Zagrebu više od 10 liga sa najmanje 12 klubova koji su se natjecali u sistemu 6*100 i borbena, igrala se liga 8*200, juniorska liga, pojedinačno općina/grad/regija... igralo se na najmanje 15 objekata, ekipe su imale barem 15 igrača, a bilteni se štampali svako kolo...i tada je to radilo dvoje ljudi. Daj mi, molim te, onda objasni gdje je nastalo tih 50% više posla za koje je sada potrebno isto toliko više kadra.

kaj se tiče objave "prometa po računima saveza"...to isto znaš u kojoj je fazi i isto tako znaš da nikada ni neće biti javno objavljeno...iako bi mi bilo jako drago da sam u krivu

i, možda nešto "opet" krivo vidim, ali na "zaključcima IO od 24.1.2010." piše da se prihvaća status Maria Fridla kao kategoriziranog sportaša, a na popisu za koji piše da si ga "izradio" 1.5.2010. ga nema...pa koja je onda istina o tom statusu?

zorislaw
Zna gdje su sva slova

Post Postao/la zorislaw » 18 svi 2010, 11:31

.Goran kaže:
Naime tada je, po svjedočenjima onoh koji su tada u tome i sudjelovali, bilo u Zagrebu više od 10 liga sa najmanje 12 klubova koji su se natjecali u sistemu 6*100 i borbena, igrala se liga 8*200, juniorska liga, pojedinačno općina/grad/regija... igralo se na najmanje 15 objekata, ekipe su imale barem 15 igrača, a bilteni se štampali svako kolo...i tada je to radilo dvoje ljudi. Daj mi, molim te, onda objasni gdje je nastalo tih 50% više posla za koje je sada potrebno isto toliko više kadra.

i ne samo to, i priče su bile bolje, zanimljivije, lucidnije npr.
pok. Miljenko Gotovac -mene su zvali topđija, stoji mi prvo drvo i dva seljaka, bacim svom snagom pogodim prvog u čelo, puče čunj na dva dijela i svaka polovica sruši svog seljaka
e na žalost prođoše ta divna vremena

Odgovorite