NOVA SUDAČKA UNIFORMA

Aktualne teme
ZrntscheZ
Forumsko piskaralo
Lokacija: Kneževina Međimurje, 46 24' 10.32''N 16 25' 17.81''E

Re: NOVA SUDAČKA UNIFORMA

Post Postao/la ZrntscheZ » 07 ruj 2010, 09:04

pinta je napisao/la:Nije li ovo zaista prevelika cijena za tu opremu? (Ako je cijena 400 kuna) :?:
netko mi je kazal da je navodno spušteno na 200...neprovjerena info...
nije bitno koliko padne od pogođene kugle...cifra se stvara s većim brojem srušenih drva iz promašaja :roll:

sasa
Forumsko piskaralo

Post Postao/la sasa » 07 ruj 2010, 12:37

ZrntscheZ je napisao/la:
pinta je napisao/la:Nije li ovo zaista prevelika cijena za tu opremu? (Ako je cijena 400 kuna) :?:
netko mi je kazal da je navodno spušteno na 200...neprovjerena info...
cijena je 400, a čini mi se da je rečeno 200 sad, a 200 za mjesec-dva

newform1
Forumsko piskaralo

Post Postao/la newform1 » 07 ruj 2010, 12:50

Što, na kraju, ulazi u tu cijenu?

ZrntscheZ
Forumsko piskaralo
Lokacija: Kneževina Međimurje, 46 24' 10.32''N 16 25' 17.81''E

Post Postao/la ZrntscheZ » 07 ruj 2010, 13:04

uniforme odaslane i od subote ih možemo očekivati na tekmama 1.lige?
nije bitno koliko padne od pogođene kugle...cifra se stvara s većim brojem srušenih drva iz promašaja :roll:

ga100n
Tek protipkao

Post Postao/la ga100n » 09 ruj 2010, 09:58

pinta je napisao/la:Sa nekoliko tjedana zadrške uključujem se u raspravu oko nove sudačke opreme.

Odmah da kažem da sam u potpunosti za uvođenje jedinstvene opreme za sve suce u cijeloj Hrvatskoj. Način donošenja odluke i provedbe nije najspretnije izveden, no i to bi se moglo tolerirati.
Ima nažalost nekoliko stvari što se tiće same opreme koje mi smetaju. Vidjevši opremu, jučer, prilikom predsezonskog brifinga sudaca, ostao sam razočaran s nekoliko stvari.
1. Na leđima ispod znaka HKS-a, piše SUCI :o , pošto je oprema personaliti, odnosno jednu trenirku i jedan dres nosi jedan čovjek - TREBA PISATI SUDAC ili ZBOR KUGLAČKIH SUDACA HRVATSKE
2. Materijal za majice Poliester 100% tko je to odabrao?
3. Logotip na majicama - dovoljno je bilo otisnuti na džep naprijed (ovo i nije toliko bitno).

Poslije ove vizualne prezentacije sad se javlja pitanje: Nije li ovo zaista prevelika cijena za tu opremu? (Ako je cijena 400 kuna) :?:
Neznam kakvu si Ti opremu vidio ali ja sam vidio prekjučer , majce gdje piše na leđima sudac, ane suci .
A što se tiće cijene od 400 kn, mislim da je i to realna cijena za : trenirku + majicu dugih rukava + majica kratkih rukava ,
i moj konačni komentar je da će nadam se uz fer i korektno suđenje konačno i suci imati sportski izgled na utakmicama, bez smiješnih konobarskih sakoa i kravata .

lukodp
Forumsko piskaralo
Kontakt:

Post Postao/la lukodp » 09 ruj 2010, 16:52

Koga zanima izgled uniforme može pogledati: http://www.kuglacki-savez-os.hr/clanak/ ... a-17-2081/

400,00kn za takvu trenirku i majicu je PREVIŠE, što god vi pričali o tome... Zbilja, očekivao sam više od svega toga, trenirka izgleda kao obična s placa...
Srećom nisam sudac pa se neću morat sramotit u tome... :lol:
Luko Del Ponte

SLAVONAC

Post Postao/la SLAVONAC » 09 ruj 2010, 21:03

Kratak komentar vezano za uniforme. Danas sam imao prilike vidjeti i probati novu uniformu kao i poneki suci i sutkinje KSO i izneo bi poneke zaključke nas sudaca iz Osijeka. Ženski dio sudaca komentirao je sa riječima nikad i užas, naručito su nezadovoljne sa donjim dijelovima trenerki , uz primjedbu po Hrvatskom riječniku nije sudac nego sudkinja što se ondosi na ženski dio. Muški dio komentirao je o cijeni , poneko je zadovoljan a poneko nije ali svatko ima pravo na svoje mišljenje . Po mome osobnom mišljenju trenerka marke Fotex je takva kakva je, vizualni izgled čak ni ne izgleda loše. grb , amblem i natpis korektno, cijena 400 kuna puno ili nije nije ni važno ali meni osobno ipak je orginal stara sudačka uniforma puno funkcionalnija nego nova. Isto tako napomenio bi da je meni puno kvalitetnija kombinacija sa štofanim hlačama po nekom HA HA HA pravilniku od kombinacije sa donjim dijelom trenerke.
U jednom postu Sasa je ironično komentirao kako postoji novi pravilnik, u njemu sve lijepo piše uz pitanje imam li problema . Moj odgovor bi bio nemam Sasa izuzev što sam sada još više uvjeren da su večina ljudi koji vode Savez makar šarlatani. Zašto, pa ove nove uniforme nisu po novom sudačkom pravilniku već su nešto sasvim drugo nego što piše u NOVOM SUDAČKOM PRAVILNIKU. Vidimo se u novoj uniformi ako je kako je ja ću je prihvatiti pa tko nas suce uostalom i šta pita, a ja usprkos ponekom šarlatanu još uvijek volim kuglanje. Pozdrav.

newform1
Forumsko piskaralo

Post Postao/la newform1 » 09 ruj 2010, 22:33

Nije sudkinja, nego sutkinja.

sasa
Forumsko piskaralo

Post Postao/la sasa » 10 ruj 2010, 11:45

SLAVONAC je napisao/la:...sada još više uvjeren da su večina ljudi koji vode Savez makar šarlatani...
gleć slavonče, pravilnik je napisan od zbora sudaca hrvatske, njihovi članovi su županijski zborovi sudaca, član jednog od županijskih zborova sudaca si i ti, dosta je naguravanja SAVEZIMA ako nešto ne valja, ovo je tvoja organizacija, tvoj zbor sudaca, učini nešto nemoj samo sjedat i mudrovat...

newform1
Forumsko piskaralo

Post Postao/la newform1 » 10 ruj 2010, 13:33

Saša je opet nabrijan... Ozbiljno, mislim da je ova cijena fer i korektna za trenirku (kupite je za ispod 300kn, a da barem nečem liči), i dvije majice (majica kratkih i dugih rukava). Da kupujete sami, ispod 500-600 kuna ne bi prošli...Da li je za količinu naručioc mogao još bolje proći? Ne znam nabavnu cijenu, ali možda je i moglo. Ipak, mislim da je cijena OK! Kako ove godine mislim postat sudac (majko, oprosti mi...), samo onaj famozni sako bi me više koštao...

Odgovorite