Regija Centar

Aktualne teme
Odgovorite
sasa
Forumsko piskaralo

Regija Centar

Post Postao/la sasa » 06 ruj 2010, 12:54

evo tema za komentiranje svih liga unutar regije centar

ja ću za početak baciti oko na 2. ligu koja će vjerujem biti iznimno zanimljiva ove sezone

prvi favorit je naravno medveščak, imaju novce i igrače, ne znam da li su riješili pitanje stratega i vođe ekipe jer to im nedostaje već duži niz godina
dragaš i pintarič, vučak i perušić, jagić i džepina - ovo bi trebala bit prva šestorka, u pričuvi nešto hitaca će bacit i džaja, milas, sedlar i zirdum

cjelokupni izgled ekipe promijenili su hrtovci
prošlogodišnju opasnu, ali igračima kratku ekipu popunili su solidnim kadrom s raznih strana
otišao je šebalj, a četvorica su došli
zrile i mađar, gojčeta i milinković, jurišić i klanjčić - u pričuvi će imati još blažeka i tojčića

ponikve su iskusna ekipa kojoj uvijek fali jedan igrač i sad kad su doveli mulkovića su valjda i to riješili, zidanić i dalje ne može zbog obaveza
atalić i tomljanović, lukša i mulković, ćaća i sin bagić - uz starog bolanču na klupi

sloga je jedna simpatična ekipa, spoj generacija koji bi mogao visoko ove godine
mjesto u ekipi bi morali imati - karadža i zubčić, marko i petković, i predsjednik pero naravno, a tu su još markač, leko (onaj leko), janošević, stari učo...

ove 4 ekipe će krojiti vrh tablice i boriti se za prva 3 mjesta

centar je tradicionalno neugodan jer s njima se nikad ne zna koliko će srušiti, mogu izgubiti i pobijediti 8-0 svaku utakmicu neovisno o tome igraju li doma ili vani

sidra, oglasnik, lokomotiva i harmica će pobjeđivati uglavnom kod kuće

torbar, ban jelačić i el-to su novaci u ligi i veseliti će se svakom osvojenom bodu

po mojoj skromnoj procjeni začelje tablice je rezervirano za harmicu, torbara i el-to...

ga100n
Tek protipkao

Re: Regija Centar

Post Postao/la ga100n » 07 ruj 2010, 09:10

ma daj Saša . Kak si "nerealan". Torbare uvrstio u kategoriju ispadanja, mi ćemo se boriti da ulovimo kvalifikacije :lol: :lol: .

Croman007
Raspisani lik

Post Postao/la Croman007 » 07 ruj 2010, 19:57

ga100n je napisao/la:ma daj Saša . Kak si "nerealan". Torbare uvrstio u kategoriju ispadanja, mi ćemo se boriti da ulovimo kvalifikacije :lol: :lol: .
Ako bilo tko iz ove regije izuzev atomskog Medveščaka izbori kvalifikacije za I.ligu to će biti jedna od najvećih senzacija u Hrvatskom kuglanju.

newform1
Forumsko piskaralo

Post Postao/la newform1 » 08 ruj 2010, 09:32

Ne bih bio toliko siguran...mislim da će tu biti puno više vatre nego se misli...

sasa
Forumsko piskaralo

Post Postao/la sasa » 27 ruj 2010, 14:00

i tako je prošlo prvo kolo 2. lige centar

rezultati su manje-više očekivani

medveščak nije pokazao ništa posebno no i to je bilo dosta za 8-0 protiv torbara koji ima solidan domaći rezultat koji im garantira bar 5-6 pobjeda kući (ako će ga ponavljati naravno)
derbi se igrao na grmoščici gdje su ponikve bile raspoloženije od sloge koja mora još malo posložit svoju igru
hrt je uredno pospremio domaće bodove protiv sidre, kao i centar protiv harmice
razočarali su me malo ban jelačić kod oglasnika i puno lokomotiva kod el-ta (na svojoj kuglani u biti)

2. kolo slijede zanimljivi dvoboji ekipa koje će se boriti za opstanak...

newform1
Forumsko piskaralo

Post Postao/la newform1 » 27 ruj 2010, 16:11

Evo i 1. kolo 3. lige Centar

Mislim da će biti izjednačeno, i da svi mogu sve pobijediti. Pekari i Zanatlija uhvatili bodove vani, najavljuju borbza vrh. Hrabri imaju veliku prednost Vinka Beka, a ostali...više ćemo vidjeti nakon slijedećeg kola. Samobor još uvijek razrađuje taktiku nastup, da li igrati sa šestoricom ili s 5 i pol igrača, mada smo i takvi kod Medike prokockali 4-4 za dva čunja... živi bili pa vidjeli!

zorislaw
Zna gdje su sva slova

Post Postao/la zorislaw » 13 lis 2010, 08:23

Torbar - Sloga. 3-5
tijesan rezultat ali bilo je izuzetno teško igrati znajući da istovremeno i Grmoščica igra neki kup mislim u Lepoglavi

Krunoslav
Forumsko piskaralo

Post Postao/la Krunoslav » 13 lis 2010, 14:27

zorislaw je napisao/la:Torbar - Sloga. 3-5
tijesan rezultat ali bilo je izuzetno teško igrati znajući da istovremeno i Grmoščica igra neki kup mislim u Lepoglavi
el' će saznati gdje je Lepoglava :lol:

newform1
Forumsko piskaralo

Post Postao/la newform1 » 13 lis 2010, 14:34

Krunoslav je napisao/la:
zorislaw je napisao/la:Torbar - Sloga. 3-5
el' će saznati gdje je Lepoglava :lol:
Najlakše će saznat ako orobi banku prek puta svoje zgrade. A to bi i mogao, ako niš drugo, zato kaj im se alarm pali svako malo u svako doba dana...i noći.

ZrntscheZ
Forumsko piskaralo
Lokacija: Kneževina Međimurje, 46 24' 10.32''N 16 25' 17.81''E

Post Postao/la ZrntscheZ » 14 lis 2010, 20:49

E, jel može netko napisati na kojim kuglanama igra pojedini klub u 2.HKL Centar?
thx...
nije bitno koliko padne od pogođene kugle...cifra se stvara s većim brojem srušenih drva iz promašaja :roll:

Odgovorite