Regija Centar

Aktualne teme
gm1978
Tek protipkao

Re: Regija Centar

Post Postao/la gm1978 » 26 ožu 2011, 22:06

newform1 je napisao/la:Ovi moji, čim me nema - raspašoj! Ne mogu ni boda dobit bez mene... Počet ću umišljat da su ovisni o meni... Viadukt odigrao odličnu utakmicu, preko 3300 - dečki, svaka čast! Pekari vani dohvatili bodove (i ćorava koka nabode zrno). Zanatlije su pred KO...
Ja mislim da je sudac kriv za sve

newform1
Forumsko piskaralo

Post Postao/la newform1 » 26 ožu 2011, 22:32

gm1978 je napisao/la:
newform1 je napisao/la:Ovi moji, čim me nema - raspašoj! Ne mogu ni boda dobit bez mene... Počet ću umišljat da su ovisni o meni... Viadukt odigrao odličnu utakmicu, preko 3300 - dečki, svaka čast! Pekari vani dohvatili bodove (i ćorava koka nabode zrno). Zanatlije su pred KO...
Ja mislim da je sudac kriv za sve
Uvijek je sudac kriv za sve, to je u sportu normalno! U ponedjeljak ću im se krvi napit! :P
Drugi dio prvenstva u 6 kola imamo 6 pobjeda (čak smo i doma počeli pobjeđivati!), a onda me nema jednu tekmu za prvog para i oni izgube odma 4 boda - dva pojedinačno i ukupni (btw, jedina dva boda su nam dobile "rezerve" protiv njihova dva najjača igrača - ne moram ni reći da sam sjedio iza njih... :lol: ), onda me nema ni jučer, a oni 0:8... Kažem, bez mene su ko bezglave kokoši! Sam sam sebi lijep i najbolji... :lol: Brine me jedino kaj ne znam kak ću bit s vremenom zadnja tri kola...sva sreća da nemremo ispast. :roll:

ga100n
Tek protipkao

Post Postao/la ga100n » 26 ruj 2011, 15:11

Prije svega moram se zahvaliti i čestitati Kuglačkom klubu HRABRI , na hrabrom držanju , i velikoj pobjedi na utakmici 1. kola protiv Obrtničkog kuglačkog kluba TORBAR . Naravno da za taj poraz smo si sami krivi - prije svega ja , jer nisam odgodio utakmicu pravovremeno - dva tjedna prije , već smo odgodu tražili cca tjedan dana prije odigravanja ali sada je to sasvim nebitno . Mislim odnosno pišem ovaj post s razlogom jer sam duboko razočaran u ljudkost i razumjevanje među sportašima . Mislim da nije bilo pravog razloga da se utakmica ne odgodi , osim ljudskog faktora - to prije svega mislim na g. ŠIME MIŠURU koji navodno vodi KK Hrabri , stvarno veliki čovjek , koji u ponedjeljak i utorak kad sam došao na njihov termin nije htjeo ni saslušati razloge odgode već - oni u petak dolaze bile su jedine riječi i .... došli su , HRABRA skupina hrabrih kuglaša , koliko sam čuo njih 15 -ak protiv 4 Torbara . Svaka čast dečkima kuglačima-prijateljima , iz KK Hrabrih jer su isto tako podržali svoje vodstvo kluba .Tako se brane svoje boje.
Mislim da bi i drugi bili upoznati OKK Torbar je sa osam igrača bio na 56 .Državnom prvenstvu obrtničkih klubova u Solarisu , ali kako to nije bitno ni ZKS -u , ni nikome ( također zahvala Miri Semenskom ) koji se vjerojetno toliko potrudio oko odgode – rekao mi je da je raspored natjecanja napravljen davno prije, što je i točno , ali ja nisam znao da li ćemo sudjelovati na 56. Obrtničkom prvenstvu već mi je na telefon samo rekao kako mi nemože pomoći jer to nije " službeno prvenstvo " pod ingerencijom HKS-a , ali ipak to je naše obrtničko prvenstvo koje traje samo 56 godina . Da ima pameti u našim rukovodećim tjelima mislim da bi možda nekad ili netko barem zapitao ikad o čemu se tu radi ali bolje da se poklopim ušima i šutim - jer je jasno svima da je važnije 1 kolo 2.lige-centar koje se nikako nije moglo odgoditi , bez odobrenja HRABRIH kuglača.

Nadam se samo da će što više ljudi pročitati ovaj post jer neznam da li je do sada ikad u natjecanju liga bilo ovakvih slučajeva da nije netko drugom izašao u susret ovakve odgode i da se utakmica odigra u sportskom duhu , a ovako nas ćeka još i mandatna kazna – neznam koliko će nas dodatno financijski opteretiti ,
u već ionako teškoj financijskoj situaciji kluba .

Rukovodstvo OKK TORBAR
u.i. Vladimir Gašpert

mrbean
Raspisani lik

Post Postao/la mrbean » 27 ruj 2011, 08:43

samo za informaciju.. utakmica treće lige sjever obrtnik 2011 vraždin - varteks... odgođena je upravo radi sudjelovanja obrtnika na obrtničkim igrama.. smao treba imati pametnog i normalnog voditeljal ige i sve se dariješiti.. iakjo ako se ide striktno prema pravilniku protivnički klub neomtra pristati na odgodu.. jer razlozi odgode su precizirani pravilinikom.. dakle ako nema suglasosti protivničkog kluba nema n i odgode.. u ovom slučaju formalno.- pravno je sve čisto ... samu u životu se sve uvijek vrati.. trebat če možda i njima jednom odgoda.. al ju ćeće dobiti ima boga

cigla
Zna gdje su sva slova

Post Postao/la cigla » 27 ruj 2011, 09:48

Uvijek bi pristali na odgodu utakmice ako protivnik to zatraži. Ali mi nismo hrabri.

Djole junior
Nevini

Post Postao/la Djole junior » 18 lis 2011, 13:01

Prošle sezone u 3.hkl-centar su hrabri trazili da se prvi dio sezone njihove sve utakmice igraju kod njih a zatim da oni drugi dio sezone idu u goste kako bi renovirali kuglanu i odobreno im je a sad ispadnu takvi majmuni! OKK Torbar imate punu podrsku od KK Zanatlija Ivanić!

zagreb1234
Tek protipkao

Post Postao/la zagreb1234 » 16 pro 2011, 12:08

Razmišljao sam kuda da smjestim ovo što se desilo na pojedinačnom prvenstvu regije centar I. nastup u Zaprešiću 14. 12. 2011. godine, pa neka bude tu:
TEMA: FER-PLAY

Naime radi se o tome da je "netko" zamolio tajnika ZKS da prenese gl. sucu da igrači "putnici" iz KK Medveščak (Jagić, Kasumović. Kuić i Bogdanović) bez obzira na rezultat iz prvog nastupa, drugi ne igraju po plasmanu već u prvoj satnici drugi dan na kuglani Pongračevo ! Glavni sudac prije početka natjecanja obavještava sve da se međusobno dogovore i da se onda po tome napravi i raspored za drugi dan ! (osobno sam kao igrač bio tamo). I gle vraga, svi se slože (Kovač, Oršić, Đaja, Džepina Bajić, Milivojević, Morović, Funda, Papić), te sam naime zapazio ! Kad je sve bilo gotovo napravljen je raspored i svi su bili obavješteni kada nastupaju drugi dan !

DRUGI NASTUP: KUGLANA PONGRAČEVO 15.12.2011. GODINE
Opet bijah tamo i događa se sljedeće !

Dolaze "Putnici" temeljem svega dan ranije dogovorenog, ali eto ti vraga, na dijelo dolazi najveći "FER PLAY" igrač gospodin Miloš Milivojević i kaže glavnom sucu da on želi prije svega regularnost i da po rezultatu on mora igrati u prvoj satnici (navodno se poslije iskristaliziralo da mora "private" nekuda sa suprugom) i glavnom sucu prikazuje sve u stilu "JA NEMAM POJMA O NIKAKVIM DOGOVORIMA" i želim igrati u svojoj satnici ! "PRESTRAŠNO" i "lažno :oops: " gospodine Milivojeviću jer ste osobno dva puta upoznati o dogovoru !

Glavni sudac radi novi raspored i na kraju "putnici" ne putuju nakon nastupa jer su razbacani u sve tri satnice, čekaju jedan drugoga jer su solidarni !
Što bi se dogodilo "recimo" da je gospodin Milivojević napravio rezultat npr. 620 pa je morao igrati u zadnjoj satnici, a ima neki privatni dogovor ? Ja osobno vjerujem da bi ga svatko pustio u svoj termin !

Ako se već traži regularnost u svemu tome, zašto nije postavio pitanje ranijeg nastupa od ostalih 24 igrača koji igraju u subotu i nedjelju i stavio u pitanje regularnost ! Pa u konačnici gledano vjerojatno se igra iz nekog razloga ranije !

Zar ne bi lijepo bilo u zadnjem nastupu gledati u zadnjoj satnici velikane kuglanja sa najboljim rezultatima, pa da tada odlučuju direktno o prvom mjestu ! Ovako sada već gotovo sigurno znamo tko je prvi i drugi, a mi ih sada lovimo !

KOMENTIRAJTE FER-PLAY JER NE POSTOJI TO SAMO U NOGOMETU ! :ugeek:

tomcat
Zna gdje su sva slova

Post Postao/la tomcat » 16 pro 2011, 17:47

Najpoštenije bi bilo da tako i ostane , zbog fer playa. Ostatak neka ne nastupi . :geek:

lukodp
Forumsko piskaralo
Kontakt:

Post Postao/la lukodp » 16 pro 2011, 18:55

:shock:
Kaj se niste skupili i zbombali ga u svlačionici. Pa nebi moral nastupit ranije.
Uvijek se u životu nađe netko takav tko se pravi blesav, al kad tad to će mu se vratit i obit o glavu.
Svaka čast "putnicima" na strpljenju i toleranciji za "pametne".
Luko Del Ponte

mrbean
Raspisani lik

Post Postao/la mrbean » 21 pro 2011, 14:40

zaboravili ste najbitnije... SUPRUGA je bila kriva za sve.. osim toga ako si je čovjek isplaniral dan drugačije.. u skladu sa satnicom predviđenog nastupa.. to je njegovo pravo.. .. a ne kužim još jednu stvar.. da se igralo prema plasmanu prvog dana u zadnjem bloku bi gledali velikane kuglanja u direktnom dvoboju... pa zar samim tim da su medvjedi željeli odigrati unaprijed ispred svih.. nisu narušili taj sustav.. pa kaj ni jedno natjecanje na nijednoj razini nemre projti bez afera i repova..

Odgovorite