Regija Centar

Aktualne teme
lukodp
Forumsko piskaralo
Kontakt:

Re: Regija Centar

Post Postao/la lukodp » 18 svi 2012, 16:36

ZKS je napisao/la:Na kuglani Grmoščica se 19. i 20. svibnja održava pojedinačno prvenstvo regije Centar za kadete i kadetkinje za 2012. godinu.
Pa zar nije odigrano u siječnju prvenstvo RH U14 za 2012.g. ? Jel nije neko uobičajeno pravilo da se kroz izlučna natjecanja regija igrači plasiraju na državno? Ili je princip da nastupa tko god uplati...
Mislim, nije naodmet održati više natjecanja za kadete ali jel ima kakvog smisla ovakva organizacija natjecanja? Još kada se uzme u obzir da je u isto vrijeme i svjetsko prvenstvo u toj kategoriji ... :roll: Malo mi je čudno... :?
Ako sam nešto krivo shvatio molim da me se ispravi...
Luko Del Ponte

sasa
Forumsko piskaralo

Post Postao/la sasa » 21 svi 2012, 10:10

na državnom prvenstvu zbog malog broja mladih kuglača slobodna je prijava tako da tamo može doći bilo tko
u to doba godine kalendar je pretrpan pa kadeti imaju priliku na proljeće pokazati tko je u kakvoj formi

lukodp
Forumsko piskaralo
Kontakt:

Post Postao/la lukodp » 22 svi 2012, 09:41

sasa je napisao/la:na državnom prvenstvu zbog malog broja mladih kuglača slobodna je prijava tako da tamo može doći bilo tko
u to doba godine kalendar je pretrpan pa kadeti imaju priliku na proljeće pokazati tko je u kakvoj formi
U stvari, zašto ne... natjecanja i odličja nikada dovoljno, pogotovo za mlađe uzraste :)
Luko Del Ponte

Krunoslav
Forumsko piskaralo

Post Postao/la Krunoslav » 22 svi 2012, 14:13

lukodp je napisao/la:
sasa je napisao/la:na državnom prvenstvu zbog malog broja mladih kuglača slobodna je prijava tako da tamo može doći bilo tko
U stvari, zašto ne... natjecanja i odličja nikada dovoljno, pogotovo za mlađe uzraste :)
Ma što za mlađe i starijima su draga ;)

newform1
Forumsko piskaralo

Post Postao/la newform1 » 31 kol 2012, 15:41

Nastavlja se srozavanje klasičnog muškog kuglanja u ovoj regiji. Od 42 kluba 2003. u novo prvenstvo ih ulazi 29. Tri manje nego prošle godine, 11 manje nego u sezoni 2007/08. Ima kakvih ideja?

lukodp
Forumsko piskaralo
Kontakt:

Post Postao/la lukodp » 31 kol 2012, 21:33

newform1 je napisao/la:Nastavlja se srozavanje klasičnog muškog kuglanja u ovoj regiji. Od 42 kluba 2003. u novo prvenstvo ih ulazi 29. Tri manje nego prošle godine, 11 manje nego u sezoni 2007/08. Ima kakvih ideja?
Imaju austrijanci ali nevjerujem da bi nest pomoglo. Problem je u tome sto jednostavno nema novaca za rekreativni sport a kuglanje zapravo nije jeftino... Za ovu nasu slucajnu drzavu i ovo je pravo cudo.
Luko Del Ponte

krcko
Zna gdje su sva slova

Post Postao/la krcko » 02 ruj 2012, 20:55

Rekreacija je bavljenje športskom aktivnošću isključivo sa sredstvima iz svog novčanika. Zašto misliš da bi ti netko trebao platiti tvoje igranje npr. u drugoj ili trećoj ligi. To što , recimo, općina Popovača u programu javnih potreba ima financiranje KK Ciglenica, na račun poreznih obveznika iz tog kraja je čisto politikanstvo i vjeruj nebu dugo trajalo. Naravno, nije to tvoja greška, ali previše ima takvih propalih firmi u ovoj državi na tuđim jaslama. Gledaj majstore, 5 drugih liga, tko to more platit ????????? A to je samo u kuglanju........

Croman007
Raspisani lik

Post Postao/la Croman007 » 02 ruj 2012, 21:25

krcko je napisao/la:Rekreacija je bavljenje športskom aktivnošću isključivo sa sredstvima iz svog novčanika. Zašto misliš da bi ti netko trebao platiti tvoje igranje npr. u drugoj ili trećoj ligi. To što , recimo, općina Popovača u programu javnih potreba ima financiranje KK Ciglenica, na račun poreznih obveznika iz tog kraja je čisto politikanstvo i vjeruj nebu dugo trajalo. Naravno, nije to tvoja greška, ali previše ima takvih propalih firmi u ovoj državi na tuđim jaslama. Gledaj majstore, 5 drugih liga, tko to more platit ????????? A to je samo u kuglanju........
Kakva se lova vrti za lokalne birtijaške nogometne klubove u selima to je sve kap u moru,neću imenovat klub u okolici Novske nalazi se selo kojem grad daje 300 000 kuna za lokalni nogometni klub koji nastupa u 5 rangu hrvatskog nogometa!!! P.S.Ispričavam se što sam skrenuo s teme ali ako je kuglanje bacilo u propast ovu našu bananu državu onda stvarno...

lukodp
Forumsko piskaralo
Kontakt:

Post Postao/la lukodp » 03 ruj 2012, 08:59

krcko je napisao/la:Zašto misliš da bi ti netko trebao platiti tvoje igranje npr. u drugoj ili trećoj ligi. To što , recimo, općina Popovača u programu javnih potreba ima financiranje KK Ciglenica, na račun poreznih obveznika iz tog kraja je čisto politikanstvo i vjeruj nebu dugo trajalo. Naravno, nije to tvoja greška, ali previše ima takvih propalih firmi u ovoj državi na tuđim jaslama. Gledaj majstore, 5 drugih liga, tko to more platit ????????? A to je samo u kuglanju........
Jako inteligentno od tebe što neprofitnu organizaciju (sportski klub) uspoređuješ s propalom firmom (d.o.o.) koja se financira s državnih jasla. A mislim da bi trebala platiti, pošta i ja financiram općinu Popovača kao i svi drugi porezni obveznici koji žive u općini, pa onda samim time i imam pravo glasa, zar ne? Koja se to neprofitna organizacija ne financira iz državne blagajne? Mi (KK Ciglenica) bar te novce koje dobijemo potrošimo za ono za što su i namjenjeni što se za mnoge ne bi moglo reći.
I kao što Marko kaže, ako je država u banani zbog kuglanja onda stvarno. Tko bi po tebi trebao financirati kuglanje? Sponzori? Get real :roll:
Politikanstvo? Zašto? Da je politikanstvo u pitanju, vjeruj mi igrali bi 1.HKL i doveli Zavarka, Cecha, Kissa, Bulku, Bogdanovića, Mušanića i neznam recimo Kakuka (bez uvrede ostalima ;) ) i to sve s proračunom jednog nogometnog prvoligaša. E, da, i sagradili si kuglanu u centru sela :lol:
Luko Del Ponte

krcko
Zna gdje su sva slova

Post Postao/la krcko » 03 ruj 2012, 16:37

Nešto se i radi pa ne mogu stalno , ali evo redom:
Pojam inteligencije je interdisciplinaran i teško je ukalupiti ga u okviru jedne nauke. S ponosom mogu definirati svoju zabavu istom tematikom u okviru predmeta Športska psihologija poglavito kroz konativne, kognitivne i slične faktore. Još se nisam uspio testirati putem Mense, ali stignem. Time bih ograničio moj odgovor na prvu dilemu i složio se da baš i nisam ispitano inteligentan.
Što se tiče političkih dilema i prava glasa, on ti je zagarantiran Ustavom i tko sam ja da ti ga oduzimam.
Naravno da športski klub firma, ali je upravo zbog načina prihodovanja , udruga, koja za ostvarivanje svojih prava koristi proračunska sredstva. Udruga je i Dinamo. Intencija moga osvrta bila je na planu javnih potreba u športu općine Popovača i koji je zasigurno usklađen sa istim u okviru SMŽ. Obzirom da inzistiraš na čitanju pravilnika, pročitaj si to i vidi da li je tu mjesto i tvog kluba.Ako je , srećica, ostvaruješ kako kažeš ono za što izdvajaš, a vjerojatno i ne znaš za što izdvajaš, no to je druga tema. Zgodna zabavica za 15-ak ljudi, ali u pravu si, zašto to ne iskoriste i drugi kroz legalne ponude.
Ono što ste potrošili i kako, za to je odgovorna tvoja Skupšina, a ne ja.
Ono što je ustvrdio Marko (pretp. Croman007), ja nisam niti pokušao elaborirati obzirom da nisam dovoljno educiran zbog čega je-nije država u banani. Nitko me ne razumije.
Naravno da sponzori financiraju šport, ali vrhunski pa i kuglanje.Prinosi su prigodni uz rang.Briga koga za kuglanu u Ciglenici ,dok ne postanete Podbrezova. Zar misliš da se strani igrači plaćaju isključivo iz proračunskih sredstava? Zbog čega se želi imati kuglanu u privatnom vlasništvu? Rezultat je mjerilo koje probuši i plan javnih potreba nekih gradova, ali za sve treba stvoriti uvjete i malo se maziti oko vlasti.
Eto , ponekad sam i na forumu, volim sve te spinove, preskoke i doskoke provincije i urbanih sredina, a pogotovo tvoje.
I da, taj tvoj kuglački portal, pandam neradu HKS je u stvari sitna nepodopština. Tko ti daje za pravo skidanje intelektualnih vlasništva za koje klubovi plaćaju kako bi ih imali, i stavljanje na privatne stranice. Zgodno može biti, ali od koga si dobio dozvolu za objavljivanje, a ponekad i pljuckanje.
Tko ti neda da igraš prvu ligu u Ciglenicii budeš prvak svijeta sa navedenim igračima. Zar nogomet ?

poz

I naravno,napisanim sam, što se mene tiče i završio raspravu po ovoj temi i skidam se sa neopravdano uzurpiranih stranica. Sorry!

Odgovorite