KUGLANJE DANAS

Aktualne teme
lukodp
Forumsko piskaralo
Kontakt:

Re: KUGLANJE DANAS

Post Postao/la lukodp » 18 svi 2013, 08:31

SLAVONAC je napisao/la:Pozdrav forumašima i skrivenim čitaocima iz našeg aktivnog Saveza . Da ne bi bio prozivan od strane skrivenih čitaoca za one koji ne znaju moje ime je Ivan Grahovac , iz Osijeka sam , neki sam Savezni sudac , neki sam i trener kuglanja . Jako su mi zasmetale ove igrice našega Saveza a vezane uz organizaciju prvenstva mladeži naručito mjesta odigravanja i kotizacija istih . Zar je moguće da niste u stanju dječicu od desetak godina počastiti sa besplatnim nastupom , čemu kotizacija . Treba vam za avion , gorivo , da idete u Mađarsku preko Ljubljane , želite povečati svitu pa povesti i djecu , možda susjeda . Kuglanje nam polako ali sigurno propada , svi to vide osim Vas , a Vi umjesto da animirate tu dječicu razmišljate kako zaraditi na njima . Organizirajte prvenstva mladeži za promijenu malo na svoju grbaču a ne uvijek na grbaču roditelja ili siromašnih klubova , organizirajte autobus , sokiće , grickalice i nagradite djecu kad su se već opredjelili za sport za koji Vi ubirete novce ( dobro znate koje i koliko ) Sutra i preksutra se u Belišću igra prvenstvo mladeži Osječko Baranjske Županije , ima prijavljeno 14 djevojčica iz Belišća , i pazi tajniče ,i iz Đurđenovca , onog istog Đurđenovca kojeg si ti sa svojim pajdašima onako grubo gurnio u provaliju . Budala zna koliki je rasadnik djece bio Đurđenovac , jesi se ti osobno sjetio te djece , jesi im pokušao makar ponuditi pomoć . Sutra , organiziraj prvenstvo , uvedi dobru kotizaciju , napravi prvenstvo u Dubrovniku da prošećeš po Stradunu , šta te briga za roditelje i siromašne klubove i čudi se kako nema odaziva i zašto nam se kuglanje rasipa . Ja i jedan moj prijatelj sudac idemo u Belišće toj djeci suditi besplatno , a što ćeš ti i Savez ponuditi toj djeci , natjerati ih da odu iz našeg sporta . Sad piši po službenim stranicama Saveza kako se skrivamo , kako pljujemo po Savezu , prozivaj me , kako mrzim Savez , kuglanje , samo , makar da ti voliš kuglanje poput mene , Grašak . Skoro zaboravih pa i ja sam c....
Bravo g. Slavonac. Slažem se s večinom iznesenog.
Samo jedna stvar. Nije g. Mezak bio sam kada se donijela odluka o obveznim pločama za 2.lige. Bilo je tu još nekoliko pametnjakovića koji se nisu ni sekunde zamislili kamo sve to vodi.
Luko Del Ponte

heku
Tipka sa dve ruke

Post Postao/la heku » 18 svi 2013, 22:12

Bravo ljudi.Mala raščlamba dalje.Koliko dana u tjednu vam se na telefon saveza uključuje faks a što je rad tajnika nego biti u kancelariji.A preds.takm.komisije mislim da bi svaki dan trebao puhati balon pa mu ne bi padale nebuloze na pamet ( ploče za sve, svako ljeto nova liga sistem a on bere li ga bere te honorare te dnevnice.Jedan citat tajnik će se sjetiti kad je rekao:moram se riješiti NM treba mi za to mjesto čovjek iz Zagreba a ne da se troši na njega iz Rijeke.Ima toga na bacanje.

SLAVONAC

Post Postao/la SLAVONAC » 27 svi 2013, 16:10

Ne treba imati hrabrosti nego biti bahat poput tebe tajniče , na službenoj stranici Saveza objavljuješ karikature umjesto da objaviš rezultate sa prvenstva Hrvatske za podmladak . Ta djeca su ipak zaslužila da se prema njima ponašaš kao i prema svakom članu našeg Saveza . Važno je da si im uzeo kotizaciju , a da li njih , njihove roditelje , njihovu rodbinu , njihove prijatelje , nekoga tko voli kuglanje zanimaju rezultati i poredak to tebi očito nije važno .To je samo jedna od tisuća sitnica zbog kojih ja i sve više ljudi pljuje po tebi i Savezu a ti se zamisli malo zbog toga . U Belišću na prvensvu za podmladak sudjelovalo je 14 djevojčica , a samo ih je 3 stiglo u Zagreb . Znaš zašto , nisu imali novaca za put u Zagreb .Pitaj me kako bi ja to riješio , jednostavno , jedan putnik manje u Mađarsku , nekoliko dnevnica manje za Mađarsku , sitna donacija iz Saveza i pun autobus djece došao bi u Zagreb na državno prvenstvo za podmladak . Ispravi me ako u nečem griješim , Ivan Grahovac .

cezar
Forumsko piskaralo
Kontakt:

Post Postao/la cezar » 28 svi 2013, 15:21

SLAVONAC je napisao/la:Ne treba imati hrabrosti nego biti bahat poput tebe tajniče , na službenoj stranici Saveza objavljuješ karikature umjesto da objaviš rezultate sa prvenstva Hrvatske za podmladak . Ta djeca su ipak zaslužila da se prema njima ponašaš kao i prema svakom članu našeg Saveza . Važno je da si im uzeo kotizaciju , a da li njih , njihove roditelje , njihovu rodbinu , njihove prijatelje , nekoga tko voli kuglanje zanimaju rezultati i poredak to tebi očito nije važno .To je samo jedna od tisuća sitnica zbog kojih ja i sve više ljudi pljuje po tebi i Savezu a ti se zamisli malo zbog toga . U Belišću na prvensvu za podmladak sudjelovalo je 14 djevojčica , a samo ih je 3 stiglo u Zagreb . Znaš zašto , nisu imali novaca za put u Zagreb .Pitaj me kako bi ja to riješio , jednostavno , jedan putnik manje u Mađarsku , nekoliko dnevnica manje za Mađarsku , sitna donacija iz Saveza i pun autobus djece došao bi u Zagreb na državno prvenstvo za podmladak . Ispravi me ako u nečem griješim , Ivan Grahovac .
Tako je Slavonac jedan putnik manje u Mađarsku i boravak tamo tjedan dana (nemam ništa osobno ali Manev je tamo bio kao gost HKS-a tako se priča) za te novce se moglo organizirat prijevoz iz Slavonije za Zagreb odnosno za drugi nastup iz Zagreba za Slavonski Brod. KSKŽ odradio je dva turnira za mlade bez kotizacije i suci su sudili badava. Iz KSKŽ prijvila su se samo dva dječaka koji najvjerojatnije neće putovat iz Slunja u S.Brod a na turniru u Ogulinu ih je bilo tridesetak. Sad opet KSKŽ organizira treći turnir za svoj pomladak kad se nema sredstava za dalja putovanja.
http://kkzeljeznicar.com/index.php/comp ... nir-mladih
Najlakše je ljudima reći ono što im se sviđa, to stvarno može svatko, a reći im istinu za to treba imati hrabrosti.

SLAVONAC

Post Postao/la SLAVONAC » 09 sij 2014, 00:46

Nisam dugo pisao , nekako sa izgubio volju ali ipak sam odlučio napisati par rečenica , potaklo me najviše na to 200 eura . Naime ostao sam paf pročitavši na službenoj stranici HKS ( koja stranica , koji Savez ) kako će mo donirati 200 eurića za omladinski kamp , razlog , da bi se udvorio , ispravio krivo pisanje ( tako piše , i neće više nikad tako nešto pisati ) Tko stoji iza toga , nažalost naš jedini , ponavljam j e d i n i pravovaljani predstavnik Saveza , naš tajnik . Ušli smo prvo u novu natjecateljsku godinu sad već i u 2014 i to što nemamo nijedno legalno izabrano tijelo u Savezu to baš nikoga niti zabrinjava . Pa skoro godinu dana nemamo izabranog niti predsjednika Saveza , da li nam treba , očito ne ,tko donosi odluke , očito samoprozvani pojedinci , tko je donio odluku o plačanju za krivo napisan tekst , onaj tko ga je i napisao , čijih 200 eurića on poklanja ,vjerovatno svojih . Dajte ljudi izvucite glave iz pijeska , Vi koji ste plačeni ili niste za svoj rad u kuglačkom sportu dignite glas ili podvijte rep i dim . Pustite nekoga tko bi možda i radio nešto za dobrobit kuglanja ili se sami zauzmite da se konačno napravi malo reda , prestanite se ponašati kao pičkice .
Za kraj sam ostavio svoje javno razmišljanje , da ulažemo više u rad sa mladima , naprimjer da im ponekad zavrnemo 200 eura , da manje pišemo i više radimo ne bi se dešavalo da se na predstoječe prvenstvo kadeta bude prijavljen samo 21 kadet iz cijele lijepe naše , ili tragikomično , samo da 2 prvoligaša imaju svoje predstavnike . Usput da takmičenje nije u Zagrebu da li bi kk Grmoščica i kk Zaprešić imali svoje predstavnike ,vjerovatno ne . Zato tajniče , predlažem , odreši kesu , ne poklanjaj samo 200 eura , povečaj , dozvoliće ti ovi da pišeš i što želiš ....... Ivan Grahovac

lukodp
Forumsko piskaralo
Kontakt:

Post Postao/la lukodp » 09 sij 2014, 10:03

SLAVONAC je napisao/la:Nisam dugo pisao , nekako sa izgubio volju ali ipak sam odlučio napisati par rečenica , potaklo me najviše na to 200 eura . Naime ostao sam paf pročitavši na službenoj stranici HKS ( koja stranica , koji Savez ) kako će mo donirati 200 eurića za omladinski kamp , razlog , da bi se udvorio , ispravio krivo pisanje ( tako piše , i neće više nikad tako nešto pisati ) Tko stoji iza toga , nažalost naš jedini , ponavljam j e d i n i pravovaljani predstavnik Saveza , naš tajnik . Ušli smo prvo u novu natjecateljsku godinu sad već i u 2014 i to što nemamo nijedno legalno izabrano tijelo u Savezu to baš nikoga niti zabrinjava . Pa skoro godinu dana nemamo izabranog niti predsjednika Saveza , da li nam treba , očito ne ,tko donosi odluke , očito samoprozvani pojedinci , tko je donio odluku o plačanju za krivo napisan tekst , onaj tko ga je i napisao , čijih 200 eurića on poklanja ,vjerovatno svojih . Dajte ljudi izvucite glave iz pijeska , Vi koji ste plačeni ili niste za svoj rad u kuglačkom sportu dignite glas ili podvijte rep i dim . Pustite nekoga tko bi možda i radio nešto za dobrobit kuglanja ili se sami zauzmite da se konačno napravi malo reda , prestanite se ponašati kao pičkice .
Za kraj sam ostavio svoje javno razmišljanje , da ulažemo više u rad sa mladima , naprimjer da im ponekad zavrnemo 200 eura , da manje pišemo i više radimo ne bi se dešavalo da se na predstoječe prvenstvo kadeta bude prijavljen samo 21 kadet iz cijele lijepe naše , ili tragikomično , samo da 2 prvoligaša imaju svoje predstavnike . Usput da takmičenje nije u Zagrebu da li bi kk Grmoščica i kk Zaprešić imali svoje predstavnike ,vjerovatno ne . Zato tajniče , predlažem , odreši kesu , ne poklanjaj samo 200 eura , povečaj , dozvoliće ti ovi da pišeš i što želiš ....... Ivan Grahovac
Slažem se s iznesenim g.Grahovac.
A moje viđenje cijelog ovog cirkusa apsurda u i oko HKS-a je činjenica da se izgleda čeka micanje g.Mezaka s mjesta tajnika. Mandat mu istijeće u 4.mj. Ako se nakon toga barem ne organizira nova izborna skupština u roku 15.min. nakon isteka mandata, onda srdačno pozdravljam odluku o likvidaciji saveza. Jer iako, iskreno, ne vidim niti jedan ozbiljan razlog tolikom odugovlačenju osim možda gore spomenutog, mišljenja sam da bi vodstvu kuglanja na razini RH trebao jedan VEEELIKI RESET, jer je preočito da je operativni sustav u kuglanju "zamrznut". :mrgreen:
Luko Del Ponte

heku
Tipka sa dve ruke

Post Postao/la heku » 09 sij 2014, 21:46

Poštovani!
Kad službene stranice upotrijebiš za svoje privatne ni u redu,pogotovo kada još i govoriš neistinu.Nije ovo poklon (200 Eura) nego kazna koja ima ime i prezime a odnosi se na iznesene uvrede na rukovodstvo NBC- a jer je manipuliralo sa objektom.Preteške riječi pa bile i od jednog tajnika.

svemir123
Tek protipkao

Post Postao/la svemir123 » 09 sij 2014, 23:01

paaaaaaaaa nije teško platiti 200 nečega kada godinama krade novce sa lulekom, rakamarićem i doktorom svemira mikca?!?

juniori/seniori se okupljaju na oglednim "nešto" u Zaboku.. nigdje ništa službeno o tome.. klubovima niti riječ.. samo naš veliki vođa HER Mezak zove igrače.. gdje su u toj priči naš Napoleon ( dobije "nogu" u Konikomu, ali za reprezentaciju je je svetinja! ) i najmiliji Miljenko? gutaju svačija sranja mjesecima, godinama, uzimaju ionako preveliku plaću i šute.. namjerno ili ne ?!?

cezar
Forumsko piskaralo
Kontakt:

Post Postao/la cezar » 10 sij 2014, 09:17

Tko to kaže da mi nemano nikog da nas vodi :roll: Po dopisu na ovom portalu na turniru u Ravnoj Gori "bilo je nazočno cijelo vodstvo HKS-a" predvođeno tajnikom. A i onih 200 eura će biti uručeno izgleda za novi kamp koji je obečan Ravnogorcima ;)
http://www.likaplus.hr/otocac/sport/kug ... fault.aspx
Najlakše je ljudima reći ono što im se sviđa, to stvarno može svatko, a reći im istinu za to treba imati hrabrosti.

SLAVONAC

Post Postao/la SLAVONAC » 28 tra 2014, 21:14

Pozdrav forumašima . Koliko malo treba truda da se nešto učini ispravno za naš sport . Odigrane su neke utakmice Kupa i gle čuda , na stranicama HKS ,već u ponedjeljak rezultati odigranih utakmica . A čudo neviđeno za naš Savez , odigrana prvenstva podmlatka i svi rezultati uredno objavljeni , nevjerovatno . Još nevjerovatnije je da je prvenstvo odigrano na krajnjem Istoku ( u Belišću ) a okupilo se nevjerovatnih 80 klinaca . Bravo za organizatore , klubove , trenere , samo na takav način naš sport neće biti osuđen na propast , samo sa tim klincima i sa još puno takvih ( i većih susreta ) ne moramo se bojati za budučnost našeg sporta . Zato ljudi koji ste izabrani pokušajte da ovo ne ostane samo na ovome ,već da takvih i sličnih stvari bude što više . A mladosti koja je sudjelovala , trenerima , klubovima i organizatoru još jednom BRAVO OD SRCA .

Odgovorite