KUGLANJE DANAS

Aktualne teme

Re: Hrvatski kuglački savez

PostPostao/la kuglackias » 31 svi 2016

Jučer je u prostorijama SSGZ u Savskoj ulici održana je promocija knjige Eduarda Hemara - Zlatna knjiga zagrebačkoga kuglanja.
Prekrasna promocija knjige koja prikazuje povijest Zagrebačkog kuglanja. Sramotno je da na promociji nije prisustvovao predsjednik Hrvatskog kuglačkog saveza Tonči Mikac. Mezak se držao kao pokisli puran ali to najviše govori o njima kao ljudima i njihovom odnosu prema povijesti sporta kojeg predstavljaju. Bilo je neopisivo i ugodno jučer u društvu različitih generacija koje su obilježile Zagrebačko kuglanje.
kuglackias
Zna gdje su sva slova

PostPostao/la heku » 31 svi 2016

Poštovani!
Kako doći do te knjige i koliko košta?
heku
Tipka sa dve ruke

PostPostao/la sasa » 31 svi 2016

heku je napisao/la:Poštovani!
Kako doći do te knjige i koliko košta?

01/6398-608
cijena knjige je 250 kn
http://www.zg-kuglanje.hr/vijesti/kuglacke-vijesti/1133-zlatna-knjiga-zagrebackoga-kuglanja
sasa
Forumsko piskaralo

Re: KUGLANJE DANAS

PostPostao/la bubimir » 31 svi 2016

250??????? OMG... pa tko danas ima 250 KN za knjigu?
bubimir
Tipka sa dve ruke

PostPostao/la sasa » 01 lip 2016

bubimir je napisao/la:250??????? OMG... pa tko danas ima 250 KN za knjigu?

onaj koga zanima knjiga o zagrebačkom kuglanju teška 3 kg
sasa
Forumsko piskaralo

PostPostao/la heku » 01 lip 2016

Poštovani!
Pa moj Bubimire nešto sam i ja kao "legenda" Grmoščice ugradio u tu povijest.Zato mi i nije teško dati novce i imati takvu knjigu, prisjetiti se svega a i doznati odnosno imati pisane tragove o onome što sam čuo o nekadašnjim veličinama zagrebačkog kuglanja.Da previše ne fulam recimo o jednom Kugliju Šepaku Marinkoviću pa o svim nažalost preminulim ali dosta sam se naslušao o njima u šest godina igranja u Zagrebu.Znam kakav je trud autor imao kada je radio monografiju Grmoščice tako da ovo treba pozdraviti i znati cijeniti.
heku
Tipka sa dve ruke

PostPostao/la bubimir » 01 lip 2016

ma to je jedna super stvar..ali 250 kuna je astronomska cifra za jednu knjigu.. tko voli nek izvoli
bubimir
Tipka sa dve ruke

PostPostao/la newform1 » 02 lip 2016

bubimir je napisao/la:ma to je jedna super stvar..ali 250 kuna je astronomska cifra za jednu knjigu.. tko voli nek izvoli

Možda... Danas sam je imao u rukama, teži otprilike kao i kugla. A jeftinija je od kugle...
Mislim da vrijedi svaku lipu...
newform1
Forumsko piskaralo

PostPostao/la kuglackias » 02 lip 2016

Knjiga vrijedi svake lipe, obzirom na trud i energiju koja je bila potrebna da se takva knjiga napiše niti 500kn ne bi bilo malo. Knjiga pokriva kompletnu povijest Zagrebačkog kuglanja i u njoj se mogu naći svi koji su sudjelovali u kuglanju. Lijepe su monografije klubova Grmoščice i Medveščaka ali ova knjiga je komplet svih Zagrebačkih klubova i postignutih uspjeha gdje nisu obrađeni samo ekipni i pojedinačni rezultati sa statističkim podacima nego je i leksikografski obrađena svaka osoba koja je svojim zasluženim radom doprinjela kuglanju u Zagrebu.
I samo predstavljanje knjige bilo je lijepo i ugodno u jednom mirnom i pozitivnom ozračju.
Sve pohvale autoru knjige i Zagrebačkom kuglačkom savezu na odabiru autora.
kuglackias
Zna gdje su sva slova

PostPostao/la lukodp » 02 lip 2016

bubimir je napisao/la:ma to je jedna super stvar..ali 250 kuna je astronomska cifra za jednu knjigu.. tko voli nek izvoli

Za one kojima je pojam knjige šund literatura iz konzuma po 15kn možda i je astronomska cifra ;) Ali ako uzmemo u obzir da se radi o stručnoj literaturi na 624 stranice pretežito u boji onda je ta cijena sasvim OK.
Luko Del Ponte
lukodp
Forumsko piskaralo

PrethodnaSljedeća

Natrag na Kuglanje danas

Na mreži

Trenutno korisnika/ca: Google [Bot] i 2 gostiju.