Sjetimo ih se

Aktualne teme
KAJTA
Tek protipkao

Re: Sjetimo ih se

Post Postao/la KAJTA » 05 ožu 2009, 13:32

Uz njh sam kuglanju dao svoju mladost.Hvala Vam za te divne kuglačke dane.
Rudolf Kišić,Josip Rabadžija Đoni,Joja Orešić,Ivan Vodopija Ivek Jakov Krmpotić,Mirko Pereš.

OS187DC
Tipka sa dve ruke

Post Postao/la OS187DC » 05 tra 2009, 10:23

Evo neka i na ovom forumu neko spomene njegovo ime kuglačkog zanesenjaka, osebujnog karaktera tek kada je otiša i sada kada ga više nema vidim koliko je vrijedio, volio bih da staza na kojoj je preminuo umijesto rednog broja nosi njegovo ime Dragan Vučić. Ako se ne varam to je bilo na stazi broj jedna na kuglani Opeke u Osijeku. Slobodno me ispravite ako griješim.

raikkonen23
Tek protipkao

Post Postao/la raikkonen23 » 13 tra 2009, 19:29

bravo majstore svaka ti cast za ovo,al nemoj se ljutiti moram te ispraviti malo. to je bilo na stazi broj dva u osmoj kugli zagrijavanja,u zadnjem bloku protiv pivovare zrinski poz

kuki
Tek protipkao

Post Postao/la kuki » 01 svi 2009, 16:35

Sutra, 02. svibnja navršava se 6 godina otkako nas je napustio Zlatko Sabo - Baja, jedan veliki kuglački zanesenjak i izuzetan čovjek.
Baja je umro trenirajući na kuglani Radnik u Velikoj Gorici u 53. godini života. Tim povodom, u ponedjeljak 04. svibnja u 17 sati održat će se memorijalni turnir, na kojem će se okupiti Bajina obitelj, prijatelji, te svi velikogorički kuglači. Ovaj je turnir postao tradicionalan, ovo mu je šesto izdanje i zbog toga čestitke organizatoru, kuglačkom klubu Radnik.

bauer
Tipka sa dve ruke

Post Postao/la bauer » 04 pro 2009, 13:18

Nažalost Istarsko kuglanje ostalo je u posljednjih mjesec dana bez dvoje poznatih kuglača pa je red da ih ovim putem spomenemo:

ŽELJKO ZAJC - dugogodišnji igrač K.K. PAZINA koji je poginuo pred mjesec dana u mjestu Tinjan, gdje je kao pješak stradao u saobraćajnoj nesreći.
MIROSLAV BARIŠIĆ - legenda Istarskog kuglanja, ponajbolji igrač K.K. ISTRA iz Poreča. Odigrao je prva dva kola ove sezone u 2. HKLZ no iznenada je završio u bolnici gdje je u srijedu i preminuo.

Istarsko kuglanje a i cijela Zona zapad ostali su bez svoja dva istaknuta igrača koji su godinama nastupali na gotovo svim kuglanama gdje se liga igrala kao i na pojedinačnim i parovnim prvenstvima.
R.I.P.

kuki
Tek protipkao

Post Postao/la kuki » 02 svi 2010, 14:29

Danas je sedma godišnjica smrti Zlatka Sabe - Baje. Tim povodom, KK Radnik sutra 03. svibnja 2010. organizira tradicionalni memorijalni turnir. Početak je u 17:30 na kuglani u Velikoj Gorici i svi Bajini prijatelji su dobrodošli.
http://www.kk-radnik.hr/

newform1
Forumsko piskaralo

Post Postao/la newform1 » 24 pro 2010, 12:39

Još jedan Božić bez naših prijatelja... Sjetimo ih se sviju, i zamolimo ih da s nebesa prate naše zemaljske i kuglačke korake, a moja molitva danas će bit posvećena Karlu, Tajani i Kikiju, koji su nas zauvijek napustili na današnji dan...

Počivali u miru Božjem!

milos
Zna gdje su sva slova

Post Postao/la milos » 11 vel 2011, 21:14

Umro je Matjaž Hočevar. Šokantna vijest u koju i dalje ne želim i ne mogu vjerovati. U 51.godini, od posljedica srčanog infarkta, preminuo je najtalentiraniji igrač svoje generacije, nekadašnji reprezentativac Jugoslavije i jedan od igrača koji su svojoj Sloveniji donijeli prvo svjetsko momčadsko zlato, odmah po osamostaljenju, u Bratislavi 1992. Zadnjih godina najbolji igrač Bresta iz Cerknice, a već dugo alfa i omega ekipe iz Sente. Zajedno smo debitirali za reprezentaciju na SP u Buimpešti, zajedno došli u Medveščak, vidio ga ljetos u Senti punog energije i planova, okruženog prijateljima, familijom,...Mirjani, Tari i Marku najiskrenije saučešće zbog nenadoknadivog gubitka. Hoči, počivao u miru Božjem!

newform1
Forumsko piskaralo

Post Postao/la newform1 » 11 vel 2011, 23:39

Ovo je zaista tužna vijest... Matjaža sam upoznao na juniorskom SP u Poreču, 1983. i pamtim ga kao odličnu i vedru osobu. Nismo se kasnije viđali pretjerano, ali pratio sam njegove rezultate. Preko foruma sam upoznao Taru, i ovim putem njoj i obitelji, kao i prijateljima izražavam duboku sućut... Počivao u miru Božjem!

KAJTA
Tek protipkao

Post Postao/la KAJTA » 14 vel 2011, 10:21

Ožalošćena obitelj Hočevar!
Otvorivši jutros Forum pročitao sam vijest da je otišao moj dragi i veliki prijatelj HOČI.
Zajedno smo igrali u Medveščaku,godinama bili cimeri,radovali se svakom čunju svakoj radosti života.
Pamtit ću ga uvijek kao nadasve velikog prijatelja,istinskog borca za kuglanje i kuglački sport gdje je usadio svoj sav životni vijek.
Mirjana,Tara i Marko izražavam Vam iskrenu sučut u svoje ime i svoje obitelji.

Odgovorite