Novi Izbornik???

Aktualne teme
Odgovorite
el'bolanjo
Tipka sa dve ruke

Novi Izbornik???

Post Postao/la el'bolanjo » 09 vel 2009, 23:27

Nemojte mislit da otvaram ovu temu sa upitnicima jel mislim da sadasnji radi dobar posao, dapace, ako citate moje komentare shvatit cete velicinu mog nezadovoljstva i od prije sam znao da nisam jedini, miro kapetane nisi sam....btw ko nije skuzio (a mnogi jesu) L.Bolanca ovdje...
ovdje...

Moje pitanje glasi: koga biste vidjeli na poziciji izbornika svih reprezentacija, jel po meni koncept je dobar samo sa krivim ljudima na celu....i naravno sa pomagacima koji nisu samo tamo daklimaju glavom i ubiru dnevnice (svaka cast Miljenku Sarcu na strpljenju koje ima radeci sa doticnim)...ali i nekog ko ce njihov savjet znat odvagnut i prihvatit po potrebi....

po meni ima jedan dovoljno dobar da pokrije sve navedene nedostatke postojeceg iz vasih komentara, a da kuglackim znanjem i prijasnjim uspjesima moze bit autotitet ne samo igracima nego i vodstvu saveza.....te masa drugih koji bi taj posao odradjivala znatno bolje

pozdrav kugloljupci

Miroslav Kovač

Re: Novi Izbornik???

Post Postao/la Miroslav Kovač » 09 vel 2009, 23:37

Moj prijedlog je Mićo(Milan Ljubičić)
Nakon dugog padanja u rezultatima ekipe,on nam je donio peto mjesto ekipno u Novom Sadu.

igrač leve buže
Tek protipkao

Post Postao/la igrač leve buže » 09 vel 2009, 23:47

5 mjesto???pa kaj nije petrović bio mjesto iza ali sa pomlađenom ekipom???

Miroslav Kovač

Post Postao/la Miroslav Kovač » 10 vel 2009, 00:06

Izgleda da si ti jedini koji je zadovoljan sa Petrovićem.
Da ti nešto pojasnim sa razlikom tog petog i šestog mjesta sa Petrovićem.
Hrvatska reprezentacija je u Novom Sadu bila 5 izgubivši od Njemaca za ulazak u polufinale za 16 čunjeva.Ako nisi znao Njemačka je najjača kuglačka sila.
6 mjesto Petrovića je izgledalo ovako:pobjeda nad Francuzima,ako se ne varam 7:1 za 20-tak čunjeva,s time da smo dva poena dobili na slabiji rezultat(tko je ta Francuska i kada je ona nešto značila u Svjetskom kuglanju).
Drugo kolo,Rumunji-razbili nas kao zvečku.Ženska repka,ispada u prvom kolu,a koliko se sjećam u Novom Sadu ta repka osvaja medalju sa Kujundžićem.
Tandem u Košicama ispada u prvom kolu.Tandem u Novom Sadu osvaja medalju.Sprint muški i ženski u Košicama ispada u prvom kolu.Sprint u Novom Sadu osvaja dvije medalje,od toga Manda je bila zlatna.
Bwt,kako bi to rekao Lukica,Petrović vodi na svjetsko "bolnicu na kraju grada",a koja čak nema niti običnog doktora.Bulka pod inekcijama,rezerva Leko,kad bi zaigrao,postojala bi velika mogućnost da ga iznesu sa terena na nosilima.Funda,pod terapijama kiropraktičara....
To je tebi izbornik.
Čovječe smješan si.Gdje ti živiš.
Na Svjetsko prvenstvo trebaju ići najbolji,pa makar to bio i Bore Juričević,koji bi mogao očitati još dosta lekcija Petrovićevim pulenima.

igrač leve buže
Tek protipkao

Post Postao/la igrač leve buže » 10 vel 2009, 00:12

njemačka nije najjača reprezentacija svijeta!!!tak sam ja bar čuo...
ja nisam zadovoljan sam al nisam jako pametan kao vi pa bi htio sve znat...

Miroslav Kovač

Post Postao/la Miroslav Kovač » 10 vel 2009, 00:13

A koja je to onda,ako nije Njemačka.

Tara
Zna gdje su sva slova

Post Postao/la Tara » 10 vel 2009, 00:15

Miroslav Kovač je napisao/la:A koja je to onda,ako nije Njemačka.
Sad kad provali nesto... :D hehe... :) hihi... :D
Ja sam bila u NS... i sjecam se igre HRV reprezentativaca... :) to je bilo lepo gledati!!!

avi
Nevini

Post Postao/la avi » 10 vel 2009, 00:17

Tara je napisao/la:
Miroslav Kovač je napisao/la:A koja je to onda,ako nije Njemačka.
Sad kad provali nesto... :D hehe... :) hihi... :D
Ja sam bila u NS... i sjecam se igre HRV reprezentativaca... :) to je bilo lepo gledati!!!

Da Tara imas pravo bilo je lijepo gledat, dok je gosp. Lulic rekao da ide doma...odnosno da napusta brod koji tone..a drugi dan su cure igrale za broncu....mozda bi trebalo obvjestiti gosp.Lulica da Hrvatska ima i zensku repku.

Miroslav Kovač

Post Postao/la Miroslav Kovač » 10 vel 2009, 00:23

Koji su vaši prijedlozi za novog izbornika?

igrač leve buže
Tek protipkao

Post Postao/la igrač leve buže » 10 vel 2009, 00:25

ja sam za linu červara!!!
pa mađarska je najbolja trenutno,i to sam isto negdje čuo!!!

Odgovorite