Novi Izbornik???

Aktualne teme
Odgovorite
kazem
Tek protipkao

Re: Novi Izbornik???

Post Postao/la kazem »

Već sam pisao a i Croman da treba Pajo biti izbornik.Sve igrače zna, vjerujem da bi bio pravedan i koliko čujem da i on voli sistem eliminacije a to je da sam sebe izbaciš iz rep. što bi i bilo najpravednije.Naravno sa lošom igrom na nekoliko oglednih bar mislim da bi mu to bio jedan od važnijih kriterija kako pričaju a valjda i on sam.Pajo javi seee,javi seee.Napiši čovječe jednu da i tebe čujemo što misliš o prijedlogu.
zeko
Zna gdje su sva slova

Post Postao/la zeko »

Miru Liovića za izbornika! Nitko drugi mu nije niti do koljena...
zvrk
Tek protipkao

Post Postao/la zvrk »

Da Zeko, slažem se u potpunosti sa tobom, Miro je najbolje rješenje, ali nakon inzvaredne Skupštine u lipnju kada ćemo tražiti od gosp. Petrović da preda mandat jer nije napravio ništa (imao je loš osjećaj za pomlađivanje repke).U izvješću za predstojeću Skupštinu aktualni predsjerdnik gosp. Lulić je napisao takvo izvješće da onaj koji nije u "kuglanju" ima osjećaj da smo mi unazad 6 godina nedodirljivi i najbolji na svijetu u kuglanju, a mi smo "otirač" (isprika Orehovec i Mušanić) preko kojeg se non-stop gazi, a nitko da ga očisti i okrene naopako (sada je gosp. Petrović pozvao Luku, Stanka, Darka i ... koji neće dozvoliti da se olako gazi po "NAMA"i onda stvari krenu na bolje) i to treba biti podloga za lipanj.Dajem potpunu podršku svim igračima u reprezentaciji, jer su to zaslužili svojim igrama tokom ove i prošlih sezona bez obzira imali 25 ili 55 godina, a uz njiih će i mladi bolje stasati, ali kada na "kormilu" reprezemtacije bude MIROSLAV LIOVIĆ.
arcy
Tipka sa dve ruke

Post Postao/la arcy »

zvrk je napisao/la:ali nakon inzvaredne Skupštine u lipnju kada ćemo tražiti od gosp. Petrović da preda mandat jer nije napravio ništa (imao je loš osjećaj za pomlađivanje repke).
Samo mala ispravka Skupština ne bira niti ne razrješuje izbornika. To radi IO. Do sada su ga imenovali a postoji legitimni prijedlog (koji bi trebalo usvojiti) da ga bira na temelju provedenog natječaja. Inače se u potpunosti slažem sa tobom.
Kegelmaniac
Raspisani lik

Novi Izbornik

Post Postao/la Kegelmaniac »

Tko će postati nasljednik jedinstvenog i unikatnog izbornika Željka Petrovića?
dum-dum igrač
Tek protipkao

Post Postao/la dum-dum igrač »

Pozdrav ljudi!!! Ja sam ipak mišljenja da su svi spomenuti ljudi u većini slučajeva opterećeni treniranjem klubova, a moj tata je dao neopozivu ostavku u Bj i ima diplomu trenera kuglanja (završio na DIF-u prije dvadesetak godina),a tu diplomu nema puno ljudi u Hr kuglanju!Stoga, vidim ga kao idealnog izbornika :lol: :lol: :lol:
rora999
Tek protipkao

Post Postao/la rora999 »

Mislim da je Petrović "superstar" u odnosu na Košutića i njemu sličnima.
Treba forsirati mlađe dečke ponajviše zbog toga što se igra više nastupa u kratko vrijeme,
a sa mlađim ljudima treba raditi netko ko je pozitivan i koga ljudi vole i poštuju.
Joža Košutić to sigurno nije !!!
rambo
Tipka sa dve ruke

Post Postao/la rambo »

el'bolanjo
Tipka sa dve ruke

Post Postao/la el'bolanjo »

Kandidati moraju ispunjavati sljedeće uvjete:
Za seniore:
1a --- Visoka ili viša stručna sprema (prednost kineziološki smjer)
Za juniore i kadete U23 i U18:
1b --- Visoka, viša ili srednja stručna sprema (prednost kineziološki smjer)
Ostali uvjeti:
2. zvanje trenera-diplomirani trener kuglanja, viši trener ili trener kuglanja
3. trenersko iskustvo s vrhunskim športašima (kuglačima)
najmanje 5 godina - za seniore
najmanje 3 godine - za juniore i kadete
4. poznavanje njemačkog ili engleskog jezika (provjera)
5. domovnica
6. molba, program rada, kratki životopis
Pod točkama 1a, 1b, 2 i 5 kopija dokumenata o dokazu stručne spreme

a što se događa ako nema nikoga da zadovoljava uvjete...a znam da nema....
alan34
Zna gdje su sva slova

Post Postao/la alan34 »

poznato je da su ovi s kineziološkog oduvijek bili jaki u kuglanju. znači, ode naša omiljena tema - petrović?!
Odgovorite