Novi Izbornik???

Aktualne teme
avi
Nevini

Re: Novi Izbornik???

Post Postao/la avi » 10 vel 2009, 00:29

igrač leve buže je napisao/la:ja sam za linu červara!!!
pa mađarska je najbolja trenutno,i to sam isto negdje čuo!!!
To ti je Petrovic objasnio ili si sam zakljucio? :D

Miroslav Kovač

Post Postao/la Miroslav Kovač » 10 vel 2009, 00:30

Oprosti molim te.Da nisi možda profulao sport.Obično,čovjek kada nezna odgovor,onda se počne ismijavati.Uz dužno poštovanje,prvo se informirajte,pa onda komentirajte.
Inače,forum je odličan.Konačno jedno mjesto gdje i mi kuglači možemo razmjenjivati mišljenja,pa molimo one koji su neupućeni da nam ne zauzimaju mjesto na stranicama.
Hvala.

el'bolanjo
Tipka sa dve ruke

Post Postao/la el'bolanjo » 10 vel 2009, 00:56

TEMA JE NOVI IZBORNIK!!!!!!!!!

razgovori o nedostatko sadasnjeg imate na drugoj strani

o i molimo da se neki lakrdijasi odnose sa postovanjem prema istaknutim kuglackim pojedincima koji se ne skrivaju iza cudnih pseudonima....

alan34
Zna gdje su sva slova

Post Postao/la alan34 » 10 vel 2009, 01:12

kako smo krenuli, za par dana ćemo imat virtualno vodstvo hrvatske repke. evo mojih prijedloga:
sportski direktor: robert sedlar
predsjednik saveza: hećimović (iz novske)
izbornik i glavni trener svih muških selekcija: miro liović
izbornica za žene: biba perman
trener za seniore: pero maričić
trener seniorki: milan ljubičić
trener juniora: miljenko šarac
trener juniorki: saša petković
trener kadeta i kadetkinja: mario mušanić
tajnik ili tajnica. nebitno tko je, mora samo biti elektronski i svakako pismen/a i da o ničemu ne odlučuje. novi/nova u svakom slučaju!
reprezentacija na svim okupljanjima i takmičenjima sa sobom mora imati psihologa i masera, a na bazičnim pripremama i kondicijskog trenera. samo da ne bude miljenko rak. taj ide unazad, a o kuglanju nema pojma.

Tara
Zna gdje su sva slova

Post Postao/la Tara » 10 vel 2009, 09:02

el'bolanjo je napisao/la:TEMA JE NOVI IZBORNIK!!!!!!!!!

razgovori o nedostatko sadasnjeg imate na drugoj strani

o i molimo da se neki lakrdijasi odnose sa postovanjem prema istaknutim kuglackim pojedincima koji se ne skrivaju iza cudnih pseudonima....
Kako Lukica ostro reaguje.... :D i treba tak! Da se nauci covek disciplini!!!! :)
Ja vam se ne bi bas nest mesala u izbor izbornika.... al mislim da bi najkompetentija osoba na tu funkciju bio g. Miroslav Liovic!!!!!! Covek koji ima pregrst kuglackog znanja a ujedno je veliki autoritet za kuglace!!!!!!

krcko
Zna gdje su sva slova

Post Postao/la krcko » 10 vel 2009, 09:23

Ne, ne, nitko od starih. Imali su priliku, mogli je iskoristiti ili otići. Pusti pilu naopako. Kao da smo banana šport pa nemamo dovoljno kvalitetnih ljudi za promjene.

Dark_M
Tek protipkao

Post Postao/la Dark_M » 10 vel 2009, 09:27

Nije bitno jel netko star ili ne, na to mjesto treba doć netko tko ima smisla to sve voditi,ko se kuži u to, tko je stekao iskustva na svijetskim prvenstvima i zna s čim se radi, tko vjeruje svojim igračima,netko tko neće ucijenjivat igrač(kao dosadašnji izbornik)..imat razumijevanja za sve to!!!

krcko
Zna gdje su sva slova

Post Postao/la krcko » 10 vel 2009, 09:31

Nisam mislio na starost kao dobnu kategoriju, nego na starost kao potrošenu kategoriju u ovom sastavu.

Dark_M
Tek protipkao

Post Postao/la Dark_M » 10 vel 2009, 09:33

:D :D :D ..da to je točno,sorry, prebrzo pročitano!!!Težak je to izbor...

Tara
Zna gdje su sva slova

Post Postao/la Tara » 10 vel 2009, 09:35

krcko je napisao/la:Ne, ne, nitko od starih. Imali su priliku, mogli je iskoristiti ili otići. Pusti pilu naopako. Kao da smo banana šport pa nemamo dovoljno kvalitetnih ljudi za promjene.
Joj... koliko ja znam, generacija koju je vodio g. Liovic ja bila zlatna generacija! Svetski rekordi su padali kao od sale, a o medaljama da ne pricam!!!!! Tako da je on svoju priliku dobro iskoristio.... i zasto mu ne dati ponovo takvu sansu!!???? Danas su svi ti igraci koji su bili tada juniori, jos uvek aktivni.... da ne pricam o novom valu mladih igraca (Bolanca, Uzelci, Mance, Milinkovic, Marinovic, Fridl (njega jos nije niko spomenuo :) )....).... za koje sam sigrurna da bi postovali g. Liovica a on bio veliki autoritet za njih!!!!!!!!! Bez ikakve sumnje mogu tvrditi da je on pravi covek za mesto HRV izbornika!!!!

Odgovorite