Novi Izbornik???

Aktualne teme
SLAVONAC

Re: Novi Izbornik???

Post Postao/la SLAVONAC » 21 lis 2014, 22:57

14
Zadnja izmjena: SLAVONAC, dana/u 11 lis 2015, 12:29, ukupno mijenjano 1 put.

julio
Raspisani lik

Post Postao/la julio » 22 lis 2014, 08:51

Pele je napisao/la:MIKAC SE ODREKAO SUŠCA !
'Srušio je imidž reprezentacije, Zdenko više nije izbornik Hrvatske'

Tko će biti novi izbornik ? Hoće li Liović ili Oršić naslijediti Mezakovog favorita Sušca?

Mate Buljan gostovao je na radiju i progovorio o problematici u hrvatskom kuglanju. Buljan tvrdi da mu je izbornik Zdenko Sušac potvrdio da nema šanse da ostane za kormilom reprezentacije nakon Brna, a kada je upitan za nasljednika, čelni čovjek Dalmacije je znakovito rekao: "Ne znam, ali samo želim naglasiti kako Mate Buljan nije u sukobu obitelji Oršić."
"Ja bih za Darka dao bubreg, komad jetre i srce.."
"Liović i Oršić su favoriti."
Tko bi po vama bio idealan izbornik hrvatske kuglačke reprezentacije?

pele je po ovih par postova otkrio da je administrator stranice zadra na fajsbooku .ima dosta trenera koji bi mogli voditi reprezentaciju ali pavlic i sušac nikako , pavlic zbog protuhrvatskih aktivnosti za vrijeme rata a sušac jer nije kompetentan . samo mene i dalje interesira na koji način mikac bira jer je otvorio natječaj , na taj natječaj su se javili ljudi i bilo bi u redu da nam napiše na mezakovom blogu koji su kandidati ili tko je ina koju poziciju izabran . kandidirao se i sin od skorića i baš me živo interesira što će biti sa njim jer mislim da nema dana iskustva u radu sa igračima

kuglackias
Zna gdje su sva slova

Post Postao/la kuglackias » 22 lis 2014, 15:56

Ne vidim razlog zbog čega priliku ne bi trebao dobiti trener najboljeg kluba u Hrvatskoj kao što ne bi bilo loše angažirati i Liovića, obojica su bili treneri mlađih selekcija reprezentacije i imaju nekoliko međunarodnih sportskih medalja sa svojim klubovima. Za one koji nisu bili u Hrvatskoj neko dulje vrijeme moram podsjetiti da je Nikola Dragaš bio uspješan trener juniorske reprezentacije Hrvatske i osvojio je medalju sa juniorima na prventvu svijeta tako da Pero nije u pravu. Interesantno je da je Mikac do sada imao izbornike koji prije dolaska u reprezentaciju nisu imali zapaženih rezultata kao treneri u svojim klubovima a to su Petrović, Sušac, Orehovec, Šarac kojima su ekipe slagali Lulić i Mezak. Ono što je najbitnije je da se konačno u reprezentacije postave ljudi koji rade u svojim klubovima, koji imaju zapaženijih rezultata u radu sa vrhunskim igračima i pogotovo sa djecom. Danas sa djecom ako pogledate trenere rade vrhunski treneri poput Mušanića i Galjanića koje bi bilo odlično angažirati u mlađim selekcijama zbog međunarodnog iskustva i autoriteta.

Krunoslav
Forumsko piskaralo

Post Postao/la Krunoslav » 22 lis 2014, 19:04

kuglackias je napisao/la:Ne vidim razlog zbog čega priliku ne bi trebao dobiti trener najboljeg kluba u Hrvatskoj kao što ne bi bilo loše angažirati i Liovića, obojica su bili treneri mlađih selekcija reprezentacije i imaju nekoliko međunarodnih sportskih medalja sa svojim klubovima. Za one koji nisu bili u Hrvatskoj neko dulje vrijeme moram podsjetiti da je Nikola Dragaš bio uspješan trener juniorske reprezentacije Hrvatske i osvojio je medalju sa juniorima na prventvu svijeta tako da Pero nije u pravu. Interesantno je da je Mikac do sada imao izbornike koji prije dolaska u reprezentaciju nisu imali zapaženih rezultata kao treneri u svojim klubovima a to su Petrović, Sušac, Orehovec, Šarac kojima su ekipe slagali Lulić i Mezak. Ono što je najbitnije je da se konačno u reprezentacije postave ljudi koji rade u svojim klubovima, koji imaju zapaženijih rezultata u radu sa vrhunskim igračima i pogotovo sa djecom. Danas sa djecom ako pogledate trenere rade vrhunski treneri poput Mušanića i Galjanića koje bi bilo odlično angažirati u mlađim selekcijama zbog međunarodnog iskustva i autoriteta.
Nije li Sušac bio trener Konikoma?

kegelmaniak
Zna gdje su sva slova

Post Postao/la kegelmaniak » 23 lis 2014, 08:15

Trener, odnosno izbornik je uspješan samo onoliko koliko su mu uspješni igrači. Sušac vam je bio ok dok je bilo rezultata, nakon toga više nema pojima o kuglanju. :roll: Tak je to u svim sportovima.
Tko god bio novi izbornik, jedino što on može napraviti je selekcija (zato se vjerovatno i zove izbornik). Pa neće valjda on raditi kuglače :shock: . A selekciju može napraviti nekim svojim sistemom i pračenjem igre hrvatskih igrača kroz sezonu. Kada imenujete izbornika par mjeseci prije velikih natjecanja, u startu ste ga zakinuli za najvažniju stvar... pračenje. Naravno, svi mi sve znamo o kuglanju i prije i poslije utakmice ali problem je u tome što se hrvatsko kuglanje zbog godina nerada i rada bez neke suvisle vizije srozalo na niske grane. A opet kad kažem na niske grane, znaći da smo manje više konstantno u top 5 repki svijeta. Ponekad je potrebno biti i malo realan i priznati da s obzirom koliko se ulaže, zapravo još uvijek stojimo odlično u ovom sportu kojim se bavi samo jako jako mali broj ljudi i koji vjerujte mi NIKADA neće biti olimpijski.
Naravno, sve ovo nema apsolutno nikakve veze s netrasnparentnošću rada saveza, prikrivanjem troškova, pranjem novca kroz HKS te ostale moralne i nemoralne radnje koje ne postoje samo u HKS-u nego se šire i na ŽKS te na društvo opčenito. Mi Hrvati smo toliko zaostali i zatucani narod da smo još uvijek zapeli u 1945. ili u nekom boljem scenariju u 1991.
Ljudi, probudite se. 2014. je godina. Kuglanje izumire. Klubovi se gase. Kuglane se zatvaraju i rapidno propadaju ove novije. Vrlo ubrzo se neće imati od ćega mažnjavat novci za ove ili one troškove. Ali "ovi gore" će onda vjerovatno prijeći na neki drugi sport a mi ćemo kugle bacati po livadama i cestama.

julio
Raspisani lik

Post Postao/la julio » 23 lis 2014, 08:19

Krunoslav je napisao/la:
kuglackias je napisao/la:Ne vidim razlog zbog čega priliku ne bi trebao dobiti trener najboljeg kluba u Hrvatskoj kao što ne bi bilo loše angažirati i Liovića, obojica su bili treneri mlađih selekcija reprezentacije i imaju nekoliko međunarodnih sportskih medalja sa svojim klubovima. Za one koji nisu bili u Hrvatskoj neko dulje vrijeme moram podsjetiti da je Nikola Dragaš bio uspješan trener juniorske reprezentacije Hrvatske i osvojio je medalju sa juniorima na prventvu svijeta tako da Pero nije u pravu. Interesantno je da je Mikac do sada imao izbornike koji prije dolaska u reprezentaciju nisu imali zapaženih rezultata kao treneri u svojim klubovima a to su Petrović, Sušac, Orehovec, Šarac kojima su ekipe slagali Lulić i Mezak. Ono što je najbitnije je da se konačno u reprezentacije postave ljudi koji rade u svojim klubovima, koji imaju zapaženijih rezultata u radu sa vrhunskim igračima i pogotovo sa djecom. Danas sa djecom ako pogledate trenere rade vrhunski treneri poput Mušanića i Galjanića koje bi bilo odlično angažirati u mlađim selekcijama zbog međunarodnog iskustva i autoriteta.
Nije li Sušac bio trener Konikoma?
Nažalost , bio je ali prije konikoma su ga stavili u reprezentaciju jer kao nisu imali koga

kuglackias
Zna gdje su sva slova

Post Postao/la kuglackias » 23 lis 2014, 08:26

kegelmaniak je napisao/la:Trener, odnosno izbornik je uspješan samo onoliko koliko su mu uspješni igrači. Sušac vam je bio ok dok je bilo rezultata, nakon toga više nema pojima o kuglanju. :roll: Tak je to u svim sportovima.
Tko god bio novi izbornik, jedino što on može napraviti je selekcija (zato se vjerovatno i zove izbornik). Pa neće valjda on raditi kuglače :shock: . A selekciju može napraviti nekim svojim sistemom i pračenjem igre hrvatskih igrača kroz sezonu. Kada imenujete izbornika par mjeseci prije velikih natjecanja, u startu ste ga zakinuli za najvažniju stvar... pračenje. Naravno, svi mi sve znamo o kuglanju i prije i poslije utakmice ali problem je u tome što se hrvatsko kuglanje zbog godina nerada i rada bez neke suvisle vizije srozalo na niske grane. A opet kad kažem na niske grane, znaći da smo manje više konstantno u top 5 repki svijeta. Ponekad je potrebno biti i malo realan i priznati da s obzirom koliko se ulaže, zapravo još uvijek stojimo odlično u ovom sportu kojim se bavi samo jako jako mali broj ljudi i koji vjerujte mi NIKADA neće biti olimpijski.
Naravno, sve ovo nema apsolutno nikakve veze s netrasnparentnošću rada saveza, prikrivanjem troškova, pranjem novca kroz HKS te ostale moralne i nemoralne radnje koje ne postoje samo u HKS-u nego se šire i na ŽKS te na društvo opčenito. Mi Hrvati smo toliko zaostali i zatucani narod da smo još uvijek zapeli u 1945. ili u nekom boljem scenariju u 1991.
Ljudi, probudite se. 2014. je godina. Kuglanje izumire. Klubovi se gase. Kuglane se zatvaraju i rapidno propadaju ove novije. Vrlo ubrzo se neće imati od ćega mažnjavat novci za ove ili one troškove. Ali "ovi gore" će onda vjerovatno prijeći na neki drugi sport a mi ćemo kugle bacati po livadama i cestama.
Sušac je bio dobar za odvesti djecu i pomoći u prilaganju računa sa puteva i pisanju putnih naloga. Ostalo i sve ono što ima veze sa kuglanjem nije vrijedno spomena. Rezultati sa djecom koje je postigao su odlični ali postavljam pitanje, na temelju kakvih kriterija je on došao na izborničko mjesto? On je radio u Konikomu tek nakon što je vozio djecu kombijem u Košice kao vozač jer nije imao tko voziti djecu. Ne govorim o njemu, nije on tu ništa kriv. On je rezultat rada i tranparentnosti Mezaka, Lulića i Mikca koji su savez vodili i vode na način koji je neprimjeren.

Pele
Zna gdje su sva slova

Post Postao/la Pele » 23 lis 2014, 12:56

E moj Julio,stvarno si ga zagulio! Ti bi igrao, trenirao, dijelio savjete , a ne razumiješ da ti je vrijeme prošlo,
da kao i Liović nemaš ništa više reći modernom kuglanju. Kritiziraš, onda ni sam ne vjeruješ u te kritike,
ne javljaš se na natječaj a onda bi igrao velikog izbornika i birao igrače.
O Suvom imaš najlošije mišljenje, tvrdiš da nije kompetentan, a čovjek osvojio preko 40 medalja, što za tebe da
živiš još 1000 života kao gavran čini nemoguću brojku.
Pavlic ti nije dobar ali nije ga moguće niti angažirati, jer čovjek radi
maksimalno i 24 sata ako treba, ali i traži 15.000,00 kuna mjesečno. Tko to može platiti?!
Liović je također već jako stari, umorni kuglač, sve je podredio komercijali i njega ovoga trenutka zanima samo "lova".
Znači na kraju ipak ostaje Oršić, a Sušac kako neki kažu pomalo ide prema Medveščaku... jer Sedlar zna što radi....
Zadnja izmjena: Pele, dana/u 24 lis 2014, 00:01, ukupno mijenjano 1 put.

guzonjin sin
Tek protipkao

Post Postao/la guzonjin sin » 23 lis 2014, 19:08

Pele je napisao/la: Znači na kraju ipak ostaje Oršić, a Sušac kako neki kažu pomalo ide prema Medveščaku... jer Sedlar zna što radi....
:oops: :lol: :lol:

Suvi bi mogao odgoditi planove s medvedima. S obzirom da je mecena Bandić završio u buksi, zajedno s Antunovićem, tajnikom ZŠS, pipa se zatvara, bar na neko vrijeme dok traju istražne radnje. S obzirom na prijateljstvo Dragaš-Bandić, daljnja sudbina Medvešćaka bi mogla jako ovisiti o tome, a s nekima se već davno ne pregovara "na vjeru".

Fantom
Tek protipkao

Post Postao/la Fantom » 23 lis 2014, 20:59

Mislim da je trenutno Oršić taj koji može nešto napraviti u repki, ako mu dozvole da radi. Imamo igračE koji bi mogli na svjetskom izboriti tu medalju koja se čeka od 1996.-te godine. Pitanje je koliku slobodu budući izbornik dobija od saveza i na koji način če biti u prilici izabrati kandidate.
Ovo što pele piše o pojedinim ljudima je smješno. Napada pojedince koji su se javili na natječaj, a diže u nebo neke koji nisu. Ali kad se uzme da je neko utvrdio da je pele iz zadra i da je ista osoba koja vodi njihovu stranicu, onda je sasvim normalno to što piše.
Jedino mi nije jasno zašto je napao julia. Možda je upućen u njegov identitet pa je s te strane odlučio napadati.
U svakom slučaju mislim da izjava o cijeni Pavlica za trenera govore sve o njegovom znanju i shvaćanju kakav je ovo sport. Ali ako je njemu ljepo živjeti u svom svijetu onda je to super i bravo za njega.

Odgovorite