Novi Izbornik???

Aktualne teme
jelac_m
Nevini

Re: Novi Izbornik???

Post Postao/la jelac_m » 10 vel 2009, 13:01

Slažem se sa Kovačem. Milan Ljubičić. Uvjerljivo najbolji trener. :)

jelac_m
Nevini

Post Postao/la jelac_m » 10 vel 2009, 13:03

Miroslav Kovač je napisao/la:Izgleda da si ti jedini koji je zadovoljan sa Petrovićem.
Da ti nešto pojasnim sa razlikom tog petog i šestog mjesta sa Petrovićem.
Hrvatska reprezentacija je u Novom Sadu bila 5 izgubivši od Njemaca za ulazak u polufinale za 16 čunjeva.Ako nisi znao Njemačka je najjača kuglačka sila.
6 mjesto Petrovića je izgledalo ovako:pobjeda nad Francuzima,ako se ne varam 7:1 za 20-tak čunjeva,s time da smo dva poena dobili na slabiji rezultat(tko je ta Francuska i kada je ona nešto značila u Svjetskom kuglanju).
Drugo kolo,Rumunji-razbili nas kao zvečku.Ženska repka,ispada u prvom kolu,a koliko se sjećam u Novom Sadu ta repka osvaja medalju sa Kujundžićem.
Tandem u Košicama ispada u prvom kolu.Tandem u Novom Sadu osvaja medalju.Sprint muški i ženski u Košicama ispada u prvom kolu.Sprint u Novom Sadu osvaja dvije medalje,od toga Manda je bila zlatna.
Bwt,kako bi to rekao Lukica,Petrović vodi na svjetsko "bolnicu na kraju grada",a koja čak nema niti običnog doktora.Bulka pod inekcijama,rezerva Leko,kad bi zaigrao,postojala bi velika mogućnost da ga iznesu sa terena na nosilima.Funda,pod terapijama kiropraktičara....
To je tebi izbornik.
Čovječe smješan si.Gdje ti živiš.
Na Svjetsko prvenstvo trebaju ići najbolji,pa makar to bio i Bore Juričević,koji bi mogao očitati još dosta lekcija Petrovićevim pulenima.

ISTINA. POTPUNO SE SLAŽEM

el'bolanjo
Tipka sa dve ruke

Post Postao/la el'bolanjo » 10 vel 2009, 14:15

jelac_m je napisao/la:Slažem se sa Kovačem. Milan Ljubičić. Uvjerljivo najbolji trener. :)
Petrović mi gleda u čašu, a ovaj i u tanjur...tak da NE FALA.... kuglačko znanje M.LJ. neću komentirati samo ću ispričati jedan događaj

na prepunoj grmoščici spomenuti ljubičić naglas dobaci Branku Radoševiću(donedavno trener grmoščice danas V.D. predsjednika kluba) kako mu njegovi juniori nisu tehnički potkovani igrači...Branko je prešutio komentar....u to vrijeme juniori grmoščice su bili ekipni prvaci države, parovno 2. i 3. te imali pojedinačnog prvaka. Danas ti juniori igraju redovito prvu ligu i ozbiljni su kandidati za seniorsku reprezentaciju. Ljubičićevi tehničari danas igraju 2. i 3. lige i to nebi bilo ništa loše da nisu svojevremeno, prije dolaska u Kandit (trener u to vrijeme M.LJ.), bili svi redom prvaci država u raznim kategorijama, al SVI ( ako inzistirate mogu ih redom nabrojat koji su potonuli pod vodstvom spomenutoga)

Izuzev M.Bulke koji je slučaj za sebe...nak si Mićo prepisuje zasluge za njega....mislim da izraz ide nekako ovako...kićenje tuđim perjem ili tako nekako

Tara
Zna gdje su sva slova

Post Postao/la Tara » 10 vel 2009, 14:32

el'bolanjo je napisao/la:
jelac_m je napisao/la:Slažem se sa Kovačem. Milan Ljubičić. Uvjerljivo najbolji trener. :)
Petrović mi gleda u čašu, a ovaj i u tanjur...tak da NE FALA....
Hihi!!!! Definitivno g. Miroslava Liovica za izbornika!!!!!!

sharky
Tek protipkao

Post Postao/la sharky » 10 vel 2009, 14:32

el'bolanjo je napisao/la:
Petrović mi gleda u čašu, a ovaj i u tanjur...tak da NE FALA.... kuglačko znanje M.LJ. neću komentirati samo ću ispričati jedan događaj

na prepunoj grmoščici spomenuti ljubičić naglas dobaci Branku Radoševiću(donedavno trener grmoščice danas V.D. predsjednika kluba) kako mu njegovi juniori nisu tehnički potkovani igrači...Branko je prešutio komentar....u to vrijeme juniori grmoščice su bili ekipni prvaci države, parovno 2. i 3. te imali pojedinačnog prvaka. Danas ti juniori igraju redovito prvu ligu i ozbiljni su kandidati za seniorsku reprezentaciju. Ljubičićevi tehničari danas igraju 2. i 3. lige i to nebi bilo ništa loše da nisu svojevremeno, prije dolaska u Kandit (trener u to vrijeme M.LJ.), bili svi redom prvaci država u raznim kategorijama, al SVI ( ako inzistirate mogu ih redom nabrojat koji su potonuli pod vodstvom spomenutoga)

Izuzev M.Bulke koji je slučaj za sebe...nak si Mićo prepisuje zasluge za njega....mislim da izraz ide nekako ovako...kićenje tuđim perjem ili tako nekako
...još jedan primjer,lik me nije htio uzet u kandit iz đurđenovca jer nikad nije čuo za mene... a uzeo je bulka,v. keceli, davor i danijel rončević, tomislav čačić... u to vrijeme sam bio bolji od trojice(bolji su bili bulka i daco) i što je najgore nastupio za kandit na nekom turniru gdje smo osvojili 1 mjesto... na kraju kad sa došo u grmoščicu,radoševič ga pita kak to da mene nije nikad uzeo u kandit,njegov odgovor je bio da mene prvi puta vidi u životu... al kad sad pogledam i bolje da je tako...

domi
Tek protipkao

Post Postao/la domi » 10 vel 2009, 14:47

e sharky, jel to onaj turnir kad smo bili u Beču, pa srušili ekipni rekord kuglane. Ne bi to nikad osvojili da nije bilo nas dvojice iz Đurđenovca, ha ha...

sharky
Tek protipkao

Post Postao/la sharky » 10 vel 2009, 14:50

domi je napisao/la:e sharky, jel to onaj turnir kad smo bili u Beču, pa srušili ekipni rekord kuglane. Ne bi to nikad osvojili da nije bilo nas dvojice iz Đurđenovca, ha ha...
e baš taj :lol:

Tara
Zna gdje su sva slova

Post Postao/la Tara » 10 vel 2009, 15:35

Ma ne (bez zamerki M.Kovač).... Miru Liovića!!!!! Vec sam i ranije napisala.... mislim da bi on bio pravi covek na toj poziciji!!! A vidim da i Lukica tako misli... i jos par osoba! :D

newform1
Forumsko piskaralo

Post Postao/la newform1 » 10 vel 2009, 15:38

OK, sad se slažemo. Miro je pravi za taj posao.

domi
Tek protipkao

Post Postao/la domi » 10 vel 2009, 15:49

Ma dok je god ova garnitura na čelu saveza bojim se da nitko normalan ne bi pristao biti izbornikom. M.Liović ima dobar posao tu u Osijeku, tak da čisto sumnjam da bi pristao biti nečija lutkica na koncu

Odgovorite