Novi Izbornik???

Aktualne teme
Odgovorite
Tara
Zna gdje su sva slova

Re: Novi Izbornik???

Post Postao/la Tara » 10 vel 2009, 15:55

domi je napisao/la:Ma dok je god ova garnitura na čelu saveza bojim se da nitko normalan ne bi pristao biti izbornikom. M.Liović ima dobar posao tu u Osijeku, tak da čisto sumnjam da bi pristao biti nečija lutkica na koncu
To je samo moje mišljenje.... a prvo treba smenit one od gore očito, pa se posle bavit pitanjem izbornika, ako ja dobro kužim!????

domi
Tek protipkao

Post Postao/la domi » 10 vel 2009, 16:12

To je samo moje mišljenje.... a prvo treba smenit one od gore očito, pa se posle bavit pitanjem izbornika, ako ja dobro kužim!????
Slažem se potpuno...vjerovatno ni ti ne bi htjela biti izbornik, a da ti netko drugi kroji ekipu

Tara
Zna gdje su sva slova

Post Postao/la Tara » 10 vel 2009, 16:25

domi je napisao/la:
Slažem se potpuno...vjerovatno ni ti ne bi htjela biti izbornik, a da ti netko drugi kroji ekipu
pa ne.... onaj ko je izbornik mora imat svoje ja, i ne dozvoliti drugima da manipuliraju njime, te da sastavljaju reprezentaciju na vec pomenut nacin (dva moja, dva tvoja, jos dvojica koja su dobra, i ajmo....)!!!! A ja samo smatram da je takav covek Miro Liovic...

Dark_M
Tek protipkao

Post Postao/la Dark_M » 10 vel 2009, 16:50

Tara je napisao/la:pa ne.... onaj ko je izbornik mora imat svoje ja, i ne dozvoliti drugima da manipuliraju njime, te da sastavljaju reprezentaciju na vec pomenut nacin (dva moja, dva tvoja, jos dvojica koja su dobra, i ajmo....)!!!! A ja samo smatram da je takav covek Miro Liovic...

Zato on ni nije izbornik...prepametan je da bi se petljao s takvim šarlatanima... :D :D :D

Tara
Zna gdje su sva slova

Post Postao/la Tara » 10 vel 2009, 16:52

Dark_M je napisao/la:
Tara je napisao/la:pa ne.... onaj ko je izbornik mora imat svoje ja, i ne dozvoliti drugima da manipuliraju njime, te da sastavljaju reprezentaciju na vec pomenut nacin (dva moja, dva tvoja, jos dvojica koja su dobra, i ajmo....)!!!! A ja samo smatram da je takav covek Miro Liovic...

Zato on ni nije izbornik...prepametan je da bi se petljao s takvim šarlatanima... :D :D :D
Verovatno je stvarno tako!!!!! Al vredi pokusati!!! Izgubiti bas ne mozes puno (s obzirom na sadasnjeg izbornika).... :D

Miroslav Kovač

Post Postao/la Miroslav Kovač » 10 vel 2009, 21:38

dragi moji znani i neznai,
već nekoliko dana čitam vaše misli vezano za nešto što očito svi jako volimo,kuglanje.
Rasprave oko izbora novog izbornika repke,mogle bi se oduljiti u nedogled,što bi time dobili?
Činjenica je samo jedna i jednina,"riba smrdi od glave".To treba mijenjati ,a onda će sve ostalo biti lakše.
Znate li da je kuglanje bio prvi sport od priznanja Hrvatske koje je osvajalo medalje na međunarodnim natjecanjima.Točnije, reprezentacija hrvatske-seniorke su na svjetskom prvenstvu osvojile prvu medalju za našu zemlju,također znate li da je jedan mali-veliki ženski kuglački klub iz Zagreba,tadašnja AUTOHRVATSKA u Beču,zajedno sa Grmoščicom,osvojila naziv ekipnih prvakinja Europe,prvih za našu zemlju!
Svi dobro znamo što znače i kao su zvučna imena u Svjetskom kuglanju kada se spomene ime NIKOLE DRAGAŠA,ŠTEFICE KRIŠTOF,DAMIRA FUČKARA,BISERKE PERMAN.Imala sam čast da sam sa tim ljudima igrala i gledala njihovo kuglanje,te da su mi neki od njih bili izbornici,a neki su iako više ne kuglam i dalje moji sportski kuglački idoli.Svijet ih pozna i cijeni,a mi kao i sve one koji su osvajali odličja bilo pojedinačna ili ekipna u svjetskim razmjerima ne znamo cijeniti i njihove rezultat smatramo kao nešto normalno,a savez za sebe pripisuje sve uspjehe.
Žalosno je samo što naše kuglanje,nema svoje mjesto koje ono zaslužuje,jer ljudi koji ga vode ništa ne rade da bi se o rezultatima,igračima,klubovima saznalo više u medijima,da bi vodeće strukture sporta u Hrvatskoj saznale da i ovaj mali sport stvara velike rezultate.
Time bi ovaj sport možda dobio i na nekakvoj popularnosti,a time bi se i po mojoj skromnoj procijeni mogao naći i koji sponzorčić više koji bi omogućio da igrači koji stvaraju rezultate imaju bolje uvjete,a ne da igraju i prehranjuju se za dnevnice od 5 EUR-a,spavaju u kojekakvim hotelima u kojima nitko drugi neće,pa tako naše vodstvo zarađuje i trpa lovu u žepove pojedinaca.Vrijeme je da se stvore uvjeti sa nekim novim,mlađim kadrom,da rade i stvaraju sve da igrači imaju sve,jer oni konačno rade rezultate,igrači su svetinja, ako ima rezultata onda je dobro i Savezu.Mislim da je krajnje vrijeme da ljudi koji tjeraju mlade kuglače da biraju između državnog dresa i buduće egzistencije shvate da igračima stvore uvjete da ukoliko su kvalitetni budu i adekvatno praćeni.U svakom sportu,pa tako i u kuglanju,treba stvoriti tim ljudi koji će raditi za dobrobit sporta.Pitajte Linu Červara da li je on možda vozio svoj auto na pripreme reprezentacije,da li su dečki spavali u sobama od šperploča,da li su imali samo jedan dres,dali nisu imali doktora,psihologa......... Sve to treba da bi bilo vrhunskih rezultata i da bi se sport promicao.A najbolji dokaz je uvijek i samo uvijek rezultat.Nije uvijek bitna lova,bitan je tim ljudi koji će to stvoriti.Ovi se nisu pokazali ni u čemu.Zato skupimo glave,probajmo zajedno misliti za dobrobit sporta i nešto već jednom promijeniti.Nemojmo opet samo pričati,a kad treba nešto napraviti,onda se svi povučemo pod sloganom:Ah,kaj možeš promijeniti kad svi jedan drugog štite.Nije istina,Savez je tu zbog kuglanja,klubova i igrača,a ne kontra.Stoga,skupimo glave i učinimo već jednom nešto da nas priznaju kao sport i sportaše,a ne da sve ovo ostane samo još jedno slovo na papiru.Imam ja još štošta za reći,ali ovo je ono prvo što mi je palo na pamet.Žalosna sam da trpismo nešto što ne valja,jer očito svo to jako,jako volimo.

libek
Nevini

Post Postao/la libek » 10 vel 2009, 23:05

ma koji željko petrović??? kad je on išta znao o kuglanju?? on je izbornik jer je podoban.....a ne jer se razumije u kuglanje ljudi.....nikola dragaš je za mene prvi i posljednji izbor....ima znanje, ima autoritet..(na svjetskom prvenstvu brna nije šljivio petrovića ni 5%, ima pravo) ima volju, (s obzirom na godine).......

el'bolanjo
Tipka sa dve ruke

Post Postao/la el'bolanjo » 10 vel 2009, 23:22

dragi moj libek, zasigurno Nikola Dragas nikad nije bio tvoj izbornik cim ovako zboris, tj nikad nisi igrao/la pod njegovim vodstvom....vjeruj mi kad ti kazem da nije osoba za to mjesto ni u najgorim kombinacijama...to bi bilo kao, haa, a ne ko s konja na magarca...nego vise kao s magarca na tovara :lol: :lol:

tomcat
Zna gdje su sva slova

Post Postao/la tomcat » 11 vel 2009, 13:04

Dragi moj el banyo znam da ti se nije sviđao jer je bio autoritet i nije vam davao da radite što ste htjeli, znam i za slučaj prije Kopra sa Barišićem, Lovrom i ostalima i to nije lijepo ali malo preispitajte sebe da li i vi ne pridonosite tome da se čovjek mora i u drugačijem svijetlu prikazivati.Sjeti se priprema u Osijeku na Pampasu koji je to delirij bio i to odobravaš jer je vama bilo super a uspjeh ?ko pita glavno da smo se mi zabavili.Dragaš je sa vama svima jedan protiv svih bacio samo da vam pokaže i dokaže da se može, pitam koji od vas bi bio to u stanju.Nije da branim Nikolu ali sam za to da je autoritet, svjetska faca u tom sportu,zna dovući sponzore,iskustvo ima i na kraju dobiva mjesečnu plaču za rad sa mladima na području čitave županije i svi to znaju a znaš koliko ga je zvalo u klub ili zainteresiranih a dovedu klince kod njega na trening? nula , 0 , nitko! Mislim da trenutno kod nas jedino on i Miro Liović mogu nešto napraviti sa repkom a i sa ekipom iz saveza tj. imaju muda da im se suprostave samo ekipa iz saveza više brine o dnevnicama nego igračima.Napisat ču vam slučaj kad je IOHKS imao sjednice( za vrijeme Kneževića)članovi su pri ulasku u prostoriju odmah tražili isplatu dnevnice ( prije sjednice)jer nikad se nezna.Čast izuzecima(Funda, Boljat, ima ih na prstu jedne ruke. O čem pričamo, ajmo nešto prvo u klubovima napraviti pa izvršiti pritisak preko delegata na te individue da konačno riješimo te stvari o kojima pričamo a ne samo gledati sitne interese.Neznam zašto nitko ne spomene nigdje i gosp. Jurkovića koji nas je predstavljao a nadsve kako nas je predstavljao prema svijetu.Njemu je bilo dobro i bilo mu je bitno da se ne zamjeramo Njemcima ni na koji način pa je tako radi nezamjeranja Brna i Mario dijelio treče mjesto u Poljskoj što je presedan i mislim da se neće nikad dogoditi više.Hm možda bi mogli i gosp. Jurkovića za izbornika,iskustva ima!

sasa
Forumsko piskaralo

Post Postao/la sasa » 11 vel 2009, 13:19

tomcat je napisao/la:Nije da branim Nikolu ali sam za to da je autoritet, svjetska faca u tom sportu,zna dovući sponzore,iskustvo ima i na kraju dobiva mjesečnu plaču za rad sa mladima na području čitave županije i svi to znaju a znaš koliko ga je zvalo u klub ili zainteresiranih a dovedu klince kod njega na trening? nula , 0 , nitko!
tu su napisane 2 istine:
1. istina je da prima mjesečnu plaću za rad s mladima
2. istina je da trenira 0 djece

Odgovorite