Prijenosi uživo...

Aktualne teme

Re: Prijenosi uživo...

PostPostao/la lukodp » 19 svi 2016

newform1 je napisao/la:Ajde, nakon što su poslušali pa digli kameru da se vide sve staze, no ne kužim da netko tamo ne može pogledati na komp šta se vidi, a šta ne. Da nemaju dovoljno kamera ne bi ništa rekao, ali imaju tri streama, a ako nekaj želiš vidjeti, moraš imati najmanje dva uključena. Spustite brate malo tu kameru, zastave nisu bitne, a niti nas zanima kakvo je vrijeme tamo... Ticker je katastrofalan ako želiš pratiti pojedinačno igrače i cifru na pojedinoj stazi. Nigdje nema prijavljenih ekipa, pa ako nekog igrača osobno ne poznaš, nemaš pojma tko igra na kojoj stazi (zašto Funk nije stavio displeje iznad staza da se zna tko je na kojoj stazi? To im je inače standardna oprema za stazu...). Ako griješim s tickerom, nek mi neko objasni kak to funkcionira...
Sve u svemu, za sada razočaravajuće i na nivou seoskog prvenstva u bacanju kamena s ramena, barem što se tehnikalija tiče... Da, stalno kritiziram, ali kak da napišem da je dobro kad nije...

Da, za ticker ste u pravu. Bilo je OK kod pojedinačnog U18 ali ovo jučer je bio potpuni promašaj. Što se kamera i strema tiće obično ekipa tek na kraju skuži kako sve podesiti i postaviti, takvih problema je bilo i na drugim SP. Inaće, kritike nisu specifične samo za nas iz RH, koliko vidim na YT u FB dosta ima negativnih komentara i iz drugih zemalja vezano uz informatičku popračenost. Mislim da je ovdje problem u Funku i evidentnom neiskustvu ljudi, jer s 4 HD kamere i miksetom koju koliko vidim imaju može se napraviti jako dobar stream uz malo truda i podešavanja... Nadam se da su ljudi u dvorani mogli lakše pratiti jučerašnje rezultate.
Webica je ono što sam i pričao nedovršena, neoptimizirana i na nju se samo stavlja ono što ima i drugdje (PDF), podrška na društvenim mrežama je nikakva, face profil se ne osvježuje (official) - više sadržaja ima na faceu dvorane. Može sve to biti puno bolje ...
Luko Del Ponte
lukodp
Forumsko piskaralo

PostPostao/la julio » 19 svi 2016

nije mi jasno zbog čega ne traže pomoć od ljudi koji to rade godinama (zaprešić , szeged ... ) , ovi prvi su im i domaći u ovom slučaju
imena pišu na onim monitorima koji su za publiku ali morali bi biti semafori sa imenima na sp , upravo zbog ljudi koji prate prvenstvo preko interneta
julio
Raspisani lik

PostPostao/la cezar » 19 svi 2016

Evo mene opet jel bi ovako bilo dobro http://bambuser.com/v/6166189. Ja sam se ponudio za volontiranje ali nisam podoban :o
Najlakše je ljudima reći ono što im se sviđa, to stvarno može svatko, a reći im istinu za to treba imati hrabrosti.
cezar
Forumsko piskaralo

PostPostao/la julio » 19 svi 2016

cezar je napisao/la:Evo mene opet jel bi ovako bilo dobro http://bambuser.com/v/6166189. Ja sam se ponudio za volontiranje ali nisam podoban :o

ovo je odlično
julio
Raspisani lik

PostPostao/la lukodp » 20 svi 2016

Ovo oko live prijenosa je već sve rečeno. Nije idealno ali OK može se pratiti donekle ...
Ali jednostavno mi nije jasno ćemu služi trenutno face profil i webica? Po rezultate i raspored morate na NBC stranice (koji to objavljuju brzinom prosječnog hrvatskog uhljeba u državnoj agenciji), fotki nema (na spomenutim mjestima, ima drugdje) izjava za medije nema, današnji rezultati/sutrašnji raspored/igrač dana ???...
Zbilja očekivao sam više od svega toga. Više informacija dobijem na faceu njemačkog saveza i slovenskog nego tamo gdje bi trebalo ... Dajte si malo truda i odradite to kako treba.
Luko Del Ponte
lukodp
Forumsko piskaralo

Prethodna

Natrag na Kuglanje danas

Na mreži

Trenutno korisnika/ca: / i 1 gost.