Mijenjanje nacionalnog dresa

Aktualne teme
ZrntscheZ
Forumsko piskaralo
Lokacija: Kneževina Međimurje, 46 24' 10.32''N 16 25' 17.81''E

Re: PRVENSTVO SVIJETA U Njemačkoj!

Post Postao/la ZrntscheZ »

To treba pod hitno mijenjati...to su gluposti sa tim mijenjanjem repki...Benedik, Fučkar, a sad i Stoklas za Makedoniju...smiješno...

Daj zamislite da sad recimo Ronaldinho kad ga Dunga izostavi s popisa Brazila krene igrati za recimo Englesku...
ili Raul za Njemačku, Trezeguet za Portugal, Beckham za Norvešku...
nije bitno koliko padne od pogođene kugle...cifra se stvara s većim brojem srušenih drva iz promašaja :roll:
Tara
Zna gdje su sva slova

Post Postao/la Tara »

ZrntscheZ je napisao/la:To treba pod hitno mijenjati...to su gluposti sa tim mijenjanjem repki...Benedik, Fučkar, a sad i Stoklas za Makedoniju...smiješno...

Daj zamislite da sad recimo Ronaldinho kad ga Dunga izostavi s popisa Brazila krene igrati za recimo Englesku...
ili Raul za Njemačku, Trezeguet za Portugal, Beckham za Norvešku...
Zar nije Damir vec neko vreme u Makedonije??? A ako su ih ljudi voljni primiti... i trbaju dobre kuglace.... meni je sasvim ok.... Iako u tom slucaju vec ne igras srcem za SVOJU drzavu.... vec za one koji te za to placaju... uostalom, to je njihova stvar!!!!
Al smatram, da je Uros svakako nepravedno izostavljen sa spiska za Banja Luku, sto je potvrdio i rezultatima.... Urose, uz tebe smo!!! :)
ZrntscheZ
Forumsko piskaralo

jedno su klubovi, drugo se reprezentacije...
mijenjaj klub svake sezone ako želiš, ali repku po meni ne možeš...
nije bitno koliko padne od pogođene kugle...cifra se stvara s većim brojem srušenih drva iz promašaja :roll:
Tara
Zna gdje su sva slova

Post Postao/la Tara »

ZrntscheZ je napisao/la:jedno su klubovi, drugo se reprezentacije...
mijenjaj klub svake sezone ako želiš, ali repku po meni ne možeš...
Ok.... svako ima pravo na svoje misljenje.... ne znam kako u HRV, ali u SLO ustav svakome omogucuje slobodu misljenja..... :)))
sasa
Forumsko piskaralo

Mijenjanje nacionalnog dresa

Post Postao/la sasa »

nisam za to osim u slučaju udaje/ženidbe te odlaska živjeti u novu državu...

meni se čini da svi koji idu u makedoniju recimo, da tamo idu uzeti još jednu plaću za eventualno osvojenu medalju
Tara
Zna gdje su sva slova

Re: Mijenjanje nacionalnog dresa

Post Postao/la Tara »

sasa je napisao/la:nisam za to osim u slučaju udaje/ženidbe te odlaska živjeti u novu državu...

meni se čini da svi koji idu u makedoniju recimo, da tamo idu uzeti još jednu plaću za eventualno osvojenu medalju
A gle... ako to njima odgovara, a drugima mne trebaju takvi vrhunski igraci, onda nek idu.... ne cini mi se kao najbolje resenje... al ocito da i u HRV (s obzirom na Damira i Galja) a i u SLO (Boris B i Uros, Boris Urbanc odbijao od 1998 da nastipu za repku) nesto ne stima??? Kak ne zeli recimo Timo Hoffman promenit drzavu?? I otic igrat za... Sejsele..... :) Mislim da to vec i nije samo do igraca, vec su krivi savezi!!!!!!! A igraci to koriste, i zaradjuju lovu....
Miroslav Kovač

Post Postao/la Miroslav Kovač »

Ja mislim da uopće nije problem u novcima.Svi ti vrhunski kuglači igraju za Makedoniju zato što nisu zadovoljni u svojim savezima,ili su jednostavno izbačeni iz njih bez obrazloženja.
Postavlja se pitanje,kako oni mogu biti dobri za Makedonce a za Hrvatski i Slovenski savez nisu.
Tko će mi reć da Boris Benedik nije dobar,i kao igrač i kao čovjek.Pozitivniju osobu nisam dugo,dugo upoznao,a Borisa znam već masu godina.
Tara
Zna gdje su sva slova

Post Postao/la Tara »

Miroslav Kovač je napisao/la:Ja mislim da uopće nije problem u novcima.Svi ti vrhunski kuglači igraju za Makedoniju zato što nisu zadovoljni u svojim savezima,ili su jednostavno izbačeni iz njih bez obrazloženja.
Postavlja se pitanje,kako oni mogu biti dobri za Makedonce a za Hrvatski i Slovenski savez nisu.
Tko će mi reć da Boris Benedik nije dobar,i kao igrač i kao čovjek.Pozitivniju osobu nisam dugo,dugo upoznao,a Borisa znam već masu godina.
Dobro, ja sam se samo nadovezala, da taman i da dobijaju lovu, svejedno.... ljudi zele trajati na kuglackoj sceni, a ne bit sikanirani iz repke zbog godina, zbog ne znam cega.... A drago mi je da imam istomisljenika!!!! Hvala Miro, jer sam vec mislila da ce me ljudi ovde progutat! :D
sasa
Forumsko piskaralo

Post Postao/la sasa »

pa novci nisu primarni, dalmatinci bi rekli - to je dišpet :)

oni imaju blizu 50 godina i nemaju vremena čekati da se promijeni izbornik jer će tada biti još 5 godina stariji
reprezentativno vrijeme im prolazi, nepravedno su izostavljeni i otišli su drugdje gdje im je bolje

ali to nije dobro za kuglanje
ZrntscheZ
Forumsko piskaralo

svi ti vaši razlozi (nezadovoljstvo savezom, izbornikom i slično) stoje i uopće ih ne osporavam...ali to sve postoji i u drugim sportovima pa u pravilu nije dopuštena promjena dresa...
ako se radi o udaji/ženidbi onda bi još moglo proći plus neki uvjet od 2-3g života u toj državi, ali ovako nikako...

u nogometu je to dobro uređeno...nema promjene i gotovo...tako je i najbolje

rukomet je tu zašao u krive vode također...Srbi i Kubanci za Madžarsku, Dušebajev i Urios za Španjolsku, Šterbik prvo za Srbiju, pa Madžarsku ak se dobro sjećam, a sad će za Španjolksu, Rutenka za Bjelorusiju, pa Sloveniju sada isto za Španjolsku, Oleg Veliki za Ukrajinu pa sad Njemačku...

sjetite se kakva je bila hajka na Duju-Al Draganju kad je htio u Katar...

druge su priče Mirna Jukić koja cijeli život nastupa za Austriju ili Dudu koji je kao klinac došao u HR...

to je moje mišljenje i meni osobno se to ne sviđa te da imam priliku utjecati na to sigurno bih zabranio ili uveo strašno restriktivne uvjete...

i ne samo to, kolko god cijenim te kuglače kao kuglače, toliko mi isto tako pada mišljenje o njima kao osobama...
Odgovorite