Mijenjanje nacionalnog dresa

Aktualne teme
hermitko
Nevini

Re: Mijenjanje nacionalnog dresa

Post Postao/la hermitko »

Da, samo si ti razlog da sam se uključio. Uvijek mi nije fer, kada pričaju ljudi, koji su čuli samo jednu stran i onda govore o onoj strani kao o istini. Kad čuješ oboje strane onda možeš da usporediš. Istina je uvijek negdje između.

Nemojte me pogrešno razumjeti. To što se je Uroš odlučio zaigrati za makedoniju, to je njegova stvar. On je čovjek za sebe i može se odlučiti kako on to želi. Pravila su takva, da to dozvoljavljajo. Ja osobno to ne odobravam, ali ču poštovati njegovu odluku.
Tara
Zna gdje su sva slova

Post Postao/la Tara »

hermitko je napisao/la:Da, samo si ti razlog da sam se uključio. Uvijek mi nije fer, kada pričaju ljudi, koji su čuli samo jednu stran i onda govore o onoj strani kao o istini. Kad čuješ oboje strane onda možeš da usporediš. Istina je uvijek negdje između.

Nemojte me pogrešno razumjeti. To što se je Uroš odlučio zaigrati za makedoniju, to je njegova stvar. On je čovjek za sebe i može se odlučiti kako on to želi. Pravila su takva, da to dozvoljavljajo. Ja osobno to ne odobravam, ali ču poštovati njegovu odluku.
Prihvatam Mitja da si u pravu!!!! Ok.... Istina je izmedju... :) svaki dan naucim nest novo!!!! ;)
Al sad mi jos kazi, da ti zbog toga pada misljenje o Urosu kao o coveku... sto je takodje bilo spomenuto ranije... :S
sasa
Forumsko piskaralo

Post Postao/la sasa »

a takvim prelascima tko kada i kuda hoće nisu krivi ni oni sami ni njihovi savezi već, kako bi miloš rekao, ona 2 debela nijemca što vode svjetsko kuglanje koji nisu regulirali takva pitanja
hermitko
Nevini

Post Postao/la hermitko »

sasa je napisao/la:a takvim prelascima tko kada i kuda hoće nisu krivi ni oni sami ni njihovi savezi već, kako bi miloš rekao, ona 2 debela nijemca što vode svjetsko kuglanje koji nisu regulirali takva pitanja
dobro si to napisao. Ako bi imali isto pravilo kao kod nogometa, onda danas ne bi imali ovakvih diskusija :lol:
Tara
Zna gdje su sva slova

Post Postao/la Tara »

hermitko je napisao/la:
sasa je napisao/la:a takvim prelascima tko kada i kuda hoće nisu krivi ni oni sami ni njihovi savezi već, kako bi miloš rekao, ona 2 debela nijemca što vode svjetsko kuglanje koji nisu regulirali takva pitanja
dobro si to napisao. Ako bi imali isto pravilo kao kod nogometa, onda danas ne bi imali ovakvih diskusija :lol:
Znaci da bi ja jos uvek bila u FIQ-u registrovana za SRB,.... neeeeeeeeee..... neeeeeeee.... samo to ne!!!! meni je super ovako!!!!! :)
Sad nek reguliraju kako hoce.... :D
Uroš - fan
Nevini

Post Postao/la Uroš - fan »

Ma zašto se ne bi mijenjao grb?? I ja bih isto tako postupio. Uroš je gladan svjetskih medalja, nastupa na SP, želi ostaviti veliki trag u svjetskom kuglanju zasigurno kao i svi mi... Ne poričem, sigurno Urošu nije lako niti će mu biti lako bude li slušao makedonsku himnu negdje kad osvoji nešto, ali koga ne bi uvrijedilo ne pozivanje igrača takvog kalibra u reprezentaciju?!

Pogledajte, makedonci su ga primili, prigrlili.... Ne znate čuvat svoje bisere kao ni Hrvati...(Fućkar, Galjanić)...neću reći imena još renomiranih hrvatskih igrača koji negoduju i planiraju otići iz hrv.reprezentacije. Pogledajte kako će se makedonci odnosit prema Urošu, sigurno će učinit sve da ga zadrže i bez obzira na godine, na biciklizam, na uspone i padove...ZVAT ĆE GA U REPREZENTACIJU jer je to Uroš Stoklas!

TAMO SI - GDJE TE SRCE VUČE, GDJE SI SRETAN...ŽELIŠ BITI SA LJUDIMA S KOJIMA ĆEŠ BITI SRETAN...u Sloveniji Uroš očito ne može, tako je zaključio - IDEM DALJE POTRAŽITI MJESTO GDJE ĆU IGRAT I GDJE ĆE ME LJUDI PRIVOLJETI.

Isto tako ako je Uroš igrač za lovu PA ŠTA?! Ma ja mu skidam kapu do poda, to je za mene legenda...jer se neće dati zaj....vati kojekakvim šarlatanima koji će ga EMOCIJAMA I SRCEM vezati za državu iz koje je... I SVI MU ZAMJERAMO, UROŠ NEMA SRCA, KAKO MOŽE SLUŠAT TUĐU HIMNU, KAKO MOŽE IZDAT SVOJU ZEMLJU... PA DRAGI MOJI, AKO TAMO NIJE SRETAN, SREĆU ĆE POTRAŽITI NEGDJE DRUGDJE...
Mesko
Zna gdje su sva slova

Post Postao/la Mesko »

nek igra čovjek za koga hoće.....ako misli da će mu tamo biti bolje zašto mu to treba uskratiti??...:D:D
pirate_madox
Nevini

Post Postao/la pirate_madox »

Ljudi, pa niti jedan post nije vezan uz temu. O čemu vi pričate. HALO!!!

Tema je: ''Mijenjanje nacionalnog dresa''

Ja se slažem s tim, i mislim da bi trebo biti kockasti kao i u nogometnoj reprezentaciji.
Uroš - fan
Nevini

Post Postao/la Uroš - fan »

da pirate, majstore tema je 'mijenjanje nacionalnog dresa'... što ti nije jasno???

o čemu bi ti pričao pod ovim naslovom kad si tako pametan? šta se petljaš kad ne razumiješ...
leo
Tek protipkao

Post Postao/la leo »

MAKEDONIJA:Benedik,Fučkar,Galjanić,Stoklas...HALOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOO!Sve pravi Makedonci.
Još samo da uzmu Zavarka i Paštara .
Odgovorite