Mijenjanje nacionalnog dresa

Aktualne teme
Vanja - Osk
Nevini

Re: Mijenjanje nacionalnog dresa

Post Postao/la Vanja - Osk »

Vauuu kak ti sve znaš! :D da nije samo Uroš...šta bi ja bez tebe da mi nisi rekao da je i Fučkar u pitanju..da nisu možda i Galjo i Benedik u pitanju?!?!
Hajde slavonac...ti ipak znaš. halo. :roll:

SLAVONAC

Post Postao/la SLAVONAC »

Alo mali.....Meni je ipak puno važnije da naši dečki igraju za našu repku ako to po čemu zaslužuju,nego da li će Uroš igrati za Sloveniju,i da budemo načisto Uroš je meni u puno stvari naj naj ali je ipak Slovenac i kad već kako ti kažeš ne može igrati za svoju repku mogao je probati i za nas sa svojim stažom kod nas ne bi mu to bilo ništa novo.

Vanja - Osk
Nevini

Zasmetao me komentar 'halo. Nije samo riječ o Stoklasu'. Znam da nije samo riječ o njemu, vrlo dobro znam.
Ali htio sam prokomentirati njegovo stanje obzirom da smo prijatelji i da mi je njegova situacija
puno bliža od situacije ostalih kuglača koji su mijenjali reprezentativni dres.
I meni je žao i Fučkara i Galjanića :( i ne bi trebali gubiti igrače takvog kalibra...
A, još nešto...Stoklas je mogao igrati za našu reprezenataciju. Možda nemaš informaciju, ali
Uroš je bio blizu igranja za našu repku i on sam je to htio. No, dalje..perem ruke od svega,
neću komentirati...ono ostalo, razgovori - pregovori su Uroševa stvar i stvar saveza s kojima je
pregovarao. Što je bilo, kako je bilo...gdje je zapelo, propalo...o tome više nitko ne vodi računa, to je gotovo.
Očito je zapelo sa naše strane jer ona druga (Uroš) je bila spremna.

Tebi ako je stalo samo do naših dečkiju, OK, poštujem. I MENI JE STALO, da se razumijemo!!! A stalo mi je i do Uroša,
zbog prijateljstva i zato jer je čovjek... i ne gledam po tome je li Slovenac, to mi je
totalno nevažno!

SLAVONAC

Post Postao/la SLAVONAC »

Daj molim te mi malo pojasni to prijateljstvo sa obzirom na godine ,rang ,ti početnik a on stari lisac,ti u Osijeku a on u Sloveniji ,a nekako se i ne sječam kada ste vas dvoje kuglali zajedno i u kojem to klubu, izvini nisam upučen.

avi
Nevini

Post Postao/la avi »

SLAVONAC je napisao/la:Daj molim te mi malo pojasni to prijateljstvo sa obzirom na godine ,rang ,ti početnik a on stari lisac,ti u Osijeku a on u Sloveniji ,a nekako se i ne sječam kada ste vas dvoje kuglali zajedno i u kojem to klubu, izvini nisam upučen.

Ti stvarno ne znas puno o kuglnju. Vanja slazem se s tobom.

Tara
Zna gdje su sva slova

Post Postao/la Tara »

SLAVONAC je napisao/la:Daj molim te mi malo pojasni to prijateljstvo sa obzirom na godine ,rang ,ti početnik a on stari lisac,ti u Osijeku a on u Sloveniji ,a nekako se i ne sječam kada ste vas dvoje kuglali zajedno i u kojem to klubu, izvini nisam upučen.
Ocito da jako malo znas onda..... Godine ne predstavljaju nikakv problem da bi se ljudi sprijateljili!!!!!! Drugo, (Vanja, ako mi dozvolis, a znam da hoces), Uros i Vanja igraju u istom klubu koji se zove KONIKOM OSIJEK!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

Vanja - Osk
Nevini

Prilikom jedne poruke koje sam dobio od Uroša...napisao je 'prijatelju'.
Iskreno, bilo mi je jako drago...i sretan sam što da se dvoje ljudi mogu družiti i zbližiti
bilo u ljubavi, bilo prijateljstvu bez obzira na godine.
Ne moram biti stari lisac kao on, nije mi važan rang, nije ni važno to što je u Sloveniji, ali
ponosan sam na to što mu mogu reći PRIJATELJU!

Malo smo skrenuli sa teme tj. ja snosim krivicu zbog toga, prihvaćam ju i ispričavam se.
Nastavit ćemo dalje sa temom 'mijenjanje nacionalnog dresa'.
A Vas kolega Slavonac obzirom da ste stariji i da ste mi se obratili sa 'mali' ću zamoliti
da ne izražavamo frustracije i ne 'režimo' obostrano jedan na drugoga. Shvaćam da su Vas moji
prethodni postovi možda ili sigurno uvrijedili, ali obraćali ste mi se kao da sam glup i da ne znam
za ostale kuglače koji su promjenili rep.dres jer sam prikazao i govorio samo o Urošu Stoklasu.
A kako sam napomenuo, njegova situcija mi je bliža i poznatija.

Lijep pozdrav!

Vanja - Osk
Nevini

I VELIKA ZAHVALA Aviju i Tari na podršci...premda ne želim dvije sukobljene strane.
Nadam se da će se Slavonac složiti sa mnom.
Još mi je najviše krivo što je došlo do nesporazuma sa mojim 'bećarom', Slavoncem.
'Sve ti duše sine slavonske uz pjesmu prebole...' P.kazalište ;)

sasa
Forumsko piskaralo

Post Postao/la sasa »

dakle mislim da ovdje možemo završiti s ovom prepiskom nevezanom uz temu
sve postove koji budu potencirali bilo kakvu prepirku ću brisati

negdje smo već spomenuli da je svjetska federacija ta koja određuje kada i kako igrači mogu mijenjati reprezentacije
no što mi možemo učiniti da se to promijeni??
na koga utjecati, kome slati pisma i mailove

tko je uopće hrvatski predstavnik u međunarodnoj federaciji? :D

Odgovorite