Mijenjanje nacionalnog dresa

Aktualne teme
Tara
Zna gdje su sva slova

Re: Mijenjanje nacionalnog dresa

Post Postao/la Tara »

ZrntscheZ je napisao/la:svi ti vaši razlozi (nezadovoljstvo savezom, izbornikom i slično) stoje i uopće ih ne osporavam...ali to sve postoji i u drugim sportovima pa u pravilu nije dopuštena promjena dresa...
ako se radi o udaji/ženidbi onda bi još moglo proći plus neki uvjet od 2-3g života u toj državi, ali ovako nikako...

u nogometu je to dobro uređeno...nema promjene i gotovo...tako je i najbolje

rukomet je tu zašao u krive vode također...Srbi i Kubanci za Madžarsku, Dušebajev i Urios za Španjolsku, Šterbik prvo za Srbiju, pa Madžarsku ak se dobro sjećam, a sad će za Španjolksu, Rutenka za Bjelorusiju, pa Sloveniju sada isto za Španjolsku, Oleg Veliki za Ukrajinu pa sad Njemačku...

sjetite se kakva je bila hajka na Duju-Al Draganju kad je htio u Katar...

druge su priče Mirna Jukić koja cijeli život nastupa za Austriju ili Dudu koji je kao klinac došao u HR...

to je moje mišljenje i meni osobno se to ne sviđa te da imam priliku utjecati na to sigurno bih zabranio ili uveo strašno restriktivne uvjete...

i ne samo to, kolko god cijenim te kuglače kao kuglače, toliko mi isto tako pada mišljenje o njima kao osobama...

Samo da te ispravim!!!! Sterbik nije nijednu utakmicu branio u madjarskom dresu!!!!! NIJEDNU!!!!! :P A to da je sad uzeo spansko drzavljanstvo stoji, zato sto u Realu ima previse stranaca!!!! A i Srbi su otisli u HUN zato sto u Srbiji vise nisu trebali... isto kao i kuglaci u ovom nasem slucaju!!!! Al ti to ne daje za pravo da ti pada misljenje o njima kao osobama!!!!!!!!! Svi do jednog, pocev od Damira koji je prvi otisao, pa Borisa i Galje (koji lik, da ja veceg jos nisam srela) i na kraju Urosa su osobe na koje se mi mladi mozemo sa ponosom ugledati!!!!

ZrntscheZ
Forumsko piskaralo
Lokacija: Kneževina Međimurje, 46 24' 10.32''N 16 25' 17.81''E

Post Postao/la ZrntscheZ »

onda sam i ja potencijalni reprezentativac...samo moram da se odlučim da li ću za Portugal, Lihtenštajn, San Marino ili Fiji igrati...
a mog'o bi probati i za Vatikan...tamo imam veze...

:roll: :roll: :roll: :roll:
nije bitno koliko padne od pogođene kugle...cifra se stvara s većim brojem srušenih drva iz promašaja :roll:

Tara
Zna gdje su sva slova

Post Postao/la Tara »

ZrntscheZ je napisao/la:onda sam i ja potencijalni reprezentativac...samo moram da se odlučim da li ću za Portugal, Lihtenštajn, San Marino ili Fiji igrati...

Pricamo o vrhunskim igracima, a ne o prosecnim igracima.... i mislim da ti komentar nije na mestu!!!! :P

ZrntscheZ
Forumsko piskaralo
Lokacija: Kneževina Međimurje, 46 24' 10.32''N 16 25' 17.81''E

Post Postao/la ZrntscheZ »

i oni nogometaši koje sam naveo u uvodnom postu su vrhunski...pa ne bježe u druge dresove...
kolko god imali o nogometu možda loše mišljenje u tome su daleko zreliji od kuglača...
nije bitno koliko padne od pogođene kugle...cifra se stvara s većim brojem srušenih drva iz promašaja :roll:

sasa
Forumsko piskaralo

Post Postao/la sasa »

Tara je napisao/la:
ZrntscheZ je napisao/la:onda sam i ja potencijalni reprezentativac...samo moram da se odlučim da li ću za Portugal, Lihtenštajn, San Marino ili Fiji igrati...

Pricamo o vrhunskim igracima, a ne o prosecnim igracima.... i mislim da ti komentar nije na mestu!!!! :P
ja bi u švedskoj bio vrhunski igrač...

Tara
Zna gdje su sva slova

Post Postao/la Tara »

sasa je napisao/la:
Tara je napisao/la:

ja bi u švedskoj bio vrhunski igrač...
Mislim da ne bi.... posto su i oni jako napredovali u ovom sportu!!!!!! :P :lol: ups....
Uostalom, pricamo o onima koji su vrhunski u svojoj maticnoj drzavi pa odlaze drugde jer ih tamo trebaju!!! Kuzis???? Radi se o tome, da oni jesu vrhunski i pre nego sto su otisli igrat za MKD, a nisu to tek tada postali!!!!!!!!

sasa
Forumsko piskaralo

Post Postao/la sasa »

Tara je napisao/la:Mislim da ne bi.... posto su i oni jako napredovali u ovom sportu!!!!!! :P :lol: ups....
Uostalom, pricamo o onima koji su vrhunski u svojoj maticnoj drzavi pa odlaze drugde jer ih tamo trebaju!!! Kuzis???? Radi se o tome, da oni jesu vrhunski i pre nego sto su otisli igrat za MKD, a nisu to tek tada postali!!!!!!!!
kako možeš mislit da ne bi kad nemaš pojma kako ja kuglam? :D

Tara
Zna gdje su sva slova

Post Postao/la Tara »

sasa je napisao/la:
Tara je napisao/la:Mislim da ne bi.... posto su i oni jako napredovali u ovom sportu!!!!!! :P :lol: ups....
kako možeš mislit da ne bi kad nemaš pojma kako ja kuglam? :D
Zenska intuicija.... uostalom..... ne radi se o tebi.... :P haloooo.... radi se njima, koji su otisli!!!

hermitko
Nevini

Post Postao/la hermitko »

Ja se slažem sa ZrntscheZ. Ako je problem u savez okej, ali nije ni jedan savez savršan pa nije ni slovenski, ali zato se ne mijenja grb.

Nisam se htio uključiti u ovo ali sam se morao, kad Tara kaže, da se je izbacilo Uroša iz reprezentacije. To je laž. Uroša nije se izbacilo iz reprezentacije, nego samo nije bio među 4 koji so nastupili u Banja Luki. To nije ista stvar. Na pojedinačno idu samo četri igrača, tako da ne mogu svi. Bio je pozvan več na okup reprezentacije u novembru i osigurao mjesto za njemačku, ali je to on odbio.

Tara
Zna gdje su sva slova

Post Postao/la Tara »

hermitko je napisao/la:Ja se slažem sa ZrntscheZ. Ako je problem u savez okej, ali nije ni jedan savez savršan pa nije ni slovenski, ali zato se ne mijenja grb.

Nisam se htio uključiti u ovo ali sam se morao, kad Tara kaže, da se je izbacilo Uroša iz reprezentacije. To je laž. Uroša nije se izbacilo iz reprezentacije, nego samo nije bio među 4 koji so nastupili u Banja Luki. To nije ista stvar. Na pojedinačno idu samo četri igrača, tako da ne mogu svi. Bio je pozvan več na okup reprezentacije u novembru i osigurao mjesto za njemačku, ali je to on odbio.
Joj Mitja... dobro znas da nisam tako mislila.... Znam da je bio na spisku al nije usao u 4!!! PARDON MITJA!!!!!!! ccc........
I sad sam ja razlog sto si se ukljucio.... :P

Odgovorite