Repka za Dettenheim

Aktualne teme

Repka za Dettenheim

PostPostao/la el'bolanjo » 13 vel 2009

Netko je poželio ovu temu...pa kad narod hoće...

Nabrojite 10 igrača ili igračica koje bi željeli vidjeti da brani naše boje na svjetskom prvenstvu (toliko ih se prijavljuje za meč, ako se ne varam 2 rezerve +2 taktičke zamjene, ne pitajte me koja je razlika...nemam pojma)

slobodno naglasite ko su vam prva šestorka.... malo promislite i ozbiljno se primite posla imaginarnog izbornika. Možda nije lako kao se čini....

pozdrav kugloljupci
el'bolanjo
Tipka sa dve ruke

Re: Repka za Dittenheim (ili kak se već piše)

PostPostao/la ZrntscheZ » 13 vel 2009

Ali prvo da utvrdimo jednu stvar...

Da li se ide prvenstveno na rezultat u Njemačku ili je više želja pomlađivanje i stvaranje kostura repke za sljedećih 10g ?

mislim da je to veoma važno pitanje i na temelju njega se trebaju definirati kandidati...
ako se radi o drugoj varijanti onda po meni tek 2 dvojica iskusnijih, da ne kažem stari(jih), dolaze u obzir da budu unutra, a ako se ide po rezultat onda može i cijelo vijeće staraca...
nije bitno koliko padne od pogođene kugle...cifra se stvara s većim brojem srušenih drva iz promašaja :roll:
ZrntscheZ
Forumsko piskaralo

Lokacija: Kneževina Međimurje, 46 24' 10.32''N 16 25' 17.81''E

joooj kaj vi međimurci volite komplicirat :lol: (ovo je šala)

ovo je ionako riječ o imaginarnom biranju repke....i netreba produbljivat i komplicirat si stvar....zamisli si da nisi nedodirljivi Ž.P. i da ti rezultat na idućem prvenstvu ovisi o idućem mandatu, pa nabroji ljude s kojima misliš i vjeruješ da bi napravio najbolji mogući uspjeh....
el'bolanjo
Tipka sa dve ruke

PostPostao/la sasa » 13 vel 2009

a običaj je na forumu uz postavljanje nekog pitanja i pokušati dati svoj odgovor na njega

tako bi pokretač topika isto trebao napisat i svoje mišljenje, kojih 10 bi on poveo da je izbornik...
sasa
Forumsko piskaralo

ajd nek ti bude onda jednostavno...

Brna, Mario, Matko, Mance, Kasum...Ukalović, Čota...i kolko god je ovaj deda stalno u vrhu nekak se oko Boreta lomim...ipak je to 61 godina na leđima...
za popunu od 10 mjesta isključivo mlade...Bruno i Uzelac (ili eventualno Košutić ml. ako bude kuglana na prvenstvu razbijačka pa da će davati 40 drva nagrade...mada, osobno ne volim taj dum-dum stil igre)
nije bitno koliko padne od pogođene kugle...cifra se stvara s većim brojem srušenih drva iz promašaja :roll:
ZrntscheZ
Forumsko piskaralo

PostPostao/la Croman007 » 13 vel 2009

My team za Dittenheim:klasika-Mario Mušanić,Matko Bulka i Branislav Bogdanović,zatim Stanko Čota,Darko Kasumović,Danijel Funda i Bore Juričević i pozvao bih Brunu Milinkovića,Nikolu Uzelca i Igora Šarkezija(mada kako sada igra a neznam zašto tako loše igra ne bih ni u ludilu zvao),umjesto Šarkezija bi zvao jednog Kovača ali ne mogu se odlučiti kojega :?: :?: :?:
Croman007
Raspisani lik

sasa je napisao/la:a običaj je na forumu uz postavljanje nekog pitanja i pokušati dati svoj odgovor na njega

tako bi pokretač topika isto trebao napisat i svoje mišljenje, kojih 10 bi on poveo da je izbornik...

POŠTENO

Bulka, Mušanić, Juričević, Mance, Funda, Čota, Bogdanović, Milinković, Kasumović, i ja bi poveo Košutića da mi netko garantira da je kuglana kao na Mertojaku ili Bjelovaru....Šarki trgni se još popis nisam prijavio FiQ-u :lol:

uvijek postoji strah od "debitanata" u srednjim godinama (Kasum i Čota), iskustvo od prije je to pokazalo, ali hrabrost daje fenomenalan nastup Juričevića u Novom Sadu (debitirao sa 57 godina)

Pokušao bi se pobrinut da se promjeni odnos prema reprezentativcima i u financijskom smislu, pa možda Stoklasi i Benedici nebi morali bježati tako daleko na jug, e sad dal bi janeza u ekipi prosudite sami, ako je vrhunski, a glava mi u torbi, bez pardona bi ga stavio da igra
mislim da jaču reprezentaciju nemožemo sastavit...a trenutna forma će pokazat kojih 6 će započet....

pa dragi moji U BOJ U BOJ...!!!!
el'bolanjo
Tipka sa dve ruke

Re: Repka za Dettenheim

PostPostao/la tomcat » 13 vel 2009

Po zadnjim informacija Njemačka je tražila od Funka da kuglana bude napravljena bez odbijanaca tj.ono što se pokupi sve ostaje u kanalu, nešto slično bovlingu, nema povrata čunjeva i po riječima Thomasa S. već je i proba napravljena te uz male korekcije morala bi biti takva i na svjetskom. Razlog su razbijači ala:Čalić,Zavarko, Lupu i ini , oni baš nemaju nešto takvog tipa igrače.Ako će biti tako po meni br.1 je Mušanić,Bogdanović(al baš nema želju nešto po pričanju),Ukalović,Kasumović,Juričević,Funda,Špiljar,Kovač A,Mance i Bulka.
tomcat
Zna gdje su sva slova

Re: Repka za Dettenheim

trebalo bi takve fine kuglane propisati onda i za HR...
ajmo još jednom u rekonstrukciju svih objekata...kad već mila nam Vlada tvrdi da nema krize kod nas
ZrntscheZ
Forumsko piskaralo

PostPostao/la Tara » 13 vel 2009

el'bolanjo je napisao/la:
uvijek postoji strah od "debitanata" u srednjim godinama (Kasum i Čota), iskustvo od prije je to pokazalo, ali hrabrost daje fenomenalan nastup Juričevića u Novom Sadu (debitirao sa 57 godina)

Lukica, koliko se ja secam, Cota je igrao u Novom Sadu 2005.... Ako gresim, ispravi me!
Tara
Zna gdje su sva slova

Sljedeća

Natrag na Kuglanje danas

Na mreži

Trenutno korisnika/ca: Google [Bot] i 1 gost.