Repka za Dettenheim

Aktualne teme
Odgovorite
goran bratkovic
Tek protipkao

Re: Repka za Dettenheim

Post Postao/la goran bratkovic »

ako treba biti nekakvih 12 ljudi bilo bi: Mušanić, Bulka, Kasumović, Čota, Bogdanović, Funda...pa malo domaka...Špiljar, Pušić, Zovko...Uzelac N, Mance, Dragičević. S tim da smatram da su po rezultatima zaslužili i Luka i Bore al mislim da bi im turnirski način igranja previše naškodio kvaliteti igre u nastupima koji bi bili treći ili četvrti dan. otprilike, bez puno razmišljanja i analize, to bi bilo to.

krcko
Zna gdje su sva slova

Post Postao/la krcko »

Slažem se.Svi mi znamo nabrojati 8, 10, 12, ili 20 najspremnijih igrača. Međutim , pitam se što mi želimo od njih?
Moraju i odigrati.
Točno, koji su to rezultati koji danas piju šampanjac ? Ako to ne želimo, dajmo im odmah diplome za djelatnike u turizmu i pošaljimo npr. najljepše, one koji znaju kvalitetno trošiti stipendije, samo one koji su mladi itd...
Možemo li ih sa konstantnom nebrigom pripremiti ? Ma možemo, tak i tak nema love.
Imamo li kvalitetu ? Kako da znamo kad nismo skoro ni probali.
Ajde gospodo iz HKS pokažite koji su to instrumenti kojima mislite dovesti kuglanje na stare staze slave. Figa u džepu? Vidimo se poslije SP. Ako se nešto dobije, odlično, ako ne, opet dobro.

Nikola
Raspisani lik

Post Postao/la Nikola »

sasa je napisao/la:sve sami odgovori kao da samo muška reprezentacija postoji :D

koga voditi od žena?

do 18 ja vidim 3 sigurne, cvitković i nanić te skupnjakica...

Mislim da ste u cijeloj priči zaboravili cure iz ogulinskog Policajca. Ako ništa,barem jednoj treba dati šansu. Sve cure još mogu igrati za U-18 repku. Osvojile su i ekipno državno U-23 i U-18,najvjerojatnije će u kvalifikacije za prvu ligu. Moj izbor je Ana Puškarić, cura ima konstantu, a na pojedinačnom prvenstvu Hrvatske je imala jedan od boljih rezultata,ali je imala nesreću u ždrijebu. Jasmina Dubić također igra dobro,ali je živac.. :twisted:

galacticos
Nevini

Post Postao/la galacticos »

Bratković ne razumijem zašto Dragičević i Pušić???Bez uvrede ali se baš i nisu pokazali kao igraći za reprezentaciju.Takvih ima mnogo.

goran bratkovic
Tek protipkao

Post Postao/la goran bratkovic »

to sam napisao čisto po svom dojmu dok sam gledao igrajući preotiv njih. znači taj pois izražava moje subjektivno mišljenje koje nije bazirano čak ni na pregledavanju ovogodišnjih rezultata... iskreno, na da mi se baš trošiti vrijeme na tu temu jer stvarajući neko mišljenje na čvršćoj konstrukciji i puno činjenica proizvodi samo veću količinu živciranja kada vidim imaginarne skupine najboljih hrvatskih kuglača koje odu na Svjetsko. za sada mi je to vrijeme korisnije na postdiplomskom i proučavanju materije oko toga.

SLAVONAC

Post Postao/la SLAVONAC »

Ja bih ovako pomladio ekipu i igrala bi mi uz sitne preinake, zavisi od forme, slijedećih 5 godina.Uvijek bi rado uključio neko novo lice što bi isključivo zavisilo od njega.
1. prvak države
2. igrač lige - prvoplasirani
3. igrač lige - drugoplasirani
4 - 8 po rezultatima 5 najboljih U - 23
9 - 10 po rezultatima 2 najbolja U - 18
Imena koja se najčešće spominju na ovoj listi birana od Vas godinama su u repki ali nažalost bez nekih naručitih rezultata zato je moje mišljenje da treba pokušati riskirati sa nekim novim klincima dati im priliku par godina pa šta bude. Usput ja mislim, jasno moje osobno mišljenje je, da naša repka ove godine nema nikakve šanse već u grupi.

krcko
Zna gdje su sva slova

Post Postao/la krcko »

Ništa se ne radi na pet godina, jer takav ciklus ne postoji niti u jednom športu.
Pripreme radiš za SP ili EP te i te godine. Imaš polaznu točku,instrumentarij, planiraš, realiziraš i podnosiš izvješće. Gotovo kume !!! Ili si prošao ili nisi. Zakon športa.

newform1
Forumsko piskaralo

Post Postao/la newform1 »

Imena koja se najčešće spominju na ovoj listi birana od Vas godinama su u repki ali nažalost bez nekih naručitih rezultata zato je moje mišljenje da treba pokušati riskirati sa nekim novim klincima dati im priliku par godina pa šta bude. Usput ja mislim, jasno moje osobno mišljenje je, da naša repka ove godine nema nikakve šanse već u grupi.

Ovo što ti pišeš, s nekim novim klincima je napravio Petrović, pa mi se čini da nismo baš s tim zadovoljni. Kuglanje je specifičan sport, gdje igrač sazrijeva kasnije. Zato i jesu juniori do 23. godine, a vrhunci su između 30. i 40. godine - čast iznimkama, i gore i dole. Činjenica je da igrači traju duže nego u drugim sportovima, i da postoje goleme rezerve razvoja u metodologiji treninga, jer, ruku na srce, kad će netko početi trenirati dva ili tri puta dnevno, šest dana u tjednu, kao u drugim sportovima i trajanje igrača će se smanjiti. Dok je ovakvo stanje, treba tražiti kompromis - izborna natjecanja po nekoj formuli, bilo kojoj, samo ne jer je netko zgodan, ili ne pije pivu - uglavnom ne kao sada.

SLAVONAC

Post Postao/la SLAVONAC »

Očito me ne razumijete što hoću reči pa ću pokušati objasniti. U našoj vrsti zadnjih desetak godina manje više igra dvadesetak igrača, istih igrača, koji ekipno ne osvajaju ništa ili nešto sitno na kapaljku. Mijenjaju se izbornici, godine prolaze, isti igrači ostaju i nažalost jedno veliko NIŠTA i dalje ostaje. U opće ne želim nekoga vređati, pisati o kvaliteti, već samo jedno hoću da kažem ne osvajamo ništa ekipno. Vjerovatno se pomalo kockate pa mi iskreno odgovorite zašto mislite baš sada da će osvojiti i da li bi se kladili na njih. Ja ne bih.
Druga stvar što sam htio objasniti vezana je za mlade, sa moje strane gledanja. Uzet ću za primjer jedno ime, ali imena nisu važna već ključ po kojem bi slagao repku. Prvenstvo U - 23 , godina 2009 , igrač Mance rezultati vrijedni seniorski, preko 600. Da sam izbornik uručio bih mu pozivnicu za seniorsku repku. Da li će igrati o tom po tom ali hoću da mi je na očima. Da li je zaslužio? Da.Da li ima mogučnosti za napredovanje? Da.Zašto? Pa koliko mu je godina.
Opet ponavljam ime nije uopće važno. Važno je da je dokazao da može, ne u svom dvorištu nego na prvenstvu države.
Njegov klub, trener, zajednički sa izbornikom i Savezom trebaju u slijedećem periodu u njega ulagati i od njega pokušati napraviti šampiona. Ne mora to biti ove godine, nek bude za godinu dve mi smo opet profitirali. Eto na takav bi ja način pomladio ekipu i kao i Vi imam pravo na svoje mišljenje a da li sam u pravu ili ne o tom po tom.

pdragicevic
Tek protipkao

Post Postao/la pdragicevic »

Bogdanović,Mušanić,Bulka,Čota,Juričević,Funda,A.Kovać i Mance.

Odgovorite