Repka za Dettenheim

Aktualne teme
Odgovorite
sharky
Tek protipkao

Re: Repka za Dettenheim

Post Postao/la sharky » 04 ožu 2009, 12:53

milan je napisao/la: Sharky drži se i samo peglaj po prvom.. :D :D

prvi i moja rotacija.. :D :D

šestak
Nevini

Post Postao/la šestak » 04 ožu 2009, 12:56

neznam zakaj si mene pozvao da komentiram ali dobro :) :) , po meni na popisu su većinom igrači koji su svi forumaši htjeli da budu..

Sharky drži se i samo peglaj po prvom.. :D :D

Po meni na popisu fali 4 igrača koji su zaslužili biti na tom popisu. To su možda ljudi koji su se trudili, koji su žrtvovali sebe radi kuglanja i koji su na kraju krajeva zaslužili biti na tom popisu, a nisu. A neki koji ...pristojnost molim... i bacaju bezveze su na popisu.

Po meni na popisu fale igrači za koje su većina ljubitelja kuglanja htjela da budu.

milan
Tek protipkao

Post Postao/la milan » 04 ožu 2009, 13:07

Po meni na popisu fali 4 igrača koji su zaslužili biti na tom popisu. To su možda ljudi koji su se trudili, koji su žrtvovali sebe radi kuglanja i koji su na kraju krajeva zaslužili biti na tom popisu, a nisu. A neki koji ...pristojnost molim... i bacaju bezveze su na popisu.

Po meni na popisu fale igrači za koje su većina ljubitelja kuglanja htjela da budu.
zato sam napisao većinom..
sharky je napisao/la:
milan je napisao/la:
Sharky drži se i samo peglaj po prvom.. :D :D

prvi i moja rotacija.. :D :D
samo u meso.. :D :D

mumi
Zna gdje su sva slova

Post Postao/la mumi » 04 ožu 2009, 13:38

Kaj reć za popis kandidata,mislim da opet ima velikih gluposti al dotični očito nemože bez gluposti..Bogdanović,Bulka,Čota,Funda,Mance,Mušanić,Uzelac.Ti igraći su ok.al,Filipančić,Kasumović,Ukalović,Zrile mislim da je to opet velika glupost jer NJIH JE ZVAO AL NIJE ZVAO RECIMO NPR.JURIČEVIĆ,ŠPILJAR,KOVAČ A.I JOŠ BIH MOGAO NABROJAT TAKVIH ISTIH IGRAČA...A velika posebna prića su ŠARKEZI i FRIDL,pa gdje to vodi pa kak je moga njih dvojicu zvat,pa to je največa sramota.ŠARKEZI na medveščaku napravi 498,ovu godinu igra da nemože gore a on ga zove.Pa ovo je za dat na televiziju da cijela hrvatska vidi kak se oni rugaju sa Hrvatskom reprezentacijom,a Fridl je posebna prića zna se zašto je on u repki,zato što igra dvojno za Oglasnika i zato što očito nešto dobro radi dotičnom izborniku.Nek prvi par na svjetskom budu Šarkezi i Fridl!!!!!!!!!!!!!!!!!!

sharky
Tek protipkao

Post Postao/la sharky » 04 ožu 2009, 14:32

mumi je napisao/la:a Fridl je posebna prića zna se zašto je on u repki,zato što igra dvojno za Oglasnika i zato što očito nešto dobro radi dotičnom izborniku.

ti si očito......kad pišeš ovakve stvari....

mumi
Zna gdje su sva slova

Post Postao/la mumi » 04 ožu 2009, 15:05

Gle Šarkezi,ja te osobno nepoznajem...vrijeđanja će uskoro biti sankcionirana zabranom pristupa forumu, molim za pristojno ponašanje bez omalovažavanja te pisanje o temi...a sad mi odgovori po kojem kriteriju si ti i fridl u repki?

Čunj
Tek protipkao

Post Postao/la Čunj » 04 ožu 2009, 15:14

Ova cijela komunikacija i svađa do koje je došlo vam je proizvod rada stručnog stožera, Izbornika i ljudi u savezu.
Biti ću malo konkretniji.
Mario Fridl je odličan, fin i pristojan dečko kojeg svi vole, i mladi i stari, i jedan od rijetkih kuglača koji će uskoro završiti fakultet. Svaka mu čast.
Fridl igra u Oglasniku, igra u Grmoščici, igrao je u juniorskoj reprezentaciji i "igra" u seniorskoj reprezentaciji.
Nigdje ne igra onako kako bi prosječan igrač trebao igrati. Ali, nije Mario Fridl kriv zbog toga. Kriv je trener u Grmošćici i kriv je Izbornik, i kriv je IO koji to sve potvrđuje. Znači kriv je kompletan sustav.
Fridl je nažalost jedini igrač tj. proizvod našeg izbornika (uz Leku). On kada je došao iz Đurđenovca igrao je puno kvalitetnije i preciznije nego sada.
Petrovićeva škola bubanja na pamet bez ikakvog smisla i njegovo forsiranje u seniorsku reprezentaciju dovela je do toga da se dečka osobno proziva, a ne proziva se one koji su glavni krivci zbog čega se tog dečka proziva.
Znači, od kada je on počeo raditi sa njim, dečko je skoro pa ispao iz ekipe Grmoščice, upropastio zlato u Zadru i jedva došao do 65 mjesta na ljestvici igrača lige ove sezone. Nemojte pričati o Fridlu kao dečku, pričajmo o kuglačkom proizvodu Željka Petrovića i njegovim (ne)sposobnostima da radi sa mladim igračima.

Šarkezi, primi se posla i radi. Nitko te nije potjerao sa kuglane, došlo je do krize rezultata. Ali reprezentacija nije mjesto gdje se igrač vadi iz krize. Tamo igraju samo najbolji i najkompletniji igrači. Ti možeš osobno sa Petrovićem raditi kada got poželiš, ali ne i na račun reprezentacije.

goran bratkovic
Tek protipkao

Post Postao/la goran bratkovic » 04 ožu 2009, 15:25

malo si fulao oko teze o "rijetkim kuglačima" koji su ili će završiti fakultet...ili ja poznam krivu populaciju unutar kuglačkog svijeta

sharky
Tek protipkao

Post Postao/la sharky » 04 ožu 2009, 15:29

Čunj je napisao/la:
Šarkezi, primi se posla i radi. Nitko te nije potjerao sa kuglane, došlo je do krize rezultata. Ali reprezentacija nije mjesto gdje se igrač vadi iz krize. Tamo igraju samo najbolji i najkompletniji igrači. Ti možeš osobno sa Petrovićem raditi kada got poželiš, ali ne i na račun reprezentacije.

slažem se da po rezultatima od ove sezone nisam trebo bit u konkureciji al u reprezentaciji sam več 6 godina i sad bi trebo odbit poziv,zašto? u posljednje vrijeme treniram punom parom i vrača mi se forma i volja za igrom,zašto se nebi vratio na staro ako mogu i ako imam priliku... evo,šta bi rekli da se uspijem vratit i odigram na svjetskom ko u košicama? ...vjerujem u sebe i to mi je najbitnije... ako mi netko neželi dat podršku neka se suzdrži od glupih komentara...

mumi
Zna gdje su sva slova

Post Postao/la mumi » 04 ožu 2009, 15:38

Igore neživi se od stare slave,repki trebaju najspremniji i najbolji,Al tvoja forma je trenutačno na razini drugoligaškog igrača.Ja protiv tebe nemam ništa al forma tvoja govori da ti nije mjesto u repki,po kojem kriteriju te zvao.Pa Bruno Milinković je u boljoj formi od tebe i Fridla A.Kovač bih vas ubio 80 čunjeva,a on zove vas dvojicu uvjerljivo najlošijih iz Grmoščice,zar ti to nije malo čudno.Ili možda dogodine prelaziš u Oglasnik????

Odgovorite