Repka za Dettenheim

Aktualne teme
Macna
Zna gdje su sva slova

Re: Repka za Dettenheim

Post Postao/la Macna » 10 ožu 2009, 10:39

milos je napisao/la: junior Čubelić oko 545
imao je 520 i neš sitno.. igrao pored mene

raikkonen23
Tek protipkao

Post Postao/la raikkonen23 » 10 ožu 2009, 15:00

kakvi rezultati,pa mislim da bi ja lagano nasao tamo 580 al onda nebi valjalo odma bi me izbornik izbacio i rekao ne igras sa sredine,i moras malo u teretanu hehehehhee

newform1
Forumsko piskaralo

Post Postao/la newform1 » 10 ožu 2009, 15:02

raikkonen23 je napisao/la:kakvi rezultati,pa mislim da bi ja lagano nasao tamo 580 al onda nebi valjalo odma bi me izbornik izbacio i rekao ne igras sa sredine,i moras malo u teretanu hehehehhee
E to je ključ: ideš u teretanu, rašire ti se ramena i automatski si na sredini. Oni koji bacaju zdesna - za njih nema nade, završit će ko Pavlic, na desnoj gumi...

Tara
Zna gdje su sva slova

Post Postao/la Tara » 10 ožu 2009, 16:51

raikkonen23 je napisao/la:kakvi rezultati,pa mislim da bi ja lagano nasao tamo 580 al onda nebi valjalo odma bi me izbornik izbacio i rekao ne igras sa sredine,i moras malo u teretanu hehehehhee
Haha.... sumnjam da bi te izbornik izbacio.... :)

raikkonen23
Tek protipkao

Post Postao/la raikkonen23 » 13 ožu 2009, 15:39

to ti mislis ,,pa neznas ti izbornika hrvatske ,on ti je takav da ga svi obozavaju pa cak i ja hehehehe ,mene bi pozvao samo da me moze sprdati i zezati,a u ostalom moli boga da nadjem sto manje pa da se moze pravdati,znas leko,igrao si lose moras se malo trgniti pa ce to biti ok

Tara
Zna gdje su sva slova

Post Postao/la Tara » 15 ožu 2009, 10:22

raikkonen23 je napisao/la:to ti mislis ,,pa neznas ti izbornika hrvatske ,on ti je takav da ga svi obozavaju pa cak i ja hehehehe ,mene bi pozvao samo da me moze sprdati i zezati,a u ostalom moli boga da nadjem sto manje pa da se moze pravdati,znas leko,igrao si lose moras se malo trgniti pa ce to biti ok
Al opet bi te pozvao... :D u tome je poenta.... nije bitno sto.... vazno da ides... :D

zeko
Zna gdje su sva slova

Post Postao/la zeko » 19 ožu 2009, 09:12

lukica, dobar video... :lol: :lol:

zna li tko status reprezentativaca? tko je unutra i kaj se desilo?
nitko više ništa ne piše

vidio sam na stranicama hks-a kako su lijepo bili primljeni kod mateše, zna li mateša za ovaj forum?
obratite pozornost na direktnu laž Mezaka:
"Danas su u prostorijama Hrvatskog olimpijskog odbora predsjednik Zlatko Mateša i glavni tajnik Josip Čop primili delegaciju Hrvatskog kuglačkog saveza povodom sudjelovanja na Svjetskom kupu u Rijeci i osvajanja zlata našeg Marija Mušanića. Nakon ugodnog razgovora vezanog za SK u Rijeci........"
možda da pošaljem link na hoo da vide ovi o čemu je riječ...
pa kaj su fridl i uzelac bili u rijeci?
svaka čast fridlu, ali kaj je on radio tamo? on je veliki predstavnik seniorskog kuglanja u hrvatskoj i svijetu! nevjerovatno, mislim nije mi ovdje cilj da pišem pritov fridla, djeteta koje nije nimalo krivo za to što mu se radi ali zar se ne pitaju ovi ostali igrači koji su kvalitetniji i bolji, jesmo li mi budale?
pa zar svi treneri koji imaju kvalitetnije igrače šute na to? predsjednici!!

ova petrovićeva prostitucija mladim kuglačim je zbilja prešla sve granice, mogao je i mog sina od 14god tamo odvesti, kugla bolje od fridla...
ovo je stvarno postalo ismijavanje i idiotizam

ovo stvarno više nema nikakvog smisla!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

KAJTA
Tek protipkao

Post Postao/la KAJTA » 19 ožu 2009, 09:22

Zeko, podržavam te
Kojim legititem su tamo bili,tko im je dao mandat za to,
Predložio sam već da to presijećemo na način da na slijedećem okupljanju se pojavimo i to raspravimo
Pa neće Petrović se bahatiti sa novcima klubova,poreznih obaveznika što izdvajaju za sport i njegovi nalogodavci

zeko
Zna gdje su sva slova

Post Postao/la zeko » 19 ožu 2009, 09:31

kajta, jesi li čuo da se sprema otkaz priprema za SP zbog manjaka novaca?
pa kaj ti isti nisu trebali osigurati buđet za pripreme seniorske reprezentacije, gdje su novci?
pa kaj su sve pare pokrali?

devetka
Nevini

Post Postao/la devetka » 19 ožu 2009, 10:09

zeko je napisao/la:lukica, dobar video... :lol: :lol:

zna li tko status reprezentativaca? tko je unutra i kaj se desilo?
nitko više ništa ne piše

vidio sam na stranicama hks-a kako su lijepo bili primljeni kod mateše, zna li mateša za ovaj forum?
obratite pozornost na direktnu laž Mezaka:
"Danas su u prostorijama Hrvatskog olimpijskog odbora predsjednik Zlatko Mateša i glavni tajnik Josip Čop primili delegaciju Hrvatskog kuglačkog saveza povodom sudjelovanja na Svjetskom kupu u Rijeci i osvajanja zlata našeg Marija Mušanića. Nakon ugodnog razgovora vezanog za SK u Rijeci........"
možda da pošaljem link na hoo da vide ovi o čemu je riječ...
pa kaj su fridl i uzelac bili u rijeci?
svaka čast fridlu, ali kaj je on radio tamo? on je veliki predstavnik seniorskog kuglanja u hrvatskoj i svijetu! nevjerovatno, mislim nije mi ovdje cilj da pišem pritov fridla, djeteta koje nije nimalo krivo za to što mu se radi ali zar se ne pitaju ovi ostali igrači koji su kvalitetniji i bolji, jesmo li mi budale?
pa zar svi treneri koji imaju kvalitetnije igrače šute na to? predsjednici!!

ova petrovićeva prostitucija mladim kuglačim je zbilja prešla sve granice, mogao je i mog sina od 14god tamo odvesti, kugla bolje od fridla...
ovo je stvarno postalo ismijavanje i idiotizam

ovo stvarno više nema nikakvog smisla!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
Slažem se s tobom. Ovi koji su trebali iči neće se buniti jer nemaju karakter i ne žele reći ono što misle. A oni koji su išli bez veze, isto nemaju karakter i ne žele reći ono što misle. Kuglanje je mali sport i ak se zamjeriš sa vodećima, ne piše ti se dobro. Zato svi šute i rade kak im se kaže. Predstavnici klubova bi se trebali suprotstaviti tome, ali ni oni se ne žele miješati u to. Bitno da okreću lovu u klubu i boli ih k... za njihove igrače koji su podcijenjeni i omalovažavani od strane HKS-a.

Odgovorite