Repka za Dettenheim

Aktualne teme
andrej kovač
Zna gdje su sva slova

Re: Repka za Dettenheim

Post Postao/la andrej kovač »

Pozdrav.

Zeko,u tvojoj rečenici se krije sav naš kuglački problem.Citiram:"pa zar svi treneri koji imaju kvalitetnije igrače šute na to? predsjednici!!"
Dokle god budu klupski funkcioneri tražili neki svoj profit preko igrača koji svojim trenutnim kvalitetama nisu niti blizu reprezentaciji,dotle će igrači koji svojom kvalitetom zaslužuju da nose nacionalni dres biti u drugom planu.Tu spominjem rečenicu od Bolanče:"Bolje vrabac u ruci,nego golub na grani."Takva financijska rješenja niti su dugoročna,niti etička,niti edukativna,a ponajmanje sportska. Na kraju će ti klubovi ostati bez tih mladih igrača,jer njihov igrački razvoj ide u krivom smjeru,zato što dobivaju krivu sliku o prioritetima igrača.Prioriteti mladih igrača,neafirmiranih,koji jesu talenti,treba biti rad i trening na kuglani,a ne da ih se stavlja u "vatru" kao što to radi naš savez,a sukrivci su i klubovi tih igrača i pušta ih se da se prepucavaju na ovom forumu sa kuglačkim pukom i tako stavljaju u drugi plan glavne krivce za ovakvo stanje u našem sportu.Na drugoj temi u ovom forumu se čak i izaziva na dvoboj reprezentaciju i omalovažava dečke koji su pozvani pojedinim ispadima,kao,recimo od Kajte koji kaže da pozvani reprezentativci nemaju kuglačko srce ili Osječkih tablica koji kaže da neće trenirati poslije zadnjeg kola i u smislu toga da će opet biti puno bolji od pozvanih,.To je smješno,iz mog kuta gledanja,jer se oni nisu sami pozvali i ne smije ih se ponižavati.Oni vole ovaj sport isto koliko i mi svi drugi.Dakle,gospodo klupski čelnici,a to vrijedi i za tebe Kajta,budite pošteni,krenite od svog dvorišta i nemojte se zadovoljavati mrvicama koje vam bacaju odozgo,nego postupite sportski,etički i pošteno i donesite nam nešto novo i dobro u naš sport,pa i ako izgubite,barem ćete moći pogledati svakom kuglaču u oči i oni će vam se zahvaliti na trudu,jer mi igrači bez funkcija možemo ovdje pisati do prekosutra i ne možemi napraviti ništa,ali Vi bogme možete.
andrej kovač
Zna gdje su sva slova

devetka je napisao/la:
zeko je napisao/la:lukica, dobar video... :lol: :lol:

zna li tko status reprezentativaca? tko je unutra i kaj se desilo?
nitko više ništa ne piše

vidio sam na stranicama hks-a kako su lijepo bili primljeni kod mateše, zna li mateša za ovaj forum?
obratite pozornost na direktnu laž Mezaka:
"Danas su u prostorijama Hrvatskog olimpijskog odbora predsjednik Zlatko Mateša i glavni tajnik Josip Čop primili delegaciju Hrvatskog kuglačkog saveza povodom sudjelovanja na Svjetskom kupu u Rijeci i osvajanja zlata našeg Marija Mušanića. Nakon ugodnog razgovora vezanog za SK u Rijeci........"
možda da pošaljem link na hoo da vide ovi o čemu je riječ...
pa kaj su fridl i uzelac bili u rijeci?
svaka čast fridlu, ali kaj je on radio tamo? on je veliki predstavnik seniorskog kuglanja u hrvatskoj i svijetu! nevjerovatno, mislim nije mi ovdje cilj da pišem pritov fridla, djeteta koje nije nimalo krivo za to što mu se radi ali zar se ne pitaju ovi ostali igrači koji su kvalitetniji i bolji, jesmo li mi budale?
pa zar svi treneri koji imaju kvalitetnije igrače šute na to? predsjednici!!

ova petrovićeva prostitucija mladim kuglačim je zbilja prešla sve granice, mogao je i mog sina od 14god tamo odvesti, kugla bolje od fridla...
ovo je stvarno postalo ismijavanje i idiotizam

ovo stvarno više nema nikakvog smisla!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
Slažem se s tobom. Ovi koji su trebali iči neće se buniti jer nemaju karakter i ne žele reći ono što misle. A oni koji su išli bez veze, isto nemaju karakter i ne žele reći ono što misle. Kuglanje je mali sport i ak se zamjeriš sa vodećima, ne piše ti se dobro. Zato svi šute i rade kak im se kaže. Predstavnici klubova bi se trebali suprotstaviti tome, ali ni oni se ne žele miješati u to. Bitno da okreću lovu u klubu i boli ih k... za njihove igrače koji su podcijenjeni i omalovažavani od strane HKS-a.

Samo bih zamolio da se ne stavlja sve u isti koš.Ja sam se i više nego jasno izjasnio.Sportski pozdrav.
devetka
Nevini

Post Postao/la devetka »

Zašto nisi išao preko kluba? Ovako si sam, nitko te ne podržava i ništa ne možeš postići. Trebo si ići preko kluba, jer baš u tvom klubu se pravi zavrzlama. Daju se najlošiji igrači u repku, a najbolji se ne zovu. Pa ako predstavnik kluba kaže - ja nedam svog najlošijeg igrača, ako hočete uzmite najboljeg - onda bi to već bila druga stvar i možda bi se tako nešto napravilo i u drugim klubovima.
andrej kovač
Zna gdje su sva slova

devetka je napisao/la:Zašto nisi išao preko kluba? Ovako si sam, nitko te ne podržava i ništa ne možeš postići. Trebo si ići preko kluba, jer baš u tvom klubu se pravi zavrzlama. Daju se najlošiji igrači u repku, a najbolji se ne zovu. Pa ako predstavnik kluba kaže - ja nedam svog najlošijeg igrača, ako hočete uzmite najboljeg - onda bi to već bila druga stvar i možda bi se tako nešto napravilo i u drugim klubovima.
Pročitaj moj post prije tvoga napisan jedno pol sata do sat i mislim da će sve biti jasno.
SLAVONAC

Post Postao/la SLAVONAC »

Negdje na jednom postu sam spomenio da je pitanje šta rade treneri, predstavnici klubova, ali nitko se nije ni osvrnuo na to pa ću ponoviti. Ne služe treneri samo za slikanje. Nekako mislim da bi oni prvi trebali reagirati u zaštitu igrača, počev prema klupskoj upravi, pa prema sucima za vrijeme utakmica a da o odlukama Saveza ni ne pričam. Međutim mislim da rijetko kada ijedan trener to napravi a i na ovom forumu gdje ima svega i svačega baš nisam pročitao neku pravu trenersku, gdje stoji iza svoga igrača. Zato bih Vam i postavio pitanje šta to rade treneri u Vašim klubovima, malo šale, uče li Vas kuglati gospodine Kovač.
devetka
Nevini

Post Postao/la devetka »

Niti nas uče kuglat niti se brinu o našim pravima, a glavno da znaju filozofirat. To im je valjda jedina funkcija.
KAJTA
Tek protipkao

Post Postao/la KAJTA »

andrej,
kada sam rekao da nemaju kuglačko srce a sam u daljnjem tekstu pišeš o moralu itd a ne bi želio niti jenog po imence prozvati
zar rezultate koje su postigli u ovoj sezoni predstavlja njihovo kuglačko srce. Po meni ne jer da ga imaju pojedici bi dobili svoju veličinu kada bi netko od tih pojedinaca rekao čuj ja svojim rezultatima ne zaslužujem to mjesto kao što Barišić nije htio odjenuti Jugo trenirku.Druga stvar nisu oni krivi što su pozvani jer svakom sportašu mora biti svetinja nacionalni dres.Krivica će pasti opet na njih ukoliko ne bude rezultata a bit svega je ŠTO SLUŽE SISTEMU a on je HKS.A zbog čega se ne bi odigrao susret reprezentativaca
kao i onih koji ne odgovaraju svojim kvalitetama njima što i sam osječeš i pokušavaš mijenjati.
newform1
Forumsko piskaralo

Post Postao/la newform1 »

KAJTA je napisao/la:andrej,
kada sam rekao da nemaju kuglačko srce a sam u daljnjem tekstu pišeš o moralu itd a ne bi želio niti jenog po imence prozvati
zar rezultate koje su postigli u ovoj sezoni predstavlja njihovo kuglačko srce. Po meni ne jer da ga imaju pojedici bi dobili svoju veličinu kada bi netko od tih pojedinaca rekao čuj ja svojim rezultatima ne zaslužujem to mjesto kao što Barišić nije htio odjenuti Jugo trenirku.Druga stvar nisu oni krivi što su pozvani jer svakom sportašu mora biti svetinja nacionalni dres.Krivica će pasti opet na njih ukoliko ne bude rezultata a bit svega je ŠTO SLUŽE SISTEMU a on je HKS.A zbog čega se ne bi odigrao susret reprezentativaca
kao i onih koji ne odgovaraju svojim kvalitetama njima što i sam osječeš i pokušavaš mijenjati.
Prvo, mislim da do tog susreta ne može doći, jer si Petrović ne smije riskirati još jedno blamiranje između svih ostalih.
Drugo, nitko pametan neće na njih svaliti krivicu. Zna se ko je kriv i odgovoran.
Treće, još nisam nikad čuo da je itko ikad odbio reprezentaciju u bilo kom sportu sa argumentom da nije zaslužio biti reprezentativac. Ne bih ni ja. I nema to veze sa srcem. Ja bih mogao pitati, a što je Barišić tražio tamo, kada je znao unaprijed da će MORATI obući Jugo trenirku? Nije li mogao odbiti poziv KADA JE POZVAN? Zašto očekuješ da oni sada unaprijed odbiju poziv. Kako znaš da oni na SP neće učiniti nešto slično? Mogu recimo otići tamo i kad se naprave prijave za nastup, ultimativno odbiju igrati dok vodstvo HKS-a ne podnese kolektivnu ostavku. Onda bi bili heroji?
goran bratkovic
Tek protipkao

Post Postao/la goran bratkovic »

e na ovo ja znam odgovor!
trenirke su nam bile podijeljene prije prijateljske utakmice u Celju. Bila je 97, a trenirke su imale one gume oko ruku i vrata kao ne Dragaševim slikama iz 74. Prvo smo se sprdali na taj račun, a onda, kada malo bolje pogledaš, cijela trenirka je dizajnirana u plavo, bijelo, crveno tonu. Plus toga meni mira nije dao ni grb koji je bio veličine normalnog tanjura. Onda sam tu trenirku okrenuo iznutra i vidio da je preko nekog drugog grba za koji ne znam da li je još bio ispod našiven hrvatski. Tada sam ja odbio primiti (u Koprivnici) tu trenirku i rekao da je ja ne namjeravam nositi. U autobusu za Celje Ilinka je inzistirala da zadužim trenirku i nastala je prilično neugodna scena jer, osim što sam "remetio harmoniju", imao sam slomljen skočni zglob i visio za igrati...te me bilo zgodno poslati kući. Nakon rasprave od Kc do granice oni mi uvališe trenirku u ruke...noga bila imobilizirana na sjedalu te nisam bio mobilan...i zaključiše da je to riješeno. Ta je trenirka, dok smo čekali pregled putovnica izletjela kroz prozor van iz autobusa i onda je, mislim, Mikac skupljao te krpe po cesti. Hvala Bogu, to je bio kraj moga druženja s Jurkovićevom sponzorskom opremom. Na proglašenju sam imao na sebi Medveščakov donji dio trenirke koji je isto plave boje, ali je drugačiji krojem i detaljima te se to lako vidi na slikama s proglašenja.
Ne znam gdje i kada je Barišić imao svoj "razgovor" u vezi opreme, jer mi je radius kretanja bio pet metara, s nekim ispod ruke ko je zamjenjivao štaku, ali za svoj dio priče znam...a mislim da on odgovara na pitanje iz prijašnjeg posta.
newform1
Forumsko piskaralo

Post Postao/la newform1 »

Gorane!
Ja apsolutno nemam pojma o toj priči, ali dobro da je između ostalih potegnuta. Primjer sa Barišićem sam napisao bez zle namjere, odnosno, na početku sam napisao:"ja bih mogao pitati". Niti znam gdje se to dogodilo, niti kad, a obzirom na prijašnje postove moglo bi se svašta zaključiti. Naravno da nije bilo upereno protiv Barišića, nego kao argument za odaziv u repku. Hoću reći da svaka priča ima dvije medalje, a Barišiću se ispričavam što sam ga naveo u tom kontekstu. Bit je da ove sadašnje dečke ostave na miru da rade, a sve kritike treba uputiti na izbornika i HKS.
Odgovorite