Repka za Dettenheim

Aktualne teme
el'bolanjo
Tipka sa dve ruke

Re: Repka za Dettenheim

Post Postao/la el'bolanjo »

igrao je sprint i osvoji zlatnu medalju, al igrati na ekipnom natjecanju i sprint su nebo zemlja

alan34
Zna gdje su sva slova

Post Postao/la alan34 »

za mir u kući i na ovom forumu, najbolje bi bilo da igraju: el'bologna (koliko sam shvatio, bio je dobar junior), miroslav kovač, andrej kovač (braća?), bore juričević (ima najviše fanova), nikola dragaš (tko je on?) i mario mušanić (njega ne mo'š izbaciti ni dekretom, svi se slažu da je najjači!), a rezerva cota (ili čota?). izbornik: 'čunj'. pr: saša p.
p.s. oprostite mom skromnijem poznavanju prvoligaških igrača, ipak sam ja rekreacija iz periferije.

el'bolanjo
Tipka sa dve ruke

Post Postao/la el'bolanjo »

sad bi nes rekao, ali ovaj forum ne sluzi za medjusobno vrijedjanje...pa cu probat biti veci covjek

newform1
Forumsko piskaralo

Post Postao/la newform1 »

alan34 je napisao/la:za mir u kući i na ovom forumu, najbolje bi bilo da igraju: el'bologna (koliko sam shvatio, bio je dobar junior), miroslav kovač, andrej kovač (braća?), bore juričević (ima najviše fanova), nikola dragaš (tko je on?) i mario mušanić (njega ne mo'š izbaciti ni dekretom, svi se slažu da je najjači!), a rezerva cota (ili čota?). izbornik: 'čunj'. pr: saša p.
p.s. oprostite mom skromnijem poznavanju prvoligaških igrača, ipak sam ja rekreacija iz periferije.
Alane!
Ako je ovo post u humornom stilu, ja taj humor nisam prepoznao. Činjenica je, a ovaj forum je to dokazao, da sadašnja vrhuška ima velikih problema sa bazom (btw. na stranici HKS-a je naglo nestala obavijest o otvaranju foruma na ovim stranicama). Ako misliš da ovi ljudi pišu zbog svoje taštine - varaš se! Jako ih dobro sve poznajem, i znam da im je stalo da kuglanje izađe iz sadašnje žabokrečine. Ovi ljudi "za sva vremena i sve sustave" su je tamo doveli, a snage i znanja da to promijene, nemaju. Bilo im je dobro dok je bilo - ne talasaj! Ja sam svoje borbe sa sličnim ljudima vodio u klubu prije dvadesetak godina. Nisam uspio. Danas taj klub više ne postoji. Zar se to treba dogoditi i sa našim sportom? Ionako smo marginalizirani, van medija, sponzora, sustavnosti (ovdje pohvaljujem m. Liovića i ekipu u Slavoniji: mislim da se tamo dobro radi). Promjene su potrebne, i vjerujem da će ovaj forum pokrenuti kritičnu masu.
Sale, oprosti na otklonu od teme, ali ovaj gornji post je zaslužio odgovor na istom mjestu gdje je i napisan!

Miroslav Kovač

Post Postao/la Miroslav Kovač »

alan34 je napisao/la:za mir u kući i na ovom forumu, najbolje bi bilo da igraju: el'bologna (koliko sam shvatio, bio je dobar junior), miroslav kovač, andrej kovač (braća?), bore juričević (ima najviše fanova), nikola dragaš (tko je on?) i mario mušanić (njega ne mo'š izbaciti ni dekretom, svi se slažu da je najjači!), a rezerva cota (ili čota?). izbornik: 'čunj'. pr: saša p.
S obzirom da sam se osobno našao pogođen ovim postom,ne mogu a da ne odgovorim.Osoba kao što si ti očito ne poznaje prilike u kuglačkom svijetu u Hrvatskoj.Ne mogu a da ne zaključim da si ti jedan od onih dupelizaca koji vjerojatno cilja da uđe u reprezentaciju a da istovremeno to ne zaslužuje.
Kao osvajač prvog zlata,zajedno sa Bulkom,koji je na tom prvenstvu ujedno postigao i pojedinačni svjetski rekord,te zajedno sa mnom i parovni svjetski rekord za Hrvatsku reprezentaciju,dat ću si za pravo da ti nešto kažem,mada tome ovdje nije mjesto.Na Badnjak 2006.g. ja i moj brat smo u prometnoj nesreći izgubili oca,brata i njegovu djevojku.Nepuna dva tjedna nakon toga je bilo okupljanje reprezentativaca u Zagrebu,gdje smo bili pozvani i mi.
Na tom oglednom ja sam sa Matkom imao u čunj isti rezultat,znači najbolji,a brat je imao četvrti rezultat.Nakon što je Petrović,oprosti nemogu reći gosp.Petrović,jer on to nije,nakon tog oglednog rekao da se mora,ako se želi igrati za reprezentaciju,ići kod gosp.Raka na pripreme u srijedu u 19:00 i nedjelju 11:00,brat i ja smo mu rekli da to ne možemo,ali da smo spremni napraviti test fizičke snage,odrađivati program od gosp.Raka,te da nas se nakon mjesec,dva ponovno testira kao bi se vidjelo da li nešto radimo ili ne.Naravno g.Nedodirljivi to nije prihvatio.E pa vidiš,tu je nastao problem.Dotični misli da su svi kao i on,tj.da se svi dižu svaki dan najranije u 10,da im je žena lijevo smetalo,da su nešto postigli u životu,a nisu jer im je to ostavio otac itd.
Svi mi u životu imamo nekih svojih obaveza,a s obzirom da kuglanje nije profesionalni sport onda mora postojati i mogućnost dogovora oko treninga.
Isto tako,čitam neke postove na stranicama ovog foruma,još jedna pohvala Saši što ih je postavio,pa ne mogu vjerovati što si neki dečki umišljaju da su oni zaslužili stipendije kao kategorizirani sportaši.Ma koji ste vi reprezentativci????Bore kojega spominješ,može sa njima obrisati pod.Koji Uzelci,koji Fridl,koji Mance,koji Leko,.....pa ne mogu vjerovati koja bezobraština.
Što se tiče tvojega tko mora igrati za repezentaciju reći ću ti samo da očito ne znaš koga spominješ i pljuješ.Ja prvi neću tražiti da igram za reprezentaciju jer moji sadašnji rezultati to ne zaslužuju i zato ne seri.Ali da ću reći što ne valja to sigurno hoću jer u tom našem savezu smrdi na sve strane.
Uništili su ljepotu našeg kuglanja,uništili su naše ime i prezime u kuglačkom svijetu.
I još jedna stvar.Najgori su mi oni koji seru po drugima a ne znaju se čak niti predstaviti.Kao što vidiš ja sam se potpisao punim imenom i prezimenom jer se nemam čega sramiti.A TI ??????????????????????????

galeb
Nevini

Post Postao/la galeb »

A sto kazete na kandidate za u-18 reprezentaciju,koji su po vama nasljednici uspjesne generacije Ret-Tomic-Marinovic-Kuljasevic koja je osvojila srebrnu medalju u Kosicama

leo
Tek protipkao

Post Postao/la leo »

Molio bih Gospodina Miroslava Kovača da se ne živcira previše.Svi znamo tko je Miroslav Kovač u Hrvatskom kuglanju,a onaj tko ne zna s njim ne treba niti raspravljati.Podsjetio bih Miroslava da je forum mjesto di svatko iznosi svoja mišljenja (pa makar ona bila i kriva) i da se ne polemizira na takav način (ipak se moraju malo birati riječi).Ovim niti napadam niti branim pojedine osobe.

P.S.
Forum je izvrsno zamišljen samo mi se čini da će to završiti na međusobnim prepucavanjima i uvredama.

Tara
Zna gdje su sva slova

Post Postao/la Tara »

el'bolanjo je napisao/la:igrao je sprint i osvoji zlatnu medalju, al igrati na ekipnom natjecanju i sprint su nebo zemlja

Je, slazem se da postoji razlika.... al bio je treci u sprintu! Pobedio je Stoklasa.... a zlato je osvojio Antal... cisto da dopunis svoju enciklopediju.... :D

krueger freak
Nevini

Post Postao/la krueger freak »

galeb je napisao/la:A sto kazete na kandidate za u-18 reprezentaciju,koji su po vama nasljednici uspjesne generacije Ret-Tomic-Marinovic-Kuljasevic koja je osvojila srebrnu medalju u Kosicama
To je bila sjajna generacija...još i 2006. kada su Ret, Tomić, Kuljašević i Mance osvojili srebrnu medalju na SP u Sarajevu.
2007. im se im Marinović pridružio u zamjenu za Matiju. Fakat, dvije sjajne repke sa super igračima.
Osobno sve ih poznajem...strašni su dečki... Tin - intelektualac, dečko koji ima toliko prostora za napredovanje, ima glavu, volju, sve...možda
ne i čvrstu ruku koja će ga voditi i pokazati mu nešto u kuglačkom svijetu. Dečko koji je stvarno pošten, dobar i ima smisla za humor (hehe). :lol:
Bilo mu je jako stalo do napredovanja u kuglanju, da postane netko i nešto...vjerojatno više od cijele te generacije 88/89 iz cijele Hrvatske.
Nadalje, Vanja - odličan kuglač, no još veći čovjek. Ljudi ga vole. Isto tako uvijek ima neke dobre provale i lude ideje. Moram reći da
nisam imao još prilike upoznati dečka sa tolikim srcem. Jako je odgovorna i marljiva osoba, a opet s druge strane lud na svoj način.
Hrvoje - dalmatinske krvi koje i ja imam ;) zaigrani dečko...izuzetno pozitivna osoba, sklona šali...bezgraničnoj šali. Sad je nekako opušteniji, prije mi je
bio jako, jako zagrijan za kuglanje, sve je moralo biti tip-top...bio je 'hit' među mladim igračima, strašan stroj. Malo se opustio sad, ali doći će k sebi.
Godine nose svoje... :D uvijek je pojava ta hrvatska Paris Hilton...ili kako ju nazivaju još - Suzy.
I na kraju Tomić - veliki borac, grize, grebe...sportaš koji ima onu hladnoću i 'bezobrazluk' na stazi. Veliki šarmer, curice ga vole. Isto tako, uvijek spreman za šalu i zafrkanciju. Marko, moraš lakše malo sa djevojkama..ne im lomiti srca :lol: i htio sam reći da je upravo on primjer igrača kakvih bi trebali više ima u našem kuglanju, više takvih mladih kuglača.

A za budućnost i Dettenheim ne trebamo strahovati...pa tu su novi razbijači i sjajni dečki...Popovčić, Sedlar, Kramer, Žubrinić...Marinović je još tu...Tomasović, Jeličić, Turk, Mesić...ima nasljednika dečkiju iz 2006. i 2007!

galeb
Nevini

Post Postao/la galeb »

pre dobro si ovo reka,vanja je covik ipo,tomic takodjer a hrvoje je prica za sebe,kulja je jedan od najsmirenijih igraca kojih sam ja vidio,a imao sam priliku s njim i trenirat kad je bio u splitumislin da ova reprezentacija ima potencijala i da moze do medalje,marinovic je u dobroj formi i mislin da svojim iskustvom moze biti vodja ostalim u repki,a tvoji kandidati su svi realno u konkurenciji a nazalost vise ljudi nema da bude neka velika konkurencija,mislin da tu spadaju marinovic,sedlar,popovcic,zubrinic,turk,tomasovic i mesic,bez zamjerki ako sam koga izostavio :?:

Odgovorite