Repka za Dettenheim

Aktualne teme
Čunj
Tek protipkao

Re: Repka za Dettenheim

Post Postao/la Čunj » 09 ožu 2009, 08:57

Čubelić je bio pozvan umjesto Kovača, nisu se odazvala četvorica???
Zrile je još prošle sezone rekao da ne stigne, ali ovi ostali su se morali bar pojaviti. To je bacanje rukavice u lice svima ovima koji su došli iz Osijeka i Splita ali i kolegama iz Zagreba i okolice. Koji primjer kolegijalnosti, strašno.
Ako je istina da je Lulić nazvao i rekao za Luku da nema smisla da dolazi, onda je to pljuska i izborniku. Tu se vidi kako savez funkcionira, šerif Lulić je bog i batina. Tu se transparentno vidi njegov sukob interesa koji ima kao predsjednik saveza i predsjednik kluba.
Kakve veze ima ako netko ima utakmicu u utorak? Reprezentacija je svetinja, mogli su doći i popiti piće sa ekipom, malo se skupiti, podružiti i otići doma. Ovako su svi koji su se odazvali ispali budale........ Kovač tu piše dopise i moli za obrazloženja, postoje igrači koji su isto tako zaslužili biti pozvani i koji gore od želje da ih se stavi na popis dok se nekoj gospodi tolerira neodazivanje. Baš me interesira kako će savez reagirati na sve to.

newform1
Forumsko piskaralo

Post Postao/la newform1 » 09 ožu 2009, 09:14

Čubelić je bio pozvan umjesto Kovača,

Kako može biti pozvan umjesto nekoga koji nije pozvan???

Čunj
Tek protipkao

Post Postao/la Čunj » 09 ožu 2009, 09:23

Pjesnička forma prijatelju, čitaj između redova!

newform1
Forumsko piskaralo

Post Postao/la newform1 » 09 ožu 2009, 09:25

A-ha, OK. Napisano je tako da nisam skužio ironiju. Isprika...

Čunj
Tek protipkao

Post Postao/la Čunj » 09 ožu 2009, 09:31

Da sam izbornik, sankcionirao bi ove koji nisu došli bez obzira na Lulićeve pritiske. Newform, što ti misliš?

goran bratkovic
Tek protipkao

Post Postao/la goran bratkovic » 09 ožu 2009, 09:35

i Rokeri s Moravu, kada dobiju poziv, dođu na zabavu!

newform1
Forumsko piskaralo

Post Postao/la newform1 » 09 ožu 2009, 09:40

Gle , pitanje je opravdanosti ili ne. Naravno, ako se radi o neopravdanom izostanku, bez obzira radi li se o bojkotu ili nečem drugom, postoji pravilnik, sankcije, itd. Druga je stvar što ću ja kao kuglač podržati taj bojkot. Samo ko se još u našim savezima drži pravilnika???

pirate_madox
Nevini

Post Postao/la pirate_madox » 09 ožu 2009, 10:54

Bulka je dobio zabranu od uprave kluba zato što je loše kuglao u subotu, a ne zato što je tekma u utorak protiv zadra. Čak su mu zaprijetili ukidanjem stipendije ako se pojavi u nedjelju u zagrebu. To je prava istina.

tomcat
Zna gdje su sva slova

Post Postao/la tomcat » 09 ožu 2009, 10:58

Halo Miro!
Kako sam i napisal da te moram malo pecnut jer sam se prepao da nije počela skleroza, naravno ništa zlonamjerno i bez ljutnje,šala mala.Slažem se sa tobom za Denisa i prava je šteta a Nikola se valjda čuval.Goranu poruka da više ni rokeri s moravu ne dolaze jer je "gazda Žiki krepala kobila" pa valjda bude i ova naša,nadamo se.Za ove koji nisu došli nadam se da su im dobri razlozi a opet kad se sjetimo malo unazad uvijek je tako bilo da neko nije došao a ipak je bio unutra pa tako će i sad biti.Čudi me ovaj vatrogasac kolko može ili je tako natempiran još od pojedinačnog.Odigra dva dana pa je treći upitan ipak tu kilažu treba kontrolirati,malo ga spremiti i možda bi dobro došao.A mladići ostali katastrofa,pomaka na bolje ništa bojim se da neće stići ući u formu do svjetskog.

newform1
Forumsko piskaralo

Post Postao/la newform1 » 09 ožu 2009, 11:00

pirate_madox je napisao/la:Bulka je dobio zabranu od uprave kluba zato što je loše kuglao u subotu, a ne zato što je tekma u utorak protiv zadra. Čak su mu zaprijetili ukidanjem stipendije ako se pojavi u nedjelju u zagrebu. To je prava istina.
Razumijem opravdani strah Uprave. Trening sa vrsnim stručnjacima iz stožera repke - što ako mu krenu ispravljati hitac? :twisted:

Odgovorite