Repka za Dettenheim

Aktualne teme
razbijač
Tek protipkao

Re: Repka za Dettenheim

Post Postao/la razbijač »

trebali bi se svi klubovi udružiti i bojkotirati SP

tomcat
Zna gdje su sva slova

Post Postao/la tomcat »

Možda se je moglo nešto napraviti jučer na Končaru da je došlo više vas iz prve lige pa malo popričati sa izbornikom i njegovom svitom ovako kad su žene završile koliko sam čuo bilo je tri ili četri igrača iz prve lige koji su gledali.Šteta da se nije ništa organiziralo ovako prolazi vrijeme i kako je rekao Miloš da bi trebalo sad mir i bez podrivanja već pomoći rep.da se što bolje pripremi jer je sve manje vremena za pripreme.Što se tiče Kandita ne znam što ih je to navelo da ne puste Bulku jer mislim da znaju prioritete, jedino ako i oni nešto ne rade po pitanju smjenjivanja i legitimiteta HKS.

mumi
Zna gdje su sva slova

Post Postao/la mumi »

Koliko su Šarkezi i Fridl imali?

mumi
Zna gdje su sva slova

Post Postao/la mumi »

Kaj se događa u toj repki,kažu da su umjesto Kovača koji i nije bio pozvan pozvali nekog Čubelića,odkud sada taj.

Miroslav Kovač

Post Postao/la Miroslav Kovač »

mumi je napisao/la:Koliko su Šarkezi i Fridl imali?
Šarkezi ispod 500,Fridl oko 550

mumi
Zna gdje su sva slova

Post Postao/la mumi »

Pa to je Ok.Definitivno su Šarkezi i Fridl za prvi par na Svjetskom,Odličan prosjek su imali.

goran bratkovic
Tek protipkao

Post Postao/la goran bratkovic »

koliko ispod 500?

krcko
Zna gdje su sva slova

Post Postao/la krcko »

za tomamiceka
Ma daj molim Te, kakav mir i nemir. Uvijek je bilo zadovoljnih i nezadovoljnih i vjerojatno niti jedan od izbornika neće dozvoliti da mu forum bira reprezentaciju. Kako vidim, upitno je da li je netko ikada odgovarao za svoje postupke, a uvijek
se mandati tjeraju do kraja, dupliraju itd... Krug , svak brani svoga !
Pa nismo sada mi krivi što možemo na ovaj način samo razgovarati. Repka će se tako i tako sastaviti,i otići na SP, ali korektno je nakon povratka sazvati struku i svima reči npr. gledajte frajeri zahvaljujući mojoj pameti i znanju došlo je do toga i toga. Sada radite ono što ću vam ja kazati i bit će to što ste svi želimo , a vi niste znali to napraviti. Ili će otići skupa sa svojim suradnicima koje je on inaugurirao, a npr. IO ostati i on nam objasniti tko je i zašto otišao. To je moralni čin. Netko mora biti gazda. Taj ostaje . Slažem se, mandati su na mislim četiri godine, ali svake godine podnosi se izvješće na redovnoj skupštini.Stručni stožer to čini IO nakon svakog natjecanja. Pitam se, kolika je odgovornost tih ljudi koje smo na kraju mi birali. Nojeva koliko hoćeš.Eto, tako nam i je.
Razlika je što kod nas svi ostaju, samo mijenjaju kapute, a kuglanje nam je i dalje tamo gdje je.

milos
Zna gdje su sva slova

Post Postao/la milos »

Evo moje idealne repke od pozvanih kandidata (po pozicijama):
1. Bogdanović
2. Bulka
3. Čota
4. Uzelac
5. Ukalović
6. Mušanić

R: Zrile (za poziciju 5 ili 6), Filipančić (1/2), Funda (2/3) i Kasumović (2/3).

milos
Zna gdje su sva slova

Post Postao/la milos »

Mišljenja sam da je nedjeljna provjera na Pongračevu bila internog tipa i nije trebalo obznanjivati rezultate. No, kada se vec cirkulira ciframa, istine radi, evo preciznih brojki: Uzelac-626, Filipančić-618, Čota-613, Mušanić-605, Funda-564, Kasumović-555, Mance-541, Fridl-533 i junior Čubelić oko 545. Šarkezi u 60 hitaca 254, a nakon toga igrao samo u pune i na pozicije. Prva četvorka odlična, ostali preimpresionirani (kako bi tek bilo na SP?) u ovom oglednom testu. Šarac je evidentno u krizi, treba s njim u miru raditi i ovaj poziv mu je nametnuo strašan pritisak. Bilo bi vrijeme da se shvati da mu se pozivanjem za SP i 'bacanjem u vatru' ne čini usluga i nije način da mu se pomogne i vrati u željenu formu.

Odgovorite