Repka za Dettenheim

Aktualne teme

Re: Repka za Dettenheim

PostPostao/la kazem » 24 ožu 2009

Pozdrav svima a htio bi samo dati odgovor na mužjake:Mušanić,Bogdanović,Bulka,Uzelac,Ukalović,Zrile,Čota,Pajo,Funda,Kasum,Bore,Mance,Fridl i Šarky.Nadam se da će zadovoljiti kriterij izbornika jel kako čujem neće im biti lako u Ravnoj Gori.
kazem
Tek protipkao

PostPostao/la kazem » 24 ožu 2009

Zaboravio sam da Zrile valjda neće doći radi posla?Bulku ako klub pusti a i pitanje pošto je radni dan u petak i to podne kako će ostali pristići.Sumnjam da će i Luka doći, zamjene za njih neće valjda biti.Ako neko zna nešto više neka napiše.
kazem
Tek protipkao

PostPostao/la newform1 » 27 ožu 2009

Ima li kakvih novosti? Što se priča? Hoče li se svi odazvati?
newform1
Forumsko piskaralo

PostPostao/la OS187DC » 27 ožu 2009

KAJTA je napisao/la:
andrej,
kada sam rekao da nemaju kuglačko srce a sam u daljnjem tekstu pišeš o moralu itd a ne bi želio niti jenog po imence prozvati
zar rezultate koje su postigli u ovoj sezoni predstavlja njihovo kuglačko srce. Po meni ne jer da ga imaju pojedici bi dobili svoju veličinu kada bi netko od tih pojedinaca rekao čuj ja svojim rezultatima ne zaslužujem to mjesto kao što Barišić nije htio odjenuti Jugo trenirku.Druga stvar nisu oni krivi što su pozvani jer svakom sportašu mora biti svetinja nacionalni dres.Krivica će pasti opet na njih ukoliko ne bude rezultata a bit svega je ŠTO SLUŽE SISTEMU a on je HKS.A zbog čega se ne bi odigrao susret reprezentativaca
kao i onih koji ne odgovaraju svojim kvalitetama njima što i sam osječeš i pokušavaš mijenjati.

Prvo, mislim da do tog susreta ne može doći, jer si Petrović ne smije riskirati još jedno blamiranje između svih ostalih.
Drugo, nitko pametan neće na njih svaliti krivicu. Zna se ko je kriv i odgovoran.
Treće, još nisam nikad čuo da je itko ikad odbio reprezentaciju u bilo kom sportu sa argumentom da nije zaslužio biti reprezentativac. Ne bih ni ja. I nema to veze sa srcem. Ja bih mogao pitati, a što je Barišić tražio tamo, kada je znao unaprijed da će MORATI obući Jugo trenirku? Nije li mogao odbiti poziv KADA JE POZVAN? Zašto očekuješ da oni sada unaprijed odbiju poziv. Kako znaš da oni na SP neće učiniti nešto slično? Mogu recimo otići tamo i kad se naprave prijave za nastup, ultimativno odbiju igrati dok vodstvo HKS-a ne podnese kolektivnu ostavku. Onda bi bili heroji?

Ja sam odbio igrati za reprezentaciju i nisam htio ići na prijateljski ogled u Hunedoaru 2002. Rekao sam neka ide onaj tko će igrati u Osijeku, a ne da me vuku na put a ne daju mi igrati na Svijetskom. Odbijo sam i poziv u reprezentaciju Luliću za Novi Sad jer nisam igrao preko deset kola u Hrvaskoj ligi, i rekao sam da mi treba ozbiljnih utakmica jer jedino takav mogu ići na Svjetsko. Na otvaranje se išlo u dresovima isto kao i na dodjelu medalja tako da trenirku nije obukao niti Barišić niti bilo koji od reprezentativaca juniorske reprezentacije. Postoji i video dokumentacija za to. U jednom postu prije je navedeno tko je bio na sastanku kada smo raspravljali da ne želimo nositi Jugo trenirke. Ekipa iz Trebišova je bila svojeglava uzela je zlato sa Svjetskim rekordom i pokazala je da nismo previše savitljivi pojedinici i da imamo svoj stav. Cijenu toga plačamo sada kada od te uspiješne generacije samo Prodanović ima nastup na seniorskom Svijetskom prvenstvu( Celje 1998, Osijek 2002), a ostali su eventualno na Svijetskom nastupali kao blind staze. Možda sam pogriješio ispravite me ako nije točno.
OS187DC
Tipka sa dve ruke

PostPostao/la newform1 » 29 ožu 2009

Ima li kakvih rezultata sa priprema? Znam da Mance nije išao na okupljanje.
newform1
Forumsko piskaralo

PostPostao/la Croman007 » 29 ožu 2009

Nadam se da su svi preživjeli Petrovićeve pripreme za reprezentaciju Hrvatske u Njemačkoj!!! :lol: :lol: :lol: :lol:
Croman007
Raspisani lik

Sudeći po rezultatima polufinala LP- u banani smo...
newform1
Forumsko piskaralo

PostPostao/la domi » 29 ožu 2009

Evo ja znam da je Bulka u tri treninga dosad imao 637,601 i 618. Mušanić danas oko 660
domi
Tek protipkao

Samo da im stručnjaci ne idu ispravljat igru...
newform1
Forumsko piskaralo

PostPostao/la zorislaw » 29 ožu 2009

ja samo znam da se Petrović bez problema (a vjerovatno i odgovornosti) odrekao jedne od momentalno najboljih igračica u Hrvatskoj- Manuele Gajdek (mi je iz milja zovemo Emanuela)
prosjek u 2.ligi gdje su puno teže i uglavnom nepripremljene kuglane :571,43
pet puta u prvenstvu preko 600 sve na pločama
pa kada netko uz ostale banalne razloge izjavi da nema glavu to je najblaže rečeno hračak u lice klupskim igračicama i igračima Zagreb-Zaboky-a , a vjerujem i svim istinskim zaljubljenicima u ovaj naš mali voljeni sport
zorislaw
Zna gdje su sva slova

PrethodnaSljedeća

Natrag na Kuglanje danas

Na mreži

Trenutno korisnika/ca: / i 1 gost.